Įkraunama...
Įkraunama...

2019 lapkritis staiga tapo toks mielas ♥

Tai kaip savijautos, naujų nėštukių?  :nestuke

Atsakyti

Tai kaip savijautos, naujų nėštukių?  :nestuke

Na kol kas tai viskas gerai, tik vis dar ta baimė, kol gydytoja neapžiūrėjo ar viskas tvarkoj ar vietoj. Žiūriu su amžium pasidariau įtaresnė. Su pirmais dviem nėštumais tai visiškai buvau rami 😃. O dabar šiandien pilvą maudžia jau neramu.....nt nerodo tokio pat ryškumo juostelės, kaip kontrolė vėl neramu  :D . O šiaip tai gerai, jei ne teigimas testas ir krūtys, net nesupraščiau, kad laukiuosi. Auginu du berniukus vienam 9metai, kitam 5metai. Abu iš karto pavyko, o su trečiu pavyko ketvirtam cikle  :yahoo:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  :nestuke 

Sveika prisijungusi, svajojanti 27!!!  :4u: 

Aš tik ką iš prekybcentrio, pakvietė šiandien sūnų ir mus į vaikų balių, tai suknelės lėkiau lengvos  :) 

Pas mus šilta, gera, ant saulės kokie 27 gal, gal daugiau  :P  :rolleyes: 

Bet tikrai, kiek čia devynmečių ir trečių vaikučių  :hmm:  :blink: :wub: 

Jau maniau, gal vyriausia būsiu, ir daugiausiai... Kažkaip net nesapnavau, kad taip gali nutikti  :victory2:​ 

Atsakyti

Dėl savijautos, nu žinokite su dviem pirmais nei pykino, nei svaigo galva, o dabar papykina, pasvaigsta... Visgi senatis  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...AsMama3...: 16 kovo 2019 - 14:00

Labas rytas  :4u:  :nestuke

Sveika prisijungusi, svajojanti 27!!!  :4u:

Aš tik ką iš prekybcentrio, pakvietė šiandien sūnų ir mus į vaikų balių, tai suknelės lėkiau lengvos  :)

Pas mus šilta, gera, ant saulės kokie 27 gal, gal daugiau  :P  :rolleyes:

Bet tikrai, kiek čia devynmečių ir trečių vaikučių  :hmm:  :blink: :wub:

Jau maniau, gal vyriausia būsiu, ir daugiausiai... Kažkaip net nesapnavau, kad taip gali nutikti  :victory2:​ 

Aš visada svajojau apie tris vaikučius, tik buvo baimė dėl amžiaus, bet daugiau vyrui nei man. O kaip gaina 27 laipsniai šilumos, kaip aš laukiu vasaros ir šilumos 😃. 

Atsakyti

Aš irgi maniau, kad čia jau viena vyriausių būsiu  :rolleyes:  O pasirodo dar ir atsilieku su trečiu  :lol:  Nors jei vyriškio pirmąją užskaitom iš kt., tai ir pas mus trečias  :ax: 

Su tais simptomais, tai tikrai sunkiau. Buvo praeitą savaitę visa diena ne iš lengviausių, kur nesupranti ar valgyt ar vemt nori  :blink:  Praeitą nėštumą manęs visai nepykino.... 

Atsakyti

Aš irgi maniau, kad čia jau viena vyriausių būsiu  :rolleyes:  O pasirodo dar ir atsilieku su trečiu  :lol:  Nors jei vyriškio pirmąją užskaitom iš kt., tai ir pas mus trečias  :ax:

Su tais simptomais, tai tikrai sunkiau. Buvo praeitą savaitę visa diena ne iš lengviausių, kur nesupranti ar valgyt ar vemt nori  :blink:  Praeitą nėštumą manęs visai nepykino.... 

Va va, ir dabar pykina, ir vis gulc noriu, bet neisiu, reikia eit pietus gaminti, užmarinavau vištienos filė..  :essen:​ 

Atsakyti

Va va, ir dabar pykina, ir vis gulc noriu, bet neisiu, reikia eit pietus gaminti, užmarinavau vištienos filė..  :essen:​ 

O pas mane apetitas žvėriškas, valgau ir valgyt noriu 😃. Vyras juokiasi pagaliau į žmogų pavirsi 😃😆. O nuovargis tai labai jaučiasi, atrodo kažką pasitvarkai ir prisėsti norisi pailsėti 😏

Atsakyti

...AsMama3... kad į vienus vartus nešaudytų su Tenerifės vakarėliais...

LT pajūry aiškus ne 20°C, bet už tai stinta eina    :lol:

Kaip sakoma: - Ir LT galima gyventi  :lietuva: Priedas  PhotoGrid_1552749529732.jpg   420,03KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

...AsMama3... kad į vienus vartus nešaudytų su Tenerifės vakarėliais...

LT pajūry aiškus ne 20°C, bet už tai stinta eina    :lol:

Kaip sakoma: - Ir LT galima gyventi  :lietuva: attachicon.gifPhotoGrid_1552749529732.jpg

Skanaus 😉

Atsakyti

...AsMama3... kad į vienus vartus nešaudytų su Tenerifės vakarėliais...

LT pajūry aiškus ne 20°C, bet už tai stinta eina    :lol:

Kaip sakoma: - Ir LT galima gyventi  :lietuva: attachicon.gifPhotoGrid_1552749529732.jpg

Skaniaaaai  :bigsmile:

Mes po balių festivalių namuose, gersiu arbatėlę melisos  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas tingus sekmadienio rytas!

Ar kavą geriat? 
​Esu bandžiusi negerti, tai daug geriau jaučiaus ir miegas geresnis, ir pailsėjusi labiau jaučiausi. Galvoju, reik po turuptį atsisakyti... bet taaaaip sunku tą narkotiką mesti  :rolleyes:


Pridėta:

Atsakyti