Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

QUOTE(virga @ 2019 03 15, 12:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mona.mona" data-cid="72383967" data-time="1552649549"><div><p>Ką čia sugalvot vakarienei šiandien, noriu ir pasilepinti, ir tuo pačiu sveikai biggrin.gif žinau žinau, taip nebūna, bent jau man... </p><p></p><p>Reikia vieną raštą parašyti, vis stūmiau stūmiau šitą darbą, bet niekur nesidėsiu, reikia sėsti ir rašyti...</p></div></blockquote><p>Kvieskis Alta.  😏</p><p>O vyras ka nori? </p><p>Man irgi dilema ka padaryti darbe pietums is gatavo farso? T.y. farsas jau iskeptas. Cia pirmadieni galvoju. 😳</p>

lazaniją
Atsakyti

Alta, na kurgi tu su savo genialiom maisto idėjomis  :essen:​ 

Atsakyti
0 I kokia parduotuve sikart man eit?
Gi pirmiausia reikia paziuret ko pigaus yra pirkt
Atsakyti

Pinot, as apsalus. . atejo mano Koncitos akimuliatorius  i pasta. Gi pries nepilnas dvi savaites uzsakiau.. paste nereikejo nieko moket, netgi pasirasyt nereikeji. Issiusta pirmenybiniu. . 

Atsakyti

0 I kokia parduotuve sikart man eit?
Gi pirmiausia reikia paziuret ko pigaus yra pirkt

Panašu, kad tai bus maxima. Nebūtinai jau pigaus, labai jau tu nuvertini mane, nesimaitinu aš žinok grikiais ar makaronais  :unsure:​ 

Atsakyti
Neprisitaikyk asmeniskai.
Kai gyvenau su didele seima tekdavo ir lenkijoje apsipirkti ir pas ukininkus ir visaip taupyti.
Tesiog as racionali gaspadine. Einu i maxe.
Atsakyti
QUOTE(Selli** @ 2019 03 15, 13:52)
<p>Pinot, as apsalus. . atejo mano Koncitos akimuliatorius  i pasta. Gi pries nepilnas dvi savaites uzsakiau.. paste nereikejo nieko moket, netgi pasirasyt nereikeji. Issiusta pirmenybiniu. . </p>

čia tam siurbliukui, kur pats važinėjasi? akumuliatorius, tai tas prie sienos? Pas mane ir toks yra samsungas, metai, dėl akumuliatoriaus nieko nepastebėjau. o tau kaip, nekrauna?
Atsakyti

čia tam siurbliukui, kur pats važinėjasi? akumuliatorius, tai tas prie sienos? Pas mane ir toks yra samsungas, metai, dėl akumuliatoriaus nieko nepastebėjau. o tau kaip, nekrauna?
pas mane jis jau 3 metai virs, nu jo, pradejo po 15  minuciu tik dirbt ir numirsta. Uzsakiau aliexpres akuma uz 31 eu, jau atejo. O kur jis kisis tai nezinau, manau, i robotuko vidu, ne i stotele.

O Lt tai apie 90 eu paprase, aina jie nafik. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selli**: 15 kovo 2019 - 15:01
QUOTE(Selli** @ 2019 03 15, 14:00)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Nainai" data-cid="72384049" data-time="1552654640"> čia tam siurbliukui, kur pats važinėjasi? akumuliatorius, tai tas prie sienos? Pas mane ir toks yra samsungas, metai, dėl akumuliatoriaus nieko nepastebėjau. o tau kaip, nekrauna?</blockquote> pas mane jis jau 3 metai virs, nu jo, pradejo po 15  minuciu tik dirbt ir numirsta. Uzsakiau aliexpres akuma uz 31 eu, jau atejo. O kur jis kisis tai nezinau, manau, i robotuko vidu, ne i stotele.
<p>O Lt tai apie 90 eu paprase, aina jie nafik. </p>

o tikrai sumaišiau, stotelė, o koks tavo siurbliukas, aš net nežinočiau kokį akumuliatorių pirkt, mano samsungas, o tavo?
Atsakyti

Ariete Briciola, nebrangus. 

Atsakyti

As buvau uzklausus Pigu. lt, kur ir pirkau. Jie sake, kad gali parupinti, kaina buvo kazkur 88 eu. Paieskojau Aliexpres, radau, atsiliepimai zmoniu buvo geri apie tas batarkes ir uzsakiau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selli**: 15 kovo 2019 - 15:17
Nuo zuvies kainu gali apopleksija istikti.
Uzsimaniau varskes apkepo po ta lietuviska maxima besitrindama , kazkodel
O yra pigiu pievagrybiu , kuriu kalorazas yra neigiamas.
Jauti , mona , gali kila suest ir svoris dar kris.
Yra organinio kanapiu aliejaus .
Mona tu megsti varskes apkepa?
Ir prasau nekalbeti grubiai apie kruopas ir pasta. As juos megstu ir valgau ir jums dar receptus rasau. Va buvo pasta putanesca sia savaite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 15 kovo 2019 - 15:21