Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Jaučiu mūsų suaugę vaikai irgi mus kaltins dėl ko nors :D

Mane jau apkaltino. Kad nepriverciau mokytis. Sunus :rolleyes: 

Atsakyti

Mane jau apkaltino. Kad nepriverciau mokytis. Sunus :rolleyes:

Aha, mane irgi tuo apkaltino 😀. Bet kai paklausiau kaip turėjo tai atrodyt, nežinojo 😂. Tai vat ir toliau nemoku privertinet mokytis, db jau mažiaus 

Atsakyti

Aš.nežinau kas išaugs iš mano vaikų.bet  kol  pas jas yra tas noras mokytis. Net konkurencija kažkokia,pas kurią geresni pažymiai.bet gal praeis.😁 Tokie dalykai paprastai praeina ir užeina kitokie.🥶

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: [b!]Vakar[/b!], 22:58

Jaučiu mūsų suaugę vaikai irgi mus kaltins dėl ko nors :D

Mane dukros nekaltina. Nemanau, kad sleptu jei turetu nuoskaudu. Mes esame gan atviros. Galime kalbeti apie viska. Nuo pat vaikystes jos pasitikejo manimi. Nebijojo nieko pasakyti. Prisipazinti. Niekada nestramuzinau ju. Daviau laisve rinktis. Dukru drauges irgi pavydejo joms mamos. Su manimi atviraudavo. 

Vienu zodziu buvau gera «drauge» ir dukrom ir ju draugem. Ju mamos nesuprato to fenomeno. Kritikvo mane, kai as ejau su suaugusioms dukrom i restorana, svesti gimtadieniu pav. O as dziaugiausi, kad mane kviete. Kad nesivarze. Kad pasitikejo. Kad galejau jas saugoti, tais laukiniai laikais. 😀

Atsakyti

Mano mama irgi nesuvokia mano nuoskaudų.  Neakcentuoju aš jų, kaip mokėjo taip elgėsi. Pati jį turėjo siaubingą vaikystę, natūralu kad nemokėjo būt tobula mama. Todėl nieko aš jai nesakau ir nepriekaištauju. Gi nepakeisi jau nieko. Turbūt ji galvoja kad viskas OK buvo ir aš jos nieko nekaltinau

Atsakyti

Mano mama buvo savo seimoj numyletas jauniausias vaikas. Ten ujo jos seseri vyresne. O jai buvo viskas , kas geriausia.

Atsakyti

Selli**, 18 Lie 2019 - 00:27, parašė: Mano mama buvo savo seimoj numyletas jauniausias vaikas. Ten ujo jos seseri vyresne. O jai buvo viskas , kas geriausia.
Mama pasakojo.,kad jos mama (mano močiutė)buvo vyresnė už seserį.tai veiksmas vykdavo taip: kai ką nors dirbt,tai Jadziūnė dar maža,o kai ką nors nupirkt ,tai Jadziūnė jau didelė ir jai reikia😁
Atsakyti

Mama pasakojo.,kad jos mama (mano močiutė)buvo vyresnė už seserį.tai veiksmas vykdavo taip: kai ką nors dirbt,tai Jadziūnė dar maža,o kai ką nors nupirkt ,tai Jadziūnė jau didelė ir jai reikia😁

O tavo mergos nepavydi mazei? Man rodos natūralu kad kažkiek yra tai tarp vaikų. Juk kai gimsta mažesnis, vyresnysis netenka to dievų o statuso, tenka dalintis tėvų dėmesi, resursus, but savarankiskesniems

Atsakyti

Pasitaiko.pvz ciupa ciupso ar sulčių su šiaudeliu.tada aš paklausiu kas geriau čiupa čiupsas ar lūpdažis,plaukų kaukė,kišenpinigiai ir pan. Kažkaip lyg ir susikalbam kol kas.😁

Atsakyti