Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

As tai net zuvis rukyciau. Ypac ta raudona juros eseri. Skanus jis rukytas ,o nera riebus ir rukant taukai neisteka. Vo mes jau ir meniu sustatem vikingui.
Atsakyti

nu apsisvieciau ir apie uk :D. tai ten privaloma 2 m separacijos, jei abu sutuoktiniai sutinka skirtis. ir 5 m jei vienas iš sutuoktinių nesutinka  :blink: 

To get a divorce in England or Wales on the basis of separation, the couple will need to have lived separately for either 2 years (if both people consent to the divorce) or 5 years (if both people do not consent to the divorce).

Atsakyti

Man tai dzin ką tu apie mane galvoji.Bet spręsti kas virgai geriau ir ko ji nori,kai ji pati nežino kaip daryt.ai,tu gi viską už visus geriau žinai,net kaip žmonės jausis kažkur kažkada .

Atsakyti

mona.mona, 14 Rug 2019 - 13:15, parašė: Man tai nepanašu, kad vien gražių žodžių Virgai užtenka. Jei užtektų, tai tiek gal nesiblaškytų, nedvejotų ir pan. O šiaip tai koks geras pasiūlymas, važiuot sau ramiai gyvent į namą su puikiu vaizdu, turėt savo kiemą, skaityt knygas, gamint kokius skanumynus :wub:​ norėčiau.
Labai viliojančiai skamba,bet viskas turi savo kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 14 rugpjūčio 2019 - 12:39

Labai viliojančiai skamba,bet viskas turi savo kainą.

Kaip ir viskas gyvenime. Čia man atrodo puikus pasiūlymas, Virgai tai suprantu, kad jis neatrodo toks puikus :)

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2019 08 14, 13:37)
<p>Man tai dzin ką tu apie mane galvoji.Bet spręsti kas virgai geriau ir ko ji nori,kai ji pati nežino kaip daryt.ai,tu gi viską už visus geriau žinai,net kaip žmonės jausis kažkur kažkada .</p>
<p> </p>
<p> </p>

Matai as esu arciau senatves ,nei tu esi.
Beto jei virgai nereiketu cia musu nuomoniu,tai ji ir nesidalintu cia savo gyvenimo detalem.
Atsakyti

Jai ir nereikia. Ji tiesiog šneka ir pasakojasi. Ir virga dar vyresnė už tave,tai jau viską geriausiai žino🙂.

Atsakyti

Dar vieną santuokos privalumą, esant tam tikroms aplinkybėms, įžvelgiu - ta pati privaloma separacija NO - va sugalvoja diedas ir nebenori daugiau moteriškės, kuri atėjusi paukščio teisėmis - jis jai sako - nuo rytojaus nebenoriu tavęs matyti ir ji turi keliauti savais keliais jau nuo rytojaus, nes paukščio teisės baigėsi, o esant santuokoje - du metai bus tas laikotarpis pereinamasis, kuomet moteris galės ieškotis sau ir kitos gyvenamosios vietos ir kito darbo jei reikia ir tvarkytis gyvenimą ne per vieną dieną.

Atsakyti

Tuoj mane Svajuna prigąsdins su tom paukščio teisėm :D

Atsakyti

ne, Mona, negąsdinu, bet aš žmogus su žiauriai lakia fantazija, tai ji mane kaip užneša kartais, tai net pačiai baisu, bet čia gali užnešti nuo vieno kraštutinumo iki kito, aš pati dėl to kenčiu, bet nieko su savim padaryti negaliu :Dkartais kai pradedam su draugėm modeliuoti ir analizuoti kas būtų jeigu būtų, tai man draugės sako, gal tu jau nebekalbėk, nes baisu klausyti :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajuna: 14 rugpjūčio 2019 - 14:35

Virga kai paskaitys ko mes čia prifantazavome tai nežinau kaip reaguos :hmm:

Atsakyti

Dar visas šitas fantazijas atspausdint vikingui reikėtų. Tada jau sprendimą tikrai rastų :B  :D 

Atsakyti