Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

NU tai, vilnietes (ir ne tik, jei yra pageidaujanciu), tai kada spalio menesio mytuka darom? :)

Atsakyti

Bet tai sako nebrangsta nt. Kur nebrangsta, kai 2014 butą pirkom ir dabar pažiūrim. Na taip, litai keitėsi į eurą, bet vistiek, ką tada mokėjau, tai dabar vos ne dvigubai tiek, o namai tai iš viso žiauriom kainom, na nebent kokiam kaime pirkt.

Atsakyti
As tai manau kad intemorinas surenge diversija ,kad nereiktu kambario remontuot biggrin.gif
Dabar vietoje remonto bus turne po priemescio sodus bei industrines erdves biggrin.gif
O jus cia temoje prisisvajojot
Atsakyti

Kas tau sakė kad nebrangsta? Viskas visam pasauly brangsta

Atsakyti

As tai manau kad intemorinas surenge diversija ,kad nereiktu kambario remontuot biggrin.gif
Dabar vietoje remonto bus turne po priemescio sodus bei industrines erdves biggrin.gif
O jus cia temoje prisisvajojot

Man ta situacija primena mano ex. Tas irgi kai  užspaudziau remontui, nutarė kad mums reik namo :D. 2 m ieškojom, kone kas savaitgalį varydavom po NT turnė. Nusipirkom galu gale. Bet kadangi senas namas, tai remontuoti reikėjo dar daugiau. Taip ir ne pabaigėm to reikalo iki galo

Atsakyti

Stebiuosi ir net labai tokiu mąstymu...Mūsų artimi draugai turi šeimyninę rangą - projektuoja, stato ir darbus prižiūri. Kas gali būt blogai???? Viskas, nuo a iki z. Paskutinis pavyzdys - tiesiog neįdėti sienų blokeliai, kur užkišta šiukšlėmis, niekas nešiltinta, taupant medžiagas, stogas per vėją eina šonan nuo namo. Pataisymui investicija 50000.

Jei ką, tai tik patiems statyt ir su gero prarabo priežiūra. Mes daba kaip tik tuo domimės.

Tu rašai, kad jūs tinginiai, o ar įsivaizduoji kiek xhlapatų prie namo?

Amadėjos vienaaukštis liuks, tik fasadas gal tamsokas toj vizijoje.

Nepatinka man tas fasadas, nzn dar kaip darysim. Tikrai ne toks rudas. Mb labai uz klinkeri, nes geras daiktas, bet atspalvi reiks labai ziuret. Man irgi sviesesnio noretusi.

Atsakyti

Tai kad aš net nesinervinu, tik sakau, ką randa atėję tirti ekonomišką, A+ klasės namą. Mes čia galvojam, aha, sienos nutinkuotos, ok, gražu... Reikia žiūrėt nuo vidurių, nes taip sufušeruoja...

Pirmiausia butinai reik pasidaryt termovizija ir bus matyt kaip ten A+ nes visi plysiai pasimato.
Nors mus atveju statybos, nes pirkti pinigu nera :D

Atsakyti

Blt., uzknisa. Dickis vel serga, vemia. PAti kaip pervaziuota. Mb parase, akd ir jam blogai.
Pradejo vaikas lankyt darzeli vadinasi :D

Atsakyti

Tai dar perkat namus? Ziu, kad daugiau norinciu atsirado. 😂Geras pav uzkreciamas. 

O as ? O as rodos jau susitvarkiau su buto paskola. Ex gavo patvirtinima, kad butas dabar jo. Belieka banko popierius sutvarkyti. Bet galvoju, kad tai tik formalumas. Teisiskai butas jo. 

Ar dziaugiuosi? Dziaugiuosi, kad nereiks jam jo parduoti. Kad Kyra tures kur gyventi. Ir kad as pagaliau galesiu gyventi savo gyvenima. Tikiuosi paciu laiku. 😏

Atsakyti

Virga, geros naujienos :)

Atsakyti
QUOTE(Svajuna @ 2019 10 10, 12:15)
<p>Virga, geros naujienos smile.gif
</p><p></p>

O tu supranti ka nors tam norvegijos komunizme?
As tai ne. Nes visur pirmiausia reikalai su bankais ir finansavimais tvarkomi.
Atsakyti

Nesigilinu aš į tą jų komunizmą, vistikek nieko nesuprasiu :D Svarbu Virgai gerai. :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajuna: 10 spalio 2019 - 11:35