Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Aš vieną tapkę kaip tik kažkur nukišau,ieškau po lovom😁

nu tu tai prajuokini visada su savo buitim :lol: 

Tai katras saldziausias tas vynas, ar man cukraus atsinest? :hmm:​ 

Atsakyti

Grįžom su dukrom iš retro humanos su pilnais maišais,tai abi patenkintos kaip slyvos,adidasus viena rado už 5 eurus.dar pavalgėm kažkokių makaronų mieste. Nusipirkau balto alaus ,taip geraaa....dar dieną valerijankės darbe davė,tai esu euforijoj.😂

Tai buvo Intemoros zodis. :good: 

Atsakyti

Teks pasisaldint man regis :D

Atsakyti

nesuprantu saldziu vynu...man pasidaro koktu nuo saldumo...net pusiau sausas man per saldus :)

Atsakyti

nesuprantu saldziu vynu...man pasidaro koktu nuo saldumo...net pusiau sausas man per saldus :)

Eik jau...saldu yr geeera :wub:​ 

Atsakyti

Eik jau...saldu yr geeera :wub:​ 

nu bet ne vynas... :mmm:​ 

Atsakyti

Nu vyno man isvis gali nebut, visada geriau alus, sidras, ar ta pati degtine , ar brendis su sultimis. Bet jei jau vynas, tai saldus.

Atsakyti

tai skonis draugu neturi :)

Atsakyti

kristij, 14 Kov 2019 - 20:39, parašė: nu bet ne vynas... :mmm:
Tikrai fu,kaip sirupas. Pusiau saldus geriau.
Atsakyti

A jauciat, savaite baigiasi, ryt penktadienis, jeeee :yahoo:​ Ryt jau ir as ka nors liurlinsiu.

Atsakyti

Selli**, 14 Kov 2019 - 20:32, parašė: Grįžom su dukrom iš retro humanos su pilnais maišais,tai abi patenkintos kaip slyvos,adidasus viena rado už 5 eurus.dar pavalgėm kažkokių makaronų mieste. Nusipirkau balto alaus ,taip geraaa....dar dieną valerijankės darbe davė,tai esu euforijoj.😂 Tai buvo Intemoros zodis. :good:
Vot tep ,patiko man tas valerijonas,tokia ramybė ir pilnatvė užplūdo,kad dzin viskas pasidarė.😂
Atsakyti

Kiba reiks nusipirkt, a rimtai padeda?

Atsakyti