Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Sėdžiu darbe apsivertus popieriais, viena visam pastate turbūt, nors kažkur girdžiu muziką, gal koks irgi norintis suspėti, tik nežinau kas.

Tai kurgi palyginsi su spalvotu gyvenimu? :) 

Tai čia visų tokie bespalviai, kur jau lygini 😀

Jo, pakartojau geguzes menesi. 

Mano jau pusantrų m kaip nauji, nei kiek nepabluko. Lb patenkinta esu

Atsakyti

O aš paskaičiau. 

Virga, myli dabartinį draugą ar nemąstai apie tai?

Jei klausi manes, tai myliu. 😏

O kas tau pasakė, kad negalima prieštaraut kažkam? įdomu, ar reikia į vieną dūdą pusti? Ar tik tau vienai tas galioja?

Taip va, kaip tu tiki, kad tavo vyras 3 is simto. Taip ir as tikiu. Tai jau du. Lieka vienas istikimas is simto. Kuri dabar susipes del to? 
Ir as , kaip ir tu, nediskutuosiu sita tema. Man gerai. Kuriai negerai, tegul diskutuoja. 😏

Atsakyti

Gsile, kodel bespslviai jusu gyvenimai? Butus, namus tik perkate. Vos ne konkuruojate kurios didesnis. O man uztenka ir to ka turiu. Nepavydziu ir nepretenduoju. Kiekvieno savo laime. 
Sita tema ir as daugiau nekalbesiu. Matau, kad skaudi tema kai kuriom. 😳

Atsakyti

Kuri cia mazdaug vietove? 

Prie nemirsetos

Atsakyti

Jei klausi manes, tai myliu. 😏

Taip va, kaip tu tiki, kad tavo vyras 3 is simto. Taip ir as tikiu. Tai jau du. Lieka vienas istikimas is simto. Kuri dabar susipes del to? 
Ir as , kaip ir tu, nediskutuosiu sita tema. Man gerai. Kuriai negerai, tegul diskutuoja. 😏

Žinai, ką niekada nesu pasakius tokios frazės anei teiginio, nei nieko panašaus. Tik pasakiau, kad apie tai negalvoju. Jei netiki, perversk mano postus. Arba aš pati galiu iš eilės juos čia sudėti. Įdomu, ką tada pasakysi.  O tu man užkabinai rožinius akinius ir kažkokį šventą tikėjimą vyrų ištikimybe. Argi šitaip galima,  absoliuti nesąmonė. Ne todėl, kad tikiu ar ne, bet todėl, kad padarytas kažkoks šnipštas ir man kažkas priskirta, ko nesu sakiusi. Labai esu tavim nusivylus, nes tikėjau, kad esi sveiko proto.

net nesitiki, kad tai būna.

Atsakyti

Be reikalo Virga, neskaitei to straipsnio. Nes jame yra atsakymas, kodėl tavo jokie santykiai netrunka ilgai. Tiesiog santykiai turi etapus. Visi ir visada. O viščiukus skaičiuoja rudenį.

Klausi kaip gyvenu? Puikiai. Vat taip :

Priedas  62B60311-B1D0-4C16-9455-5774B04E228B.jpeg   396,71KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Atostogų  parke vandens kalniuką pastatė. 4€ papildomai kas nori čiuožinet 🤣

Atsakyti

Laukine, savaite, kol sasai nukrenta. 

Atsakyti