Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Virga, gerai lūpos laikosi? Man gražu.

Pas mane tik lupu pravedimai. Galvoju(noriu) pilnai uzpidyti. Bet pirmenybe teiksiu veido korekcijai. Rauksles pamazinti. 😏😂

Atsakyti

žinok kosmosas pas tą, kur aš dariausi - 170 Eurų, matyt vėl pabrango, nes prieš kurį laiką buvo mažiau, kažkaip jau man super daug...

Oho  :blink: 

Aš prieš pusantrų m mokėjau 120, ir tai jau atrodė brangu. Na bet jei laikys daug m, apsimoka. Draugė prieš 8 metus pasidarius ir dar net nereik korekcijos 

Atsakyti

Pas mane tik lupu pravedimai. Galvoju(noriu) pilnai uzpidyti. Bet pirmenybe teiksiu veido korekcijai. Rauksles pamazinti. 😏😂

Darysies patempimo operaciją?

Atsakyti

Darysies patempimo operaciją?

Ne Gaile. Tiek pinigu neuzteks. Injekcijas. 
Nors Tailande gal ne karve kainuoja?😳

Ar zinai mazdaug kainas? 

Atsakyti

Ne Gaile. Tiek pinigu neuzteks. Injekcijas. 
Nors Tailande gal ne karve kainuoja?😳

Ar zinai mazdaug kainas? 

Iš kur aš tau žinosiu Tailando kainas 😀

Lietuvoje tai yra internete kainorašciai.

Nesidaryciau aš medicininių procedūru 3cio pasaulio šalyse. Bijočiau rizikuot

Atsakyti

žinok kosmosas pas tą, kur aš dariausi - 170 Eurų, matyt vėl pabrango, nes prieš kurį laiką buvo mažiau, kažkaip jau man super daug...

Man 60 eu kainavo. Atvaziuok, nuvesiu. 

Atsakyti

suzemino labai kambari, ir apskritai, kazkokia pleve, o ne lubos. Plastikas. Fu. 

visiškai nesimato, kad plėvė, kas nežino, nesigilinęs, net nepasakytų, kad čia kažkas ne kieto. Mes miegamajame turime dabar ir viskas super. Svetainėje su virtuve viskas kaip sienos, iš gipso, tai ką, kiek laiko praėjo, o jau keliose vietose per sujungimus yra įtrūkimai...

tai todėl nutarėm, kad dėsim ir vaiko kambary įtempiamas. Turim kuo palyginti, mums jos labiau patinka. 

Atsakyti

Nesakau, kad puola. Tik ikyriai man pranasauja santykiu griuti, kai as kalbu apie dabarti. Dalinuosi tik siu dienu, akimirku isgyvenimais. 😏
Ir Google dar moku naudotis. 😂

Sedziu oro uoste. 😏

Sakyčiau, kad dažnai svarstai apie ateitį, tikrai rašai ne tik apie dabartį. Pvz kartais vis rašai, kad jam išėjus į pensiją, gal tada galėtum pas jį kraustytis. Tai čia ateities, ir net labai tolimos, planai. 

O šiaip gal ne santykių griūtį pranašauja, o skatina pažiūėti į viską realiau, nes tavo žinutės tikrai tokios pilnos euforijos, kad atrodo, jog skraidai padebesiais :D nemanau, kad kažkam to gaila, tiesiog iš šono viskas atrodo kartais kitaip, pati tą žinai. 

Atsakyti

NU LEISKIT ZMOGUI PASKRAIDYT..GI TAS SKRAIDYMAS ILGAI NETRUNKA...

Atsakyti

NU LEISKIT ZMOGUI PASKRAIDYT..GI TAS SKRAIDYMAS ILGAI NETRUNKA...

Nu tegul :D tik nereikia taip pykti, jei kiti iš šono kažką pastebi, pakomentuoja, pasiūlo paskaityt. Kas čia gali kažko blogo linkėti, nu koks tikslas? 

Atsakyti

Nu tegul :D tik nereikia taip pykti, jei kiti iš šono kažką pastebi, pakomentuoja, pasiūlo paskaityt. Kas čia gali kažko blogo linkėti, nu koks tikslas? 

nu nenori ji skaityt, nenori kazko pastebet..tegul..paziures, kai rozinis periodas praeis :)

Atsakyti

kristij, 21 Spa 2019 - 09:44, parašė: nu nenori ji skaityt, nenori kazko pastebet..tegul..paziures, kai rozinis periodas praeis :)
O tai mums juk pokalbio tema. Nu leisk pakalbėt...juk smagu....😁
Atsakyti