Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Būtent, mums tai reikia už kažko užsikabinti, kad galėtumėm rutuliot temą :D

Atsakyti

O tai mums juk pokalbio tema. Nu leisk pakalbėt...juk smagu....😁

tai kas as, kad drausciau... :) Tik nereikia spaust zmogaus, paziurek, paskaityk, taip nebus visada, pagalvok.. Nu ne 18 metu jai..manau viska supranta.. Tiesiog reik dziaugtis tuo dabar...O apie kita perioda pagalvosi, kai jis ateis :)

Atsakyti

Šiaip aš pajuokavau.įsivaizduoju kaip užknisa tas priminimas,nukris tau akiniai,pamatysi viską dienos šviesoj.toks etapas anoks.po to vėl gali santykiai sugriūt.nu žino virga,žino.jinai tai tikrai žino😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 21 spalio 2019 - 09:05

Lyg ir turėtų žinoti, bet pagal reakcijas tai atrodo, lyg pirmą kartą būtų įsimylėjusi :D matyt tas serotoninas kaip reikiant apsuka galvą, aš jau pamiršau, ką tai reiškia :D 

Atsakyti

Iš kur aš tau žinosiu Tailando kainas 😀

Lietuvoje tai yra internete kainorašciai.

Nesidaryciau aš medicininių procedūru 3cio pasaulio šalyse. Bijočiau rizikuot

Rasei kazkada, kad Tailande lb populiaru vidokios proceduros. Plastines operacijos. Suvaziuoja zmones is viso pasaulio. Galvojau, kad zinai. 😏

Ss irgi bijau teciu saliu. Vietname buvome su dukromis nueje i kosmetikos salona. Injekcijas mums ten siule, bet bijojome. O kur paskui pasiskusi? 😳

Sakyčiau, kad dažnai svarstai apie ateitį, tikrai rašai ne tik apie dabartį. Pvz kartais vis rašai, kad jam išėjus į pensiją, gal tada galėtum pas jį kraustytis. Tai čia ateities, ir net labai tolimos, planai. 

O šiaip gal ne santykių griūtį pranašauja, o skatina pažiūėti į viską realiau, nes tavo žinutės tikrai tokios pilnos euforijos, kad atrodo, jog skraidai padebesiais :D nemanau, kad kažkam to gaila, tiesiog iš šono viskas atrodo kartais kitaip, pati tą žinai. 

Mona. pas tave nera teksto suvokimo, tai kodel komentuoti visai ka kita, apie ka as paskutines dienas kalbejau? Apie tai, kad man gers dabar su draugu. Ramu. Saugu. 
Siu dienu isgyvenimais ir nuotaikom pasidalinau. 
O kad turime planu, tai be abejo. Abu apie tai kalbame. Svarstome. Realistiskai. Man patinka, kad Draugas ne durnas ir supranta, kokia auks butu, jei as dabar atsikraustycisu pas ji, nors jis noretu manes salia visada. Bet mes ziurime truputi toliau. Ar pavyks, nezinome. Taip, kaip nei viena is musa nezinome. Nepriklausomai trumpi ar ilgi tie santykiai. 
Ps Ir neteikia buti durnam, kad is kai kuriu zinuciu nematyti lietuvisko pavydo. Kaimyno troba gi nedega. 😍

Atsakyti

Rasei kazkada, kad Tailande lb populiaru vidokios proceduros. Plastines operacijos. Suvaziuoja zmones is viso pasaulio. Galvojau, kad zinai. 😏

Ss irgi bijau teciu saliu. Vietname buvome su dukromis nueje i kosmetikos salona. Injekcijas mums ten siule, bet bijojome. O kur paskui pasiskusi? 😳

Mona. pas tave nera teksto suvokimo, tai kodel komentuoti visai ka kita, apie ka as paskutines dienas kalbejau? Apie tai, kad man gers dabar su draugu. Ramu. Saugu. 
Siu dienu isgyvenimais ir nuotaikom pasidalinau. 
O kad turime planu, tai be abejo. Abu apie tai kalbame. Svarstome. Realistiskai. Man patinka, kad Draugas ne durnas ir supranta, kokia auks butu, jei as dabar atsikraustycisu pas ji, nors jis noretu manes salia visada. Bet mes ziurime truputi toliau. Ar pavyks, nezinome. Taip, kaip nei viena is musa nezinome. Nepriklausomai trumpi ar ilgi tie santykiai. 
Ps Ir neteikia buti durnam, kad is kai kuriu zinuciu nematyti lietuvisko pavydo. Kaimyno troba gi nedega. 😍

Ups. 

Nežinau, kuri čia galėtų ko pavydėti. Man čia visos atrodo pakankamai laimingos ir patenkintos turimais santykiais, kad nereikėtų kažko pavydėti. 

Atsakyti

Na jau monos tikrai neapkaltinsi teksto nesuvokimu. Man kaip tik atrodo kad ji viena stipriausių šiuo klausimu forume.

Vat tau Virga tai tikrai neretai su tuo yra problemu. 

Ir ne, nepavydžiu aš tau 😀. Nieko nieko. Nesikeisciau nei už milijardą 🤣

Atsakyti

Ups. 

Nežinau, kuri čia galėtų ko pavydėti. Man čia visos atrodo pakankamai laimingos ir patenkintos turimais santykiais, kad nereikėtų kažko pavydėti. 

ane? :D

Atsakyti

Niekaip neįsivaizduočiau, ko galima pavydėti būtent tau. Bet tu geriau žinai.

Atsakyti

Tai čia tu ta pavydi erkė? Aa? 🤣

Atsakyti

Nesutinki? :D 

Atsakyti

Tai čia tu ta pavydi erkė? Aa? 🤣

tai aisku...mano drugeliai tai padvese :D

Atsakyti