Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Gal mes, lietuviai, labiau realistai, o ne pesimistai. Nors šiaip nemanau, kad čia galima priskirti tokį dalyką tautai...kiekvienas žmogus individualus, visur yra ir pesimistų, ir optimistų. 

Bet pagal folklorą pvz galima daryt išvadas, kurie tautiečiai dominuoja :D. Pagal literatūros žanrų populiarumą. Pagal pramogabimo įpročius. Tai manau lietuvių daugiau pesimistų, net gal nihilistu, nei optimistų 

Atsakyti

Be hygges ,dar yra vienas zodis - integrity. Ir niekaip normaliai jis neissivercia. Bet visos mes cia mastom pagal ta integrity. Ir kitus vertinam.
Arciausiai reikalo ,nebutinai tiesos, galima sakyt ,kad tai elgesio modelis.
Todel pagal elgesio modeli istacius intemora i nama ozkiniuose labai ozys gaunasi. Bet visada elgesio modeliai keiciasi ,kai kokie luzio taskai atsiranda biggrin.gif

Tikrai. :lol:​ 

Bet gal pajustų, kad tai JOS, o ne kaip dabar sodas tėvų, ir pamiltų tą darbą gamtoj nors kažkiek, kokį krūmelį apkarpytų.

Kartais tikrai gali viskas pasikeisti. Dar ne tas amžius jos, kad požiūris nesikeistų.

Atsakyti

As tikrai jau pradedu galvoti, kad musu, lietuviu pesimizmas jau perzenge ribas.. 

As jau ir galvoti bijau. ❤

Na jau monos tikrai neapkaltinsi teksto nesuvokimu. Man kaip tik atrodo kad ji viena stipriausių šiuo klausimu forume.

Vat tau Virga tai tikrai neretai su tuo yra problemu. 

Ir ne, nepavydžiu aš tau 😀. Nieko nieko. Nesikeisciau nei už milijardą 🤣

O kas siule keistis? 

Niekaip neįsivaizduočiau, ko galima pavydėti būtent tau. Bet tu geriau žinai.

Butent man. ne. Bet tu nori paneigti, kad tauta nera pavydi? 
Tai ne ss sugalvojau, beje. 

Atsakyti

aš tai ne tiek, kad pavydžiu, bet gal labiau esu sužavėta Virgos aktyvumu, energingumu, sveikata, gebėjimu prisitaikyti šiuolaikiniame pasaulyje, nes jos amžiaus žmonės neretai to nesugeba, jaunatviškumu, avantiūrizmu savotišku, nes visada palyginu su savo mama, kuriai beveik tiek pat metų, kuri yra visiška priešingybė ir dėl to labai gaila, sau to linkėčiau jei/kai sulauksiu Virgos metų :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajuna: 21 spalio 2019 - 10:26
QUOTE(Pinotija @ 2019 10 21, 11:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="72525900" data-time="1571645794"><div><p>Be hygges ,dar yra vienas zodis - integrity. Ir niekaip normaliai jis neissivercia. Bet visos mes cia mastom pagal ta integrity. Ir kitus vertinam.
Arciausiai reikalo ,nebutinai tiesos, galima sakyt ,kad tai elgesio modelis.
Todel pagal elgesio modeli <strong>istacius intemora i nama ozkiniuose labai ozys gaunasi</strong>. Bet visada elgesio modeliai keiciasi ,kai kokie luzio taskai atsiranda vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tikrai. lotuliukas.gif​ </p><p>Bet gal pajustų, kad tai JOS, o ne kaip dabar sodas tėvų, ir pamiltų tą darbą gamtoj nors kažkiek, kokį krūmelį apkarpytų.</p><p>Kartais tikrai gali viskas pasikeisti. Dar ne tas amžius jos, kad požiūris nesikeistų.</p>

Suds tie krumeliai. Blogiausia ,kad vaikai dar ne visai uzauge. But mergos didesnes ,galetu sau varyt visi i kaima ir galvu nesukt. Nes jeigu vezioji tuos vaikus tai tiki ,va pora metu ir baigsis ar kaip panasiai. O cia dar visas 10 pries akis.
Atsakyti

aš tai ne tiek, kad pavydžiu, bet gal labiau esu sužavėta Virgos aktyvumu, energingumu, sveikata, gebėjimu prisitaikyti šiuolaikiniame pasaulyje, nes jos amžiaus žmonės neretai to nesugeba, jaunatviškumu, avantiūrizmu savotišku, nes visada palyginu su savo mama, kuriai beveik tiek pat metų, kuri yra visiška priešingybė ir dėl to labai gaila, sau to linkėčiau jei/kai sulauksiu Virgos metų :)

tai dėl to čia manau nei viena nesiginčija :)

Atsakyti

Mano didžiosios pačios važinėja.ir pas draugus į žaliuosius,visokias skirgiškes ir ožkinius be problemų nuvažiuoja.o mažė ar taip ar taip yra vežiojama.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 21 spalio 2019 - 10:57

Mano didžiosios pačios važuminėja.ir pas draugus į žaliuosius,visokias skirgiškes ir ožkinius be problemų nuvažiuoja.o mažė ar taip ar taip yra vežiojama.

Tai jau pirksite tą namą?

Atsakyti

Mes dar jo nematėm, bet manau,kad nepirksim .Ieškosim geresnio varianto arba remontuosim svetainę.😁😁

Atsakyti
Siaip tai pavydziu virgai tos hyggge. Ir is vis ,kad zmones buna laimingi as tik uzsienyje suzinojau. Deja. Sunku paaiskint ta jausma, virga visa ta lietuviska nelaiminguma pavydu vadina. Tai nera visai taip.
Atsakyti

Mes dar jo nematėm, bet manau,kad nepirksim .Ieškosim geresnio varianto arba remontuosim svetainę.😁😁
:D :D :D Zinok man kartais gaila, kad nebus salia namo "miesto" kai iki pardes 5 min., mokykla, darzas salia ir visur su autiku gali nuvaziuot operatyviai ar su boltu nebrangiai. Masina tai masina, o jei remonte pvz... Nu PYP

Nors as lb.noriu to kiemo, geliu, siltnamio, darzo ir medziu su krumais :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 21 spalio 2019 - 11:24

:D :D :D Zinok man kartais gaila, kad nebus salia namo "miesto" kai iki pardes 5 min., mokykla, darzas salia ir visur su autiku gali nuvaziuot operatyviai ar su boltu nebrangiai. Masina tai masina, o jei remonte pvz... Nu PYP

Nors as lb.noriu to kiemo, geliu, siltnamio, darzo ir medziu su krumais :)

jei remonte, galima issinuomot auto. arba is vyro pasiskolint. 

siaip gyvenimas uzmiesty turi daug issukiu. bet man asmeniskai daugiau privalumu nei trukumu. nebent jau ten visai vidury lauku uz keliasdesimt km nuo visko

Atsakyti