Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Koks jau čia darbas? Greit praploviau ir viskas.

Dar pusdukrai paskambijau, kaip mažulytė gyvena. Čekį rūbams daviau už 150 eur.

Atsakyti

Oras vėl pasaka, apėjom kažkokiu būdu su Mona aplink namą. Mb dar labiau miršta, nei aš. Gaila sugadintos dienos, na bet jau seniai ir buvau kažkur panašiai išėjus :)

Ir vis dar pikta dėl tos panos elgesio. Kita vertus, gal ir gerai, turėsiu priežastį kitą kart nevažiuot, nes šiaip mb labai jau pyksta, kai nevarau pas jo draugus. O man ne visi patinka. Yra fainų ir yra nelabai. 

Atsakyti

Pasivaikščiojau ir aš po apylinkes. Lapino nemačiau :D  - tai Monos negąsdinsiu. Oras puikus, ta saulė taip džiugina ...tik dar trūksta bent kokio žalsvo lapelio ant medžių, nusibodo plikos šakos ir vienintelė pušų žaluma.

Kol vaikščiojau mano vaikai paveikslą pakabino ...norėjau šiek tiek kairiau, bet ai, pagyriau, nes stengėsi gi  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(mona.mona @ 2019 03 24, 10:04)
<p>Oras vėl pasaka, apėjom kažkokiu būdu su Mona aplink namą. Mb dar labiau miršta, nei aš. Gaila sugadintos dienos, na bet jau seniai ir buvau kažkur panašiai išėjus smile.gif</p><p></p><p>Ir vis dar pikta dėl tos panos elgesio. Kita vertus, gal ir gerai, turėsiu priežastį kitą kart nevažiuot, nes šiaip mb labai jau pyksta, kai nevarau pas jo draugus. O man ne visi patinka. Yra fainų ir yra nelabai. </p>

O ko tu pyksti, gal merginai bloga paliko, gal nulūžo... maža kas
Atsakyti

Sunus prasoko Bardake iki ryto, pamiegojo kelias valandas, isleke su tevu zvejot.. 

matai, Mona, ka reiskia negerti bare :D 

Atsakyti

O ko tu pyksti, gal merginai bloga paliko, gal nulūžo... maža kas

Ne tas atvejis, viskas jai gerai buvo. Tiesiog demonstratyviai parodė savo požiūrį. Na ir gerai.

Atsakyti

mona.mona, 24 Kov 2019 - 11:04, parašė: Oras vėl pasaka, apėjom kažkokiu būdu su Mona aplink namą. Mb dar labiau miršta, nei aš. Gaila sugadintos dienos, na bet jau seniai ir buvau kažkur panašiai išėjus :) Ir vis dar pikta dėl tos panos elgesio. Kita vertus, gal ir gerai, turėsiu priežastį kitą kart nevažiuot, nes šiaip mb labai jau pyksta, kai nevarau pas jo draugus. O man ne visi patinka. Yra fainų ir yra nelabai.
Aš vakar su mama butelį per pus kažkokio pratyvno vyno išgėriau. Dieną,tai dar dabar galvą skaudą. Vyras sako važiuojam pas mano mamą ,paliksim vaikus ,išeisim pasivaikščiot.tai sakau kada?tai kokią antrą trečia. Sakau,o ką gersim, kai vaikščiosim,girą?ne,tai po kokį buteliuką alaus.Tai vėl klausiu,tai kada nori važiuot.,tas vėl antrą trečia.tai sakau ką tu gersi. Tai .nu sako alų,aš vėl Tai kelintą važiuosim.tas nu,tu ką, kiek tau galima sakyt!😁 Nu tada klausiu kokia šian diena. Aaaaa,sekmadienis😁
Atsakyti

o jus taip ir vaikstot, alaus skarbonkes pasieme? 

Atsakyti

Lūžtu, Intemorą paskaičius. :lol:​ 

Atsakyti

Pinot, man tai Intemora toks nerealiai fainas žmogus :D​ 

Atsakyti

Nors bajerių galiu ir apie save papasakot, bus dą baisiau,nei su Pinot. Išsiblaškius aš ir išsimėčius per kelis darbus. Pati iš savęs juokiuosi.

Atsakyti

Aš tai dabar šluostę indaplovėj palikau. Nežinot, kas bus? Ji kaip tik ant filtro, nes valiau filtrą, o paskui apsidairiau ir supratau. atidaryt nenoriu, sustos ciklas, paskui pas mus toks keistas daiktas atsitinka, ji visai išsibalansuoja. Kartais dar ir vanduo po ja pasirodo. Meistras sakė, šiukštu nelyst. Tai seniai nelendu. 

Atsakyti