Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Nors bajerių galiu ir apie save papasakot, bus dą baisiau,nei su Pinot. Išsiblaškius aš ir išsimėčius per kelis darbus. Pati iš savęs juokiuosi.

Aš kai išsipasakoju, tai pati sau ne tokia žiopla atrodau. :)​ 

Atsakyti

man tai su popieriais darbe tragedija, dedu, nerandu, viska iskuiciu, paskui randu ant akiu padeta

Atsakyti

Selli**, 24 Kov 2019 - 11:50, parašė: o jus taip ir vaikstot, alaus skarbonkes pasieme?
Jo,tai miške gi,niekas nemato.
Atsakyti

As tai vaiksciodama nei gert, nei rukyt negaliu. Turiu ramiai sedet ir atsipalaiduot. 

Atsakyti

Lūžtu, Intemorą paskaičius. :lol: 

As irgi. O dar Madam su Piene irgi gerai su humoru draugauja. 😃

Neprisigyriau, įdėjau. Dar yra raudonos.

Madam nesupratau kokius siulei Intemoros mergaitei? Tuos kur idejau? Be kulno? 😏

Oj blyn kaip galvą skauda...vakarėlis baigėsi kažkelintam bare. 

Reiskias gyveni. 😏 Ir Smagiai praleidai laika. As tavo metu is baro tiesiai i darba vaziuodavau. Buvo toks baras Kaune, kuris dirbo visa para. 😏

Maniškė miega. Tuoj atsikels ir prasidės slibinų paieškos. Kiek lipdukų trūksta?gal šiandien galima gaut?😁

Ne. Tuoj atsikels ir prades prasyti valgyti. 😏

Na man skalbinių tai nesugadino. Bet kaip laiką planuotis, jeigu užprogramuoji vienaip, o ji dirba savaip ...gal man kaip tik reikia būtent iki nustatytos valandos, o ta čiudikė man dar džiovins ir purens papildomą valandą  :blink: 

O ji apskaiciuoja kg irgi? Ir skalbiniu sudeti? Tada protinga. Gali ir pasibarti ir pakalbeti su ja. 😀

Virgut, nematau ką pataisei, Mona pakėlė nuotaiką, emocijjos išsiveržė 😊 nu ir gerai, nėra čia ko savy viską laikyti👍
Papildyta:
Dar geriau turėt būti😎

Tavo nika taisiau. 😏

Virga,kaip ir matudavau tuos švarkus,bet negalvodavau,kad jie skirti lieknoms paauglėms,galvojau,kad tiesiog didesni dydžiai. Jo.,nupirkau tą švarką,net pati pasimatavau,atodau kaip koks swarcnegeris😂

Tada reikalinga daikta nupirkai dukrai. Pati irgi rengeisi madingas jos metu. 😏

Atsakyti

Lera, tai jau fsio, sveika? 

Atsakyti

Vaikai atvažiuoja, anūkytę atveža :wub:​ 

Atsakyti

Neužniurkyk 😅

Atsakyti

Sveika, ryt į darbą...

Dabar pas mamą sėdim, arbatėlę geriam su zefyrais.Ir tais mandrais Vilniaus saldainiais :rolleyes:​ 

Atsakyti

Mmm :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Madam pareis veliau @ 2019 03 24, 14:00)
<p>Vaikai atvažiuoja, anūkytę atveža wub.gif​ </p>

Kaip aš norėčiau anukėlės 👭
Atsakyti

Aš tai dabar šluostę indaplovėj palikau. Nežinot, kas bus? Ji kaip tik ant filtro, nes valiau filtrą, o paskui apsidairiau ir supratau. atidaryt nenoriu, sustos ciklas, paskui pas mus toks keistas daiktas atsitinka, ji visai išsibalansuoja. Kartais dar ir vanduo po ja pasirodo. Meistras sakė, šiukštu nelyst. Tai seniai nelendu. 

As atidarineju. Ir daug kartu. Ir darbe, vienoje vslgykloje, turime jas tris. Idedu kai pamirstu ka. 😏

Vaikai atvažiuoja, anūkytę atveža :wub: 

Tai uz pinigus dabar anukytes vezioja? 😏😀

Kaip aš norėčiau anukėlės 👭

Per jauna esi anukelem. Pagyvene del saves dar. 😂Anukai atima visa gyvenima. Ne veltui sako, kad pirmas anukas, tai paskutinis vaikas. Toks jausmas.😏😀

Atsakyti