Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Diedas restorane su darboviete, as neturiu ka est. Nu i nereik. 

Tu mano draugė šnd..

Aš ir alkana...

Atsakyti

Nu tai ko cia badaujat? 

Atsakyti

Nu ko ko, del laisvos Lietuvos :D​ 

Atsakyti

Aš tai mažiu picos Snd išsiunčiau parnešti, nes nebuvo batareikiu ant gaminimo 

Atsakyti

O man, kaip ir Nainai, profesinėj srity sunku. Ale nieko, mes grūdintos, daba taip tęsis iki kovo pabaigos. :B Pas mane.

Atsakyti

O man, kaip ir Nainai, profesinėj srity sunku. Ale nieko, mes grūdintos, daba taip tęsis iki kovo pabaigos. :B Pas mane.

Pas mane darbe durdomas. Snd visą dieną praktiškai astskyrinejom grūdus nuo pelų. Tai jaučiuosi lb prasmingai praleidus dieną   :B 

Atsakyti

Ne nuuuu...grudai nuo pelu yra gerai :)

Atsakyti

Geras laikotarpis :D

Atsakyti

Geras laikotarpis :D

Nu to tak. O ką daryt? Amadėja, yra tų xhrenovų darbų pas visus, nors aš nesiskundžiu, tik konstatuoju daugiametį besikartojantį faktą. Ir kažkaip praeinu tą laikotarpį, tik kitą kart pagaunu save galvojant - o kam aš tiek dirbu. Paskui suveikia kitas faktorius ir atsakau sau - man įdomu. Plius pinigai, plius žmonės. O ko dar reikia. Namo dar krūvą prisitempus. Reiks sėst prie kompo, šeštadienis, pusė 7, nu lafa... :D 

Labs ryts, puonios :)​ 

Atsakyti

Nežinau kokia čia lafa amžiais dirbti.man tai visai nepatinka.nors nėra nei vieno savaitgalio ,kad nedirbčiau.aš nenoriu,bet gyvent kažkaip reikia.

Atsakyti

Nežinau kokia čia lafa amžiais dirbti.man tai visai nepatinka.nors nėra nei vieno savaitgalio ,kad nedirbčiau.aš nenoriu,bet gyvent kažkaip reikia.

Tai nelafa ir man jau...Kad įdomu tai taip, bet iki tam tikros ribos, o ta riba jau peržengta. Ai, bet žinai, mažų vaikų nėra, koks man čia jau labai didelis vargas prisėst kažką pasidaryt. Ką kitu atveju veikčiau tokiu metų laiku? Juk per parduotuves neinu :D​ 

Atsakyti

Jau sugebėjau šnd 2 suknias nusipirkt...Siaubas kažikokstai... :)​ 

Atsakyti