Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

QUOTE(Amadėja* @ 2019 11 09, 11:53)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Nainai" data-cid="72539773" data-time="1573292051">
<div>
<p>A tai ne? Ranka uždėta ant pilvo, ne ant šono, vizualinė apgaulė.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Na, ten sukneles ne dziusnoms smile.gif

Ir modeliuksa tikrai gerai turetu atrodyti ant nekudos, o parasei, tai nei i tvora, nei i mieta biggrin.gif</p>

Kai tu triznioji patylėjau, o ar tvora, ar mietas akivaizdu.
Atsakyti

Partempe mano medžiotojas stirnienos ir briedienos pilną maišą  :wub: 

Mėsos šiemet pirkt nebereiks 

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2019 11 09, 19:59)
<p>Partempe mano medžiotojas stirnienos ir briedienos pilną maišą  wub.gif </p><p>Mėsos šiemet pirkt nebereiks </p>

Oho, ją gi apdoroti reikia mokėti, o ir skonis įdomu?
Atsakyti

O mano zvejys nusipirko nauja lenkta Juwele akvariuma su spintele. Gerai, kad ilgokai laukt, kol atves is DE, nes kai atves, tai diedas nieko daugiau ir neveiks, tik apie akva strikines kokia savaite...

Atsakyti

Aš valandą "prasėdėjau" makiažo "pamokose' youtube, net nepastebėjau kaip užsikabliavau ir laikas praėjo. 

Gaile, ar daug valgot žvėrienos?

Ekologiška, bet nėra taip jau nekalta.

Pažįstu keletą jaunų vyrų, jau sergančių podagra. Kažkokie oksalatai.  

Atsakyti

O mano zvejys nusipirko nauja lenkta Juwele akvariuma su spintele. Gerai, kad ilgokai laukt, kol atves is DE, nes kai atves, tai diedas nieko daugiau ir neveiks, tik apie akva strikines kokia savaite...

Net valgyt nebedarys? :D 

Atsakyti

Net valgyt nebedarys? :D

Darys, bo pats est nores.  :D​ 

Atsakyti

Bet tai tie vyrai.

Labai pažįstama...

Atsakyti

https://www.facebook...f=page_internal\

Zekit, ka netycia radau. Nezinojau, kad ir FB yra :D​ 

Atsakyti

https://www.facebook...f=page_internal\

Zekit, ka netycia radau. Nezinojau, kad ir FB yra :D​ 

O kur to nėra, visiems reikia meilės :D 

Atsakyti

Oho, ją gi apdoroti reikia mokėti, o ir skonis įdomu?

Tai jau pripratę ir išmokę mes

Aš valandą "prasėdėjau" makiažo "pamokose' youtube, net nepastebėjau kaip užsikabliavau ir laikas praėjo. 

Gaile, ar daug valgot žvėrienos?

Ekologiška, bet nėra taip jau nekalta.

Pažįstu keletą jaunų vyrų, jau sergančių podagra. Kažkokie oksalatai.  

Na podagra nuo kiaulių labiausiai. 

Šiaip mes pagrinde ir valgom vištiena naminę ir zveriena. Kitokia  mėsa lb retai. 

O ar tas daug tai nzn. Ne kasdien iš vis mėsa pas mane. 

Atsakyti

Mes šiandien gavom gidą, kuris leisdavo sau pasakyt kartais "ai tingiu, šito nepasakosiu"....toks jaunas hipsteris...nelabai man toks požiūris patinka, bet jau ne pirmą kart muziejui su tokiais susiduriam, šiuolaikinis jaunimas kažkaip sakyčiau neatsakingai į darbą žiūri... o gal aš pasenau  :hmm:​ 

Atsakyti