Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

mona.mona, 14 Kov 2019 - 20:30, parašė: Skaitėm skaitėm :D įdomu, ką ten randa pirkt tavo panos, buvau į tą retro užėjus kelis kartus, nes prie pat darbo yra, bet kažkaip neteko nieko užmatyt
Kada nors reiks nufotkint,parodyt. Jau viską puolė kraut plaut,nes jau visokių derinukų prisigalvojo.😁 Pvz siandienos laimikiai_gelėtas plosciukas,ruzavi adidasai,treji polo marskinėliai,gelėtas sijonas, žalia striukė nuo lietaus ,dvi bliuzkutės,raudona suknelė,skarelė,dveji marškiniai.tikrai kada nufotkint reiks.

Kažkur 50 eurų už viską sumokėjau.50 proc nuolaida dabar.gal kokius 47.

Atsakyti

Nu pasitasket cia siandien :D​ 

Atsakyti

Selli**, 14 Kov 2019 - 20:50, parašė: Kiba reiks nusipirkt, a rimtai padeda?
Bet žinok ne lasiukais ,kokiu 30_50 gramų kaip inpylė 😂,tai iškart visą itampą nuėmė.
Atsakyti

Selli**, 14 Kov 2019 - 20:57, parašė: Nu pasitasket cia siandien :D
Ale pilną glėbį,du maišus😂
Atsakyti

Lera, ar patiko tas filmas, verta žiūrėti? Vis dar nepradedam.

Neblogas, verta  žiūrėti :)

Nu tai sveikos,tiek rasiau apie adidasus už 5 eurus,valerijoną ir alų,o jūs jau čia😂

Pasisekė su adidasais  :D 

Labas Naujoje temoje :bis​ 

Atsakyti

nemegstu adidasu..tos trys juosteles su buduliais asocijuojasi :)

Atsakyti

Lera, o suneka koki turi, ar kate, ar bent pelena koki? :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

A jauciat, savaite baigiasi, ryt penktadienis, jeeee :yahoo:​ Ryt jau ir as ka nors liurlinsiu.

Va va aš ir ryt jungsiuos, vynas tik nesaldus, bet kokteliuką su brendžiu ir cola kartais susimakaloju ir aš..

Atsakyti

nemegstu adidasu..tos trys juosteles su buduliais asocijuojasi :)

Tu kartoji mano sunaus zodzius..nu nesamone :D​ 

Atsakyti

Tu kartoji mano sunaus zodzius..nu nesamone :D​ 

nu bet taip yra...visi treninginiai nesioja adidasus..is sportiniu brandu man mieliausia Puma. Nu arba Audimas...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristij: 14 kovo 2019 - 21:11

kristij, 14 Kov 2019 - 21:06, parašė: nemegstu adidasu..tos trys juosteles su buduliais asocijuojasi :)
Pasakyk tai trylikametei.😁
Atsakyti

Lera, o suneka koki turi, ar kate, ar bent pelena koki? :rolleyes:  :D​ 

Ne, neturiu , bet myliu ir šuniukus ir kates, ir norėč visai kokio gyvūnėlio  :) ir vaikai aišku

nori šuniuko  :D​ 

Atsakyti