Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Nu ir ko tu panikuoji?šiandien tai šiandien. Gal ne miške pririšęs laikė. Palauk gims tuoj tie dvyniai,gal iš vis nelabai to vaiko reiks.

Atsakyti

Šiaip juokinga nervuotis kad pavargo 9metis nuo buvimo gamtoj 🙄

Atsakyti

Vakariene :)

Negaliu atsidziaugti tom Lidlinem keptuvem :)

Priedas  IMG_20190423_190427.jpg   178,21KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Oi laisvai numetu ragelį ir vaikui jei su manim nepagarbiai kalba

As tai nematau prasmės rietis ir aiškintis telefonu. Kalbėtis reikia kai aistros nurimsta

Tai cia jokiu aistru nebuvo, tiesiog reikalavimas eilinis ir tiek.

Atsakyti

Aš kažkokią už lipdukus nusipirkau degalinėj. Jau pora metų kaip nauja. Pirmą kart turbūt taip gerai pataikiau.

Atsakyti

Tai cia jokiu aistru nebuvo, tiesiog reikalavimas eilinis ir tiek.

Tai pasakei viso gero ir tiek. Ir tegul reikalavimus dėsto stulpui

Atsakyti

Šiaip juokinga nervuotis kad pavargo 9metis nuo buvimo gamtoj 🙄

Man dzin, kad jis pavarges. Tiesiog elgesys uzkisa :)

Grizo, viska ismete ir issidrebe ant sofos, nes jis pavarges ir beveik invalidas :D
Nieko pasakyt negali, isiplieskia kaip degtukas. Mazas prisiliete, tai vos ne i asaras, ant mazo staugia. Brrrr. Visi kalti, kad jam blogai, kad pavarges ir susibaladojes. PAlygino save su suzeistu zverim. Sako supranta ko jei tokie pikti buna :D

Atsakyti

Aš kažkokią už lipdukus nusipirkau degalinėj. Jau pora metų kaip nauja. Pirmą kart turbūt taip gerai pataikiau.

Kokioj? BP gal? Nes ten vis budavo geru keptuviu, puodu, skardu ir pan.
Tik, kad mes nelabai ten kura pilam, tiesiog nepatogiai tos BP

Atsakyti

Aš tiesiog negalėčiau bendraut.neturiu tiek kantrybės. 

Ką galėčiau protingiausia padaryt,tai tik atsiribot..nes visą laiką norėtųsi pritrenkt,tai ,o jis tuo naudotųsi.

Atsakyti

Amadėja*, 23 Bal 2019 - 19:38, parašė: Man dzin, kad jis pavarges. Tiesiog elgesys uzkisa :) Grizo, viska ismete ir issidrebe ant sofos, nes jis pavarges ir beveik invalidas :D Nieko pasakyt negali, isiplieskia kaip degtukas. Mazas prisiliete, tai vos ne i asaras, ant mazo staugia. Brrrr. Visi kalti, kad jam blogai, kad pavarges ir susibaladojes. PAlygino save su suzeistu zverim. Sako supranta ko jei tokie pikti buna :D
Už pakarpos ir išmeti į kitą kambarį.ant nusiraminimo kėdutės🤣 . Aš taip padarau.
Atsakyti

Tai pasakei viso gero ir tiek. Ir tegul reikalavimus dėsto stulpui

Nu taigi aiskinausi kada vaika parves :)

Atsakyti

Už pakarpos ir išmeti į kitą kambarį.ant nusiraminimo kėdutės🤣 . Aš taip padarau.

Panasiai ir buvo. Issiunciau miegot :D
Uz pakarpos negalima, nes cia jau smurtas pries vaikus!

Atsakyti