Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 laisvai kalbančių ,nepriklausomų damų tema

Nes jos rodo lankstumą. Kategoriški žmonės dažnai neįvertina bendro vaizdo ir priima prastus sprendimus

Nea. Jos rodo prisitakeliskuma,ar baime, arba neturejima ka pasakyt, baime suklyst.

Atsakyti

Va valstiečiai kategoriški ir nediskutuojantys, vienintelė teisinga nuomonė yra jų. Ar girdi kitus, mato bendrą vaizdą? Ir kur tai veda? 

Atsakyti

Nea. Jos rodo prisitakeliskuma,ar baime, arba neturejima ka pasakyt, baime suklyst.

Gebėjimas prisitaikyti nėra blogai 

Atsakyti

Gebėjimas prisitaikyti nėra blogai 

Žiūrint kokiam kontekste.

Atsakyti
Sveikos, buvom savaitgali Palangoje, sušalom ir tiek, nėra ką veikti. Keista, atrodo tiek daug už Šimonytę, tame tarpe ir aš, o ji nelaimėjo... Madam, a Madam, paro sukneles, nemačiau smile.gif Mona, kaip Monytei letena?
Atsakyti
Aš ir užsisakiau suknelę, bet nerodysiu, nes Virga pasiųs į darželį mane doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2019 05 26, 09:07)
https://www.facebook...89691557739357/
Ta suknele blogai rozine,iki tos kilniosios fuksijos -vienu tonu per sviesi- iki pelenu rozes -per tamsi. Neisivaizduoju kas gali tokia spalva nesiot , svelniai tariant.

Atsakyti

Monos pirštas lyg ir gerėja po biški, bet čia jau menkniekis, vakar iš mamos sodo lėkiau įmanomu greičiu į artimiausią dirbančią vet kliniką, kuri buvo už 70 km ir prašiau, kad nemirtų. Nes lygioj vietoj pradėjo nepaeit, drebėt visa. Galvojau jau viskas. 

Bet, kraujo tyrimai visi puikūs, suleido priešalerginių dėp visa ko ir sakė dar nemiršta tikrai. Tik kas yra liko nelabai aišku. Įtariam traumą, jau patys namie nustatėm, nes mb kelis kart bandė paimt už pažastų, tai sužviegė, laiptai nelipo vakar visai, teko nešti. Bet šiandien jau geriau, vaikšto, laiptais labai lėtai lipa. Gal tik koks stiprus patempimas, sumušimas. Bet išgąsdino ji mane rimtai, sakiau niekur be mb viena su ja nebevažiuosiu, amžinai kas nutinka. Kai dviese tai vis kažkaip ramiau, net jei ir blogai kažkas.

Atsakyti
Matyt kažkur užsigavo, ar pasitempė, nepastebėjai, bet jau pati matai, kad geriau.
Atsakyti

Matyt kažkur užsigavo, ar pasitempė, nepastebėjai, bet jau pati matai, kad geriau.

atrodo ir taip ją nuolat prižiūriu, bent viena akim visad stebiu ką veikia...

Atsakyti

Nes jos rodo lankstumą. Kategoriški žmonės dažnai neįvertina bendro vaizdo ir priima prastus sprendimus

O prezidentui lanstumo reikia, nes tik susitarimais galima pasiekti kazko gero. 

Atsakyti

Aš ir užsisakiau suknelę, bet nerodysiu, nes Virga pasiųs į darželį mane doh.gif
Papildyta:

Eisime kartu i darzeli. Tik as i lopseline grupe.

🤣😂

Mona, Monytes balionas, O man keista, kad jos neismaige vetai. Na gi turejo patikrinti pilvuka. Galva. Kojytes ar lanksto. Mano dukters kinietuke nustipo, nes nepatikrino is karto. O ji negalejo galvos palenkti. Meningitas. Pikta as ant tokiu sundaktariu, pilna ta zodzio prasme. 

Atsakyti

Virga, pilvą tai išmaigė, nieko įtartino nepastebėjo. 

Dabar lyg ir geriau jaučiasi, tai gal viskas bus gerai.

Atsakyti