Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

kad miegot dar gerai, kambarių nespejo prikaitinti, tik uodai lenda reikia tinklelius susidet į langus mirksiukas.gif

Sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 05 21, 14:06)
Li, kurią klasę šiemet baigs tavo karalaitis? smile.gif o kaip mieste jį į mokykla palydi kasdein? Ar vyras vežioja? kaimuose taigis dabar autobusiukai zuja o kaip mieste neisivaizduoju kokius pradinukus veža koks nors spec transportas?

3 klasę baigia. palydim. vyras nuveža, aš pasiimu smile.gif
Atsakyti
oho kiek kalbų būta , pusdienis skaitymo biggrin.gif

Sveikos pradingėlės smile.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

dirbti is namu privalumas, kad gali i interneta ilyst laisviau biggrin.gif

bet kaip greit lekia dienos, tuoj birzelis bus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 05 23, 08:33)
labas rytas smile.gif

dirbti is namu privalumas, kad gali i interneta ilyst laisviau  biggrin.gif

bet kaip greit lekia dienos, tuoj birzelis bus  blink.gif

bet tada labai lengva išoriškai apsikuisti, su kasdieniniais rūbais ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 05 23, 06:51)
bet tada labai lengva išoriškai apsikuisti, su kasdieniniais rūbais ir t.t.  bigsmile.gif

tai po namus jei niekur eiti nereikia, tai nesvarbu, as ir taip gi su kasdieniniais bunu.
bet atsisedau normaliai prie stalo, nusiprausus biggrin.gif kitos tai net lovoj puse dienos dirba, as taip negaliu, man reik prie stalo.
nors siaip nelabai megstu is namu dirbt, retai ir dirbu, nors galim 2 kart per savaite dabar, pirmiau buvo karta. man per tylu ir nuobodu, darbe vistiek zmones pamatai, paiskalbi dar ka.. ir pietu daryt nereik biggrin.gif
Atsakyti

Aš irgi šiandien iš namų. nusiprausiu, bet sėdžiu su pižama dar :D

Atsakyti
Kaip smagiai nulijo, bet oras dar labiau šiltesnis po lietaus
Atsakyti
Sveikos,
matat ka dirbu- neprisijungiu net antra diena smile.gif
namuose dirbti neorėčiau, dėl daugelio priežasčių smile.gif va žadu parsinešti tokius registrus peržiūrėt (darbe nespėju) ir tai nenešu-žinau kad vistiek neprisėsiu... smile.gif

o lietaus- pas mus nelyja nei kiek. košmaras kažkoks. Vakar tokie baisūs grėsmingi debesys ėjo...ėjo ir nuėjo, lijos vis rajone pas kažką, bet ne ant mūsų.

Atsakyti

Pas mus dar nelijo. Nors dangus nedžiuginantis.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 05 23, 16:05)
<p>Pas mus dar nelijo. Nors dangus nedžiuginantis.</p>

pas jus ir nelis, ant Kėdainių nuėjo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 05 23, 14:03)
Sveikos,
matat ka dirbu- neprisijungiu net antra diena smile.gif
namuose dirbti neorėčiau, dėl daugelio priežasčių smile.gif va žadu parsinešti tokius registrus peržiūrėt (darbe nespėju) ir tai nenešu-žinau kad vistiek neprisėsiu... smile.gif

o lietaus- pas mus nelyja nei kiek. košmaras kažkoks. Vakar tokie baisūs grėsmingi debesys ėjo...ėjo ir nuėjo, lijos vis rajone pas kažką, bet ne ant mūsų.

pas mus ne privaloma, o duoda rinktis jei nori. tiems, kas vaziuoja po 40-50 km i viena puse, tai naudinga. kiek kamsciu jau isvengti gali. nors ir uz transporta padengia viska, su kuo bevaziuoji, bet ir ant to nereikia pvz.
man tai patinka kad tokia teise turiu smile.gif nenoriu, vaziuoju, noriu bunu namie.. ypac jei blogiau jauties, ar dar kur reikia islekt vidury dienos, tai labai gerai.
Atsakyti