Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Tai dėlto ir tylu, kad nieks neužeina į temą. Ryte užėjau pasilabinau ir visą dieną temoje tylu. Su savim gi nešnekėsiu.
Atsakyti
Tai va užtai ..😅
Pas mane irgi nieko naujesnio. 😅
Išviriau grybienės sriubos. Nemažai tų grybų visai gavos. Nu žinokit koookio skanumo...😊 bsisiai gera šeimininkė. Ai man šiandien lygiai puse atostogų. Vat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 17 liepos 2019 - 21:15
QUOTE(V-Rinė @ 2019 07 17, 22:09)
Tai va užtai ..😅
Pas mane irgi nieko naujesnio. 😅
Išviriau grybienės sriubos. Nemažai tų grybų visai gavos. Nu žinokit koookio skanumo...😊 bsisiai gera šeimininkė. Ai man šiandien lygiai puse atostogų. Vat.

Grybų norėčiau Ale niekas neprirenka blink.gif

Orai kaip rudenį, apsiniaukę drėgmė, dabar tik 12 šilumos, toks jausmas kad jau ne atšils bigsmile.gif
Atsakyti

Labas rytas, priskaičiau apie grybus tai net sapnavau kad grybavau,bet pasiklydau ir aplamai kažkokie negražūs buvo apipelyje :hmm:​ 

Atsakyti
https://scontent.fvn...amp;oe=5DBCF059

va pasigirsiu superines, nei vejo bijo nei lietaus smile.gif
reiktu grybu pasižvalgyti turgelyje, ale kur garantija, kad nebus sukirmije unsure.gif

Atsakyti

Sveikos. Kaip noriu miego, nesuprantu kas čia dabar, lyg ir gerai miegojau, turbūt vėl spaudimas nukrito. 

Pradėjau žiūrėt mini serialą - Hot zone, apie Ebolos virusą, rodo apie pirmą protrūkį 1976 metais ir apie 1990 metais JAV, kur buvo atvežtos užsikrėtusios beždžionės. Žmonės užsikrėtė, bet nesusirgo. Visos beždžionės buvo sunaikintos (čia žiauriausios scenos buvo). Įdomus visai.

Užsakiau dukrai dovaną, nes radau su didele nuolaida.

Šiandien visi varom pas dantų.

Atsakyti

Lyžuka gražu labai  :wub: 

Kokią dovaną pikkolo? tai pažiūrėk koks dangus tuoj lis tai ir traukia ant miego,aš ir dar pamiegojojau  :hmm:​ 

Atsakyti

Iš playmobils.

Žemas spaudimas pas mane. Dabar dažnai rytais būna žemas.

Išlyginau marškinius.

Atsakyti
Lyžuka labai gražios. Mano senosios išmirė, o persodintos labai nuvargusios. O naujų pirkti net nežinau ar noriu.
Labas
Atsakyti

Labas mergaitės :)

Darbo pokalbis praėjo visai neblogai :) Ir ryt nuo pat ryto eisiu pasibandyti ten :)  Tiksliau šefas patikrins kaip aš dirbu, ką sugebu, kaip orentuojuosi ir pan. :)

Noriu, kad pasisektų :rolleyes:

Vakar su buvusia kolege ėjom į miestą po barus pasivaikščiojom :)  Tai šnd tokia truputi pagiruoklė esu :laugh:

Atsakyti

Daratėja, sėkmės ryt  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(-Darateja- @ 2019 07 18, 13:21)
<p>Labas mergaitės smile.gif
</p><p>Darbo pokalbis praėjo visai neblogai smile.gif Ir ryt nuo pat ryto eisiu pasibandyti ten smile.gif  Tiksliau šefas patikrins kaip aš dirbu, ką sugebu, kaip orentuojuosi ir pan. smile.gif
</p><p>Noriu, kad pasisektų rolleyes.gif
</p><p>Vakar su buvusia kolege ėjom į miestą po barus pasivaikščiojom smile.gif  Tai šnd tokia truputi pagiruoklė esu laugh.gif
</p>

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti