Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 19, 10:12)
<p>Lyžuka,man pratesinėja kas tris savaites,ir tada iš kart apskaičiuoja o iki rugsėjo 18 tai terminas kada jau turėčiau būt sveika jei nepasveiksiu bus komisija.</p><p>Sun o didžioji nepareiškia norų ko norėtų pusryčiam?</p>

a tada gerai, o tai susirūpinau, kad be pinigų liksi biggrin.gif

jau su tais valgiais kaip sunku verysad.gif
Atsakyti

Nu ačiū kad rūpinies  :D  nenumirčiau iš bado  :D  iš to rūpesčio Barborą užsisakiau  :D 

Nėr baisiau kai vaikai nevalgo :oh:  draugės anūkas ir gali nevalgyt ir baisiai žiauriai išrankus :oh:  nuprotėčiau su tokiu vaiku :aggressive: 

Atsakyti

Maniškiai pusryčiams tik po sūrelį suvalgo. Vakare dažniausiai nieko rimto nevalgo. Mažasis tai darželyje pavalgo. O dukra tai nepasižymi valgumu. Tai nieko ir nedarau jiem. Pasiūlau tą patį ką mes valgom, jei nenori tai pasiūlau ką nors iš pusfabrikačių, nenori tai ir nereik. Jau įpratau, tai nesiverčiu per galvą. Buvo laikas kai dukra valgydavo tik sūrio lazdeles ir bananus.

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 19, 10:57)
<p>Nu ačiū kad rūpinies  biggrin.gif  nenumirčiau iš bado  biggrin.gif  iš to rūpesčio Barborą užsisakiau  biggrin.gif </p><p>Nėr baisiau kai vaikai nevalgo doh.gif  draugės anūkas ir gali nevalgyt ir baisiai žiauriai išrankus doh.gif  nuprotėčiau su tokiu vaiku aggressive.gif </p>

Įprastum tiesiog. Eglė mažai valgo, bet kraujas jos idealus.
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2019 07 19, 11:20)
<p>Maniškiai pusryčiams tik po sūrelį suvalgo. Vakare dažniausiai nieko rimto nevalgo. Mažasis tai darželyje pavalgo. O dukra tai nepasižymi valgumu. Tai nieko ir nedarau jiem. Pasiūlau tą patį ką mes valgom, jei nenori tai pasiūlau ką nors iš pusfabrikačių, nenori tai ir nereik. Jau įpratau, tai nesiverčiu per galvą. Buvo laikas kai dukra valgydavo tik sūrio lazdeles ir bananus.</p>

Niekada taip nesielgčiau su savo vaikais. Eglė mano nevalgo ir yra labai išranki, bet aš jai nekišu vietoj to pusfabrikačių, juk ten nieko gero nėra. Nežinau randu būdų kaip priversti pavalgyti normalaus maisto.
Atsakyti

Užjaučiu jus :hmm:  mano panelė tai jei nepasakysi eik valgyt ir galėtų nevalgyt,bet jai 15 ir veidrody mato storą karvę :B  bet  kai mane žino,tai dešimt kartų nereik kartot,aišku yra ko nemėgsta,tai per prievartą juk nepriversi,bet bent jau sriuba pietum ir pusryčiam košė tai jau įaugę :B​ 

Atsakyti
Tai niekas nekalba, kad privalo valgyti netgi tai ko nemėgsta, bet valgyt turi ir ne niekam tikusi maistą. Aišku kartais galima, bet ne nuolatos smile.gif
Mergos miega, einu kavos gerti ir padėkliukų nerti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 19 liepos 2019 - 12:37

Man tai px ką galvojat, aš savo vaikui virtuvėj nevergausiu. Nenori, tegu nevalgo. O pusfabrikačiai tai ne visada pirktiniai  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Pikkolo aš bent jau negalvoju,aš irgi pasakau  - nepatinka,turi rankas pasidaryk kas tinka :B  tai tyngi daryt ir lieka  nevalgius,bet pusryčiams tai pati valgo košę  :)​ 

Atsakyti
Kaip laukiu kada aš galėsiu pasakyti, nepatinka pasigamink pati kas patinka bigsmile.gif
Atsakyti

Greit laikas bėga Sun,pamatysi kaip norėsi kad mažos būtų :B  aš noriu kad kokių tryjų metų būtų  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 19, 00:32)
<p>Sveika palaidūne pempe sugyžus 4u.gif  pasakok kur nulakiojus ir pagiedojus buvai smile.gif    kur dar uodegą kelsi tos pačios neprisėdus hmm.gif </p><p>Aš tai  mega_shok.gif  todėl kad man biliotenį drąstiškai pratesė iki rugsėjo 18 fear.gif​  aš išprotėsu.....</p>


Oj, visur buvau, ir Lvove, ir Kijeve, ir Odesoje, ir dar kažkur biggrin.gif . Visur po truputį. Bet jau nebėra taip pigu Ukrainoje, viskas pabrangę, beveik Lietuvos kainos. Pasižvalgyti faina. Net operos ir baleto teatre Kijeve buvau, delfinariume Odesoje. Tik į jūrą nė kojos, nė rankos neįkišau, nepriėjau iki vandens biggrin.gif . Nors maudimuką buvau apsivilkusi, ant smėliuko truputį pasėdėjau. Laksto vyrukai - šaltas alus, karšti čeburėkai - kažkas panašaus biggrin.gif

Ukraina nuo pernai suplanuota buvo, tik į Italiją neplanuota kelionė su choru buvo. Bet ko dė bendro reikalo nepadarysi biggrin.gif


QUOTE(Lyžuka @ 2019 07 19, 08:09)

jo dabar nieko neišgirsi tas šove, anas nuskendo verysad.gif, o likusieji nuo vežio, va puskes vyras vakar i klinikas atsigulė bandys kažkokius vaistus ant jo,  kažkokia reta kraujo v forma nera gydymo, nes ja suserga labai mažai žmoniu ir pagrinde > 80 metu jau o jam tik 45 verysad.gif

Gal Černobilis visus apšvitino, kad tiek tų v ax.gif


QUOTE(Sunflowers @ 2019 07 19, 10:16)
Didžioji aplamai nieko nevalgytu  unsure.gif

Nieko tokio, neturės rūpesčių su figūra mirksiukas.gif . Maniškiai visi ne itin valgūs(t.y. mano mama galvoja, kad jie jau turėjo badu mirti rolleyes.gif ), nieko, per galvą nesiverčiu. AUGA biggrin.gif
Atsakyti

Užpavydžiu visų miestų  :bebe:​ 

Atsakyti