Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(pikkolo @ 2019 12 09, 13:11)
<p>Darbas mieste, tik per remontus prie Megos reiks per miestą važiuot, tai net nežinau kiek užtruks nuvažiuot. Bet anksti teks keltis ir iš namų po 7 val išvažiuot, kad dar vaiką į daržiuką nuvežt.</p>

Bandyk nusukt į dešinę prie Depo, ten per miestą greičiau išvažiuosi.
Atsakyti

Man reik į Jonavos gatvę, tai nebus greičiau.

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 12 09, 10:47)
Sveikos damos,
bėda bėda- nežinau ką šiandie valgyt gamint.

o šiaip viskas gerai, vakar apžiūrėjom Panevėžio eglutę. Graži smile.gif
vaikais sveiki, vyras kaip gyvas irgi, kalėdiniai rūpesčiai, o Kalėdos šiemet net vaikai pastebėjo kažkaip labai greit atėjo....ir tiek.
Ilgi vakarai nervina jau, bet sakau tuoj tuoj ir vėl lauksim pavasario smile.gif

Pas mane kepti varškėčiai smile.gif . Jau lipa į keptuvę smile.gif

Kaip gali būti per ilgi vakarai blink.gif . Man per trumpi, vakar prasiilginau iki pusės trijų(nakties). Ir visada per trumpi. Visada.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 12 09, 16:52)
Kaip gali būti per ilgi vakarai blink.gif . Man per trumpi, vakar prasiilginau iki pusės trijų(nakties). Ir visada per trumpi. Visada.



aš apie tamsą, ne apie veiklą....
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 12 09, 16:37)
aš apie tamsą, ne apie veiklą....
tongue.gif

biggrin.gif
Bet ir tamsa, kokia čia tamsa, juk elektra yra tongue.gif . Dar žvakės, o dabar ir girliandos wub.gif . Tiesiog jauku ir puiku smile.gif
Atsakyti
Labos, sveikos gyvos.

Girliandos girliandomis, bet aš tada negaliu į sodą pvz važiuot smile.gif ar šiaip kur, nes nuuu tamsu smile.gif
sako ir šalčiai jau tuoj ateis.
Buuuu kaip bus baisu smile.gif

Ko gero smile.gif
Atsakyti
Parašykit ką planuoja gamini šventėms. Ar turit kažką naujo skanaus nuplanavę- kad va reiks šitą būtinai pagamint ir panašiai? Kokius pyragus kepsit, kaip silkes makaluosit smile.gif pasidalinkim idėjom smile.gif
Atsakyti
Nu gerai, apie valgius nenorit smile.gifsmile.gif smile.gif tai rašykit ką dovanų perkat artimiesiems smile.gif ko pačios laukiat,,,,,
Atsakyti
Aš apie valgius dar nieko negalvoju, o juk ir ne valgiuose esmė biggrin.gif
Višta kepta, o gal greičiau antis ar žąsis bus. Paukštis. O toliau - pagal aplinkybes biggrin.gif .
O kūčioms turės būti 12 patiekalų, bet jie kažkaip lengvai visada pasidaro, tai irgi dar tikrai nesuku galvos.
Dabar kalėdiniai koncertai mažosios(3), kalėdinės eglutės(2), mano pačios pasirodymai renginiuose(gal tik penki beliko, hm), ir dar nemažai repeticijų rūpi. Kai tuos atliksim, tada jau kūnas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ate papasakok savo meniu smile.gif te pas tave tai kulinariniai šedevrai tikriausiai...
Li, kuom tu šeimą džiuginsi?
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 12 11, 10:41)
Sveikos,
Ate papasakok savo meniu smile.gif te pas tave tai kulinariniai šedevrai tikriausiai...
Li, kuom tu šeimą džiuginsi?

Laba,
geros tu, mieloji , nuomonės apie mane. Ačiū.
Dar visiškai nieko nesiruošiu. Dar anksti. O Kūčios pas mane be naujovių. Tai mūsų paveldas. Tai šventė su savo papročiais ir patiekalais. Silkė, burokėliai, žuvis, svogūnai, pupelės, kviečiai, grybai,spanguolės.
Kalėdom nieko irgi daug nebus. Planuoju šonkauliukus kept karštam. Turiu užsivaakumavus su prieskoniais vyniotinį iš šoninės-iškepsiu. Tiramisu desertui. Būsim trise, negaminsiu nieko kas nusimėtytų. Dar daržovės.
Šventė ne pilvui, ne ant stalo. Džiugu bus pabūti šeimoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 11 gruodžio 2019 - 10:51
AŠ irgi apie jokius puodus dar galvos nesuku, ir aplamai mačiau fb kazkas iš kauno reklamavosi už 80 eur padaro 4 asmenims kučiu vakariene, but mano miestuky tikrai nusipirkciau biggrin.gif , kepsiu tik kučiukų ir tai ne del saves o del mamos smile.gif jei pirktiniai nepatinka...

kad dabar padaryt švente pilvui kažin ar su naminiu maistu pavyktu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 gruodžio 2019 - 14:03