Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

buna kvietime ir banko saskaitos nurodyta, čia kad nenuvarginti svečiu dovanu nešimu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2020 02 19, 09:29)
buna kvietime ir banko saskaitos nurodyta, čia kad nenuvarginti svečiu dovanu nešimu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



eik. rimtai? dar taip nesu girdėjusi smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 02 19, 09:20)
Labas rytas,
Pempe tie stiklainia čia seniau madingi būdavo, bet čia ne dovanoms kiek pamenu, bet ten pvz gal;ima dainą užsisakyt tipo "pageidavimų koncertas" ir meti pinigus į sloiką. Arba sugalvoja tipo "vežimėliui" ir meti vėl... bet čia aš iš savo jaunystės tik pamenu, dabar to nebebūna.
O vedėjai kai kabinėjas ta manau čia ir yra "pravedimas", jei niekas niekur nenorės dalyvaut, tai kam tada muzikantai ir vedėjai, o jei jau juos samdai tai ir turi suprast kad na vis tiek kažkas vyks smile.gif

O dėl mano minėtų vestuvių (čia kolegė dalyvavo) tai buvo rašyta pakvietime kad kviečiam į bažnyčią, dovanų pageidauja vokelio, prie bažnyčios staliukas ir atia visiems smile.gif
Geros tokios vestuvės ar ne, ne valgius nei gėrus, babkes atidavus ... smile.gif

Ate laikausi smile.gif ir šiandien jau daug lengviau sakyčiau smile.gif

Labas,
apie dovanas -jei mieli vaikai, noriu pasveikint, man visai nesvarbu ar bus puota. Juk sveikinu ir dovanoju ta jų proga. Ne už vaišes, balių ir nakvynę susimoku. Tiesiog sveikinu. Dovana yra dovana.
V-Rine-liuks. Geras jausmas. Šiandien MB pastebėjo. Sako tu kokia sukritus, bet žinok ir veidas.....
Darbe jau keli kolegos irgi klausia. O svorio kaip ir nenukrito. Užtat rūbai laisvi ir savijauta liuksinė.
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 02 19, 11:08)
eik. rimtai? dar taip nesu girdėjusi smile.gif  bigsmile.gif

taip dukra kai darydavo kvietimus, vieni jaunieji pageidavo biggrin.gif, ai dar buvo vieni kur irgi saskaita nurode bet gyvunų prieglaudos, kad jiems paaukot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 vasario 2020 - 11:16

Man labai patinka tokios vestuvės be baliaus. Jokių įpareigojimų, plius pusdienį tik sugaišti. Ir gali visus eit sveikint ir sveikint. Nes į balius tiek neprivaikščiosi.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2020 02 19, 11:41)
<p>Man labai patinka tokios vestuvės be baliaus. Jokių įpareigojimų, plius pusdienį tik sugaišti. Ir gali visus eit sveikint ir sveikint. Nes į balius tiek neprivaikščiosi.</p>

Pikkolo, kai mažieji, kaip pačiai darbe sekas?
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 02 19, 09:20)
O dėl mano minėtų vestuvių (čia kolegė dalyvavo) tai buvo rašyta pakvietime kad kviečiam į bažnyčią, dovanų pageidauja vokelio, prie bažnyčios staliukas ir atia visiems smile.gif
Geros tokios vestuvės ar ne, ne valgius nei gėrus, babkes atidavus ... smile.gif

nu tokiu atveju turetu nerasyti apie jokias pageidaujamas dovanas, manyciau.
kas artimesni na tevai, seses ar broliai ar siaip artimi draugai, atnes ir be jokiu atgaliniu tikejimosi pavalgyt ar pagert, jei to baliaus nera. o kiti jei to tikisi, tai cia ju beda.


QUOTE(Lyžuka @ 2020 02 19, 11:14)
taip dukra kai darydavo kvietimus, vieni jaunieji pageidavo biggrin.gif, ai dar buvo vieni kur irgi saskaita nurode bet gyvunų prieglaudos, kad jiems paaukot

gal tose paciose buvo mano giminaites biggrin.gif nors ten ne saskaita dave, bet prase vietoj dovanu gyvunams maisto, ir jie veze i prieglaudas. ir tik po elyte berots atnest.
siaip tai fainai rolleyes.gif .
Atsakyti

Pikkolo, kai mažieji, kaip pačiai darbe sekas?

Ačiū gerai viskas. Tik sunku ryte keltis. Nors mažasis jau be ašarų atsikelia. Ir aišku jau laike labai apribota esu, visi reikalai tik po darbo, tai eilės eilės visur

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 02 19, 09:20)
Labas rytas,
Pempe tie stiklainia čia seniau madingi būdavo, bet čia ne dovanoms kiek pamenu, bet ten pvz gal;ima dainą užsisakyt tipo "pageidavimų koncertas" ir meti pinigus į sloiką. Arba sugalvoja tipo "vežimėliui" ir meti vėl... bet čia aš iš savo jaunystės tik pamenu, dabar to nebebūna.
O vedėjai kai kabinėjas ta manau čia ir yra "pravedimas", jei niekas niekur nenorės dalyvaut, tai kam tada muzikantai ir vedėjai, o jei jau juos samdai tai ir turi suprast kad na vis tiek kažkas vyks smile.gif

O dėl mano minėtų vestuvių (čia kolegė dalyvavo) tai buvo rašyta pakvietime kad kviečiam į bažnyčią, dovanų pageidauja vokelio, prie bažnyčios staliukas ir atia visiems smile.gif
Geros tokios vestuvės ar ne, ne valgius nei gėrus, babkes atidavus ... smile.gif

Ate laikausi smile.gif ir šiandien jau daug lengviau sakyčiau smile.gif

Taip , stiklainius iš jaunystės atmenu. Siaubiakas.

Tai man tada pravedimai nepatinka ax.gif . Turėtų įtraukinėt tuos, kurie nori, jiem faina, o kas noro nereiškia, tai ir praleisti.

O dėl tavo minėtų vestuvių, tai tikrai nekultūringa kalbėti apie pageidajamas dovanas, jei į vestuves nekvieti.


QUOTE(Lyžuka @ 2020 02 19, 09:29)
buna kvietime ir banko saskaitos nurodyta, čia kad nenuvarginti svečiu dovanu nešimu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Geras blink.gif


QUOTE(pikkolo @ 2020 02 19, 11:41)
<p>Man labai patinka tokios vestuvės be baliaus. Jokių įpareigojimų, plius pusdienį tik sugaišti. Ir gali visus eit sveikint ir sveikint. Nes į balius tiek neprivaikščiosi.</p>

Man irgi. Nereikia stresuoti dėl apsirengimo ir pan.


QUOTE(pikkolo @ 2020 02 19, 18:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="72612394" data-time="1582115392"><div><p>Pikkolo, kai mažieji, kaip pačiai darbe sekas?</p></div></blockquote><p>Ačiū gerai viskas. Tik sunku ryte keltis. Nors mažasis jau be ašarų atsikelia. Ir aišku jau laike labai apribota esu, visi reikalai tik po darbo, tai eilės eilės visur</p>

Tu jau dirbi bigsmile.gif ??? Kitur ar ten pat ?
Atsakyti

Pempe, atsilikus visiškai  :oh:​  dirbu nuo gruodžio vidurio.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2020 02 20, 06:35)
<p>Pempe, atsilikus visiškai  doh.gif​  dirbu nuo gruodžio vidurio.</p>

Oho, visai atsilikus biggrin.gif
Bet juk ką tik gruodis buvo ax.gif


Labas rytas 4u.gif
Tai va, buvau knygų mugėje nail.gif . Patiko biggrin.gif . KAIP visada biggrin.gif . Tik norėčiau ilgiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pempe aš dukrą irgi buvau iškomandiravusi (prakalbėjau ir pinigų bilietui pervedžiau smile.gif ) į knygų mugę. tai sakė antrą kartą neit nei už ką smile.gif
Nusipirko pora žurnalų storų, tik nesupratau kodėl jie šnd ryte jau buvo užmesti ant šaldytuvo (prie makulatūros ...) reiks pasitikslint, tipo perskaitė???? unsure.gif
Nežinau kažkokia perbalusi jaučiuosi, ar nuo dietos smile.gif ar kad kokia kvaraba nesikabintų tfu tu tfu...

Atsakyti