Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Sveikos... guliu ir šokdinu,noriu to noriu ano....reik stabdyt tą ėdimą....

Ryt varysim ryte prie jūros o vakare grįšim... 

Koja kaip kada,užeina lygioj vietoj gulint skaudėt pradeda tai vaistų kalu. Tai va tokia ir kasdienybė lovoj...

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 07 05, 17:56)
Sveikos. Pempe supratau kad tau šį savaitgalį sūnaus vestuvės???  Nu lauksim įspūdžių čia  ir nuotraukų į grupę.oras pasitaise, nekaršta...
Buvom visą dieną sode. Susitvarkiau, šašlų prasikepėm. Taip gera ten būt.  Ryškiai senstu 😁😁 na bet žiūriu kad ir sūnus visai  nebesiveržia namo iš sodo
Ai penktadienį aplankėm keturios merginos Kirkilų bokštą ir yra namas kažkoks girtas-kreivas kur susuko smegenis vos ne iki vėmimo..fe -į aną daugiau gyvenime neisiu....😁. V.ž. labai gerai praleidom laiką-buvo puiki įžanga į atostogas 😁

Ne, ne šį, kitą, dar turiu laiko pasinervinti, kaip plaukai ne taip nukirpti, ne taip nudažydi ir neturiu kuo apsirengti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Dukros dar irgi nelabai turi, šiandien išbrokavom, pirksim iš naujo, arba ateis, arba neateis doh.gif
Dar MB nervina ir šiaip dar daug reikalų iki to - gimtadienių, išvykų ir pan. ax.gif . Ir malonius dalykus praleidžiu. Tai sėdžiu susigraužusi kažkaip visai ne taip ax.gif . Nepatinka taip ir sau tokia nepatinku. Ką daryyyyyt rolleyes.gif ? Eu atvira raminantiems psichologiniams patarimams rolleyes.gif 4u.gif


QUOTE(as ne tokia @ 2020 07 05, 18:22)
<p>Sveikos... guliu ir šokdinu,noriu to noriu ano....reik stabdyt tą ėdimą....</p><p>Ryt varysim ryte prie jūros o vakare grįšim... </p><p>Koja kaip kada,užeina lygioj vietoj gulint skaudėt pradeda tai vaistų kalu. Tai va tokia ir kasdienybė lovoj...</p>

Tai vėl koja išsukta? Ar tik aš pamiršau smile.gif ? Bet lyg ne. Bet kokiu atveju užuojauta dėl nevasariškos būklės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 07 05, 21:40)
Ne, ne šį, kitą, dar turiu laiko pasinervinti, kaip plaukai ne taip nukirpti, ne taip nudažydi ir neturiu kuo apsirengti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif . Dukros dar irgi nelabai turi, šiandien išbrokavom, pirksim iš naujo, arba ateis, arba neateis doh.gif
Dar MB nervina ir šiaip dar daug reikalų iki to - gimtadienių, išvykų ir pan. ax.gif . Ir malonius dalykus praleidžiu. Tai sėdžiu susigraužusi kažkaip visai ne taip  ax.gif . Nepatinka taip ir sau tokia nepatinku. Ką daryyyyyt   rolleyes.gif  ? Eu atvira raminantiems psichologiniams patarimams rolleyes.gif  4u.gif
Tai vėl koja išsukta? Ar tik aš pamiršau smile.gif ? Bet lyg ne. Bet kokiu atveju užuojauta dėl nevasariškos būklės 4u.gif

Pempe, kaip sakoma nieko be priežasties nebūna, o jei kas ne taip reiškia taip reikėjo biggrin.gif, į viską žiūrėk iš šalies, ramiai bigsmile.gif džiaukis vaikais smile.gif, jei ne paslaptis, kiek metų janiesiems? Manau jauni dar nes kažkaip dabar tas vestuvinis amžius jau slenka vis ... smile.gif

ai kaip tu dabar bais apsiskaičius smile.gif, patark kokį sveiką šampūną, kad chemija nesitrūcyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 liepos 2020 - 07:22
QUOTE(Lyžuka @ 2020 07 07, 08:21)
Pempe, kaip sakoma nieko be priežasties nebūna, o jei kas ne taip reiškia taip reikėjo biggrin.gif, į viską žiūrėk iš šalies, ramiai  bigsmile.gif džiaukis vaikais smile.gif, jei ne paslaptis, kiek metų janiesiems? Manau jauni dar nes kažkaip dabar tas vestuvinis amžius jau slenka vis ... smile.gif

ai kaip tu dabar bais apsiskaičius smile.gif, patark kokį sveiką šampūną, kad chemija nesitrūcyti  mirksiukas.gif

lABAS RYTAS 4u.gif

Ačiū wub.gif Paskatinai peržiūrėti savo gyvenimą. Rimtai. Eina sau, kaip gerai pasakei. Kad tik neužmirščiau smile.gif .
Pasistengsiu vykdyt biggrin.gif .

Dar širdis kuris laikas plazda , ir dieną ir naktį, tas nerimą duoda irgi. Įtariu, kad kalis nukritęs, būtų ne pirms kartas. Bet pas daktarus nett nebandau belstis, juk nepriims be begalinių vilkinimų, net negaliu klausytis tų melagių, dabar kaip tik per radiją šneka, kaip čia jie puikiai dirba, kaip viską patobulino, nors visi gyventojai, kiek skambino, sakė, kad neįmanoma patekti, nei į klinikas, nei šiaip, geriausias atvejis - telefonu. Jei išvis atsiliepia.
Turbūt derėtų pačiai alio nusipirkti, nes neturiu, turiu dar tik tokio kur kalcis, magnis, cinkas ir kalis kartu. Tai ten, žinoma, mažas kiekis kalio gaunasi.

O šampūnai smile.gif . Šampūnai smagesnė kalba. Ir kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių biggrin.gif . Pas sesę buvau, peržiūręjau turinį- siaubakas rolleyes.gif . Pirmiausia žiūrėk, kad nebūtų parabenų(galvojau, kad jau nėdeda, o radau, kad ir į vaikams skirtus vis dar deda), agresyvių putojančių medžiagų(sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate), kenksmingų konservantų(Phenoxyethanol). jei šituos randi, jau dėk kryželį biggrin.gif . Paskui yra dar begaliniai sąrašai ir žaidžiama tarp galima ir negalima, saugūs kiekiai, medžiaga sąrašo priekyje ar sąrašo gale, ta pati medžiaga gali būti sintetinė(pigiame produkte) ir ta pati iš natūralaus šaltinio(brangiame produkte). Kondicionieriai geriau kad būtų be sintetinių silikonų, ness paskui plaukas nekvėpuoja ir geros medžiagos taip pat į jį nepatenka, o tada lūžta, skiliinėja, trupa.
O trumpiau biggrin.gif - iš lietuviškų siūlyčiau pasibandyti šituos ir tuos. Meta jie savo reklamas fb, gal pastebėjai jau. Ypač antrų ir sudėtis turtingesnė, ir skalsesni lyg. Bet jie skirtingi, savotiškai kiekvienas patinka.
Aišku, šampūnų yra tiek daug, pasirinkimas tikrai didelis.
Atsakyti
Ačiū, Pempe už nuorodas, man reikia konkrečių smile.gif nes skaityti neturiu kantrybes, o tuo labiau parduotuveje jau iš arti nedatraukia akys tongue.gif, o lupą nešiotis kaip pensininkai mačiau daro dar nedrįstu biggrin.gif

del kalio galiu patarti toki milteliu pavidaliu biokalis, jis sako geriausia įsisavinamas, betn mano mamai kai gere tai tikrai atstate nestie visi kalio chloridai skrandi skyles gali pragrauzti laisvai smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 liepos 2020 - 10:11
QUOTE(Lyžuka @ 2020 07 07, 11:05)
Ačiū, Pempe už nuorodas, man reikia konkrečių smile.gif nes skaityti neturiu kantrybes, o tuo labiau parduotuveje jau iš arti nedatraukia akys tongue.gif, o lupą nešiotis kaip pensininkai mačiau daro dar nedrįstu biggrin.gif

del kalio galiu patarti toki milteliu pavidaliu biokalis, jis sako geriausia įsisavinamas, betn mano mamai kai gere tai tikrai atstate nestie visi kalio chloridai skrandi skyles gali pragrauzti laisvai smile.gif

[img]ht

Tai va, jei negaila už šampūną 18 eurų, tai imk šitą, tikrai geras, apdovanojimą gavęs šampūnas. ir siuntimas ten nuo 15 eurų nemokamas. Arba pirk rinkinį iš jų už beveik 100 eurų(dabar yra nuolaida), tikrai bus ilgam , ir tikrai geri produktai ir nekenksmingi. Sertifikatų įvairių jie turi daug, bet kokia kompanija gali pavydėt biggrin.gif
Arba iš šitų pirmą arba antrą, trečias jau gali per daug sausinti. Bet, jei 1 daiktą tepirksi, siuntimas apie 2,5. Kondicionierius jų drėkinantis man sukėlė abejonių dėl vienos medžiagos(behentrimonium chloride), o kitame yra gerenis variantas(behentrimonium methosulfate), tai nesuprantu, kodėl į abu kondicionierius jie negalėjo įdėti to paties biggrin.gif . Reiktų paklausti, gal jie turi atsakymą biggrin.gif .

Kalį gerą rodai, važiuosiu miestan, reiiks nueiti į vaistinę. O nuo kalio chlorido savo laiku ilgai skrandį skaudėjo, tai paskui pasakė, kad būna ir kiitokio kalio. Ką galižinoti, jei nevartojęs.


Ai, pamiršau apie jaunųjų amžių biggrin.gif - 24 biggrin.gif . Na, ne persenę, bet proto, atrodo,kad turi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 07 liepos 2020 - 16:04

Po operacijos kojos,kur pernai blogai sugijo....užtat fb lankytis reikia anuos namuos ir žinosi ;) 

Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 07 07, 16:52)
Tai va, jei negaila už šampūną 18 eurų, tai imk šitą, tikrai geras, apdovanojimą gavęs šampūnas. ir siuntimas ten nuo 15 eurų nemokamas. Arba pirk rinkinį iš jų už beveik 100 eurų(dabar yra nuolaida), tikrai bus ilgam , ir tikrai geri produktai ir nekenksmingi. Sertifikatų įvairių jie turi daug, bet kokia kompanija gali pavydėt biggrin.gif
Arba iš šitų pirmą arba antrą, trečias jau gali per daug sausinti. Bet, jei 1 daiktą tepirksi, siuntimas apie 2,5. Kondicionierius jų drėkinantis man sukėlė abejonių dėl vienos medžiagos(behentrimonium chloride), o kitame yra gerenis variantas(behentrimonium methosulfate), tai nesuprantu, kodėl į abu kondicionierius jie negalėjo įdėti to paties biggrin.gif . Reiktų paklausti, gal jie turi atsakymą biggrin.gif .

Kalį gerą rodai, važiuosiu miestan, reiiks nueiti į vaistinę. O nuo kalio chlorido savo laiku ilgai skrandį skaudėjo, tai paskui pasakė, kad būna ir kiitokio kalio. Ką galižinoti, jei nevartojęs.
Ai, pamiršau apie jaunųjų amžių biggrin.gif  - 24 biggrin.gif . Na, ne persenę, bet proto, atrodo,kad turi biggrin.gif

aciu, pasidomesiu mirksiukas.gif , o gal ir nusipirksiu smile.gif

matai ir aš pasirodo žinau gerų dalykų biggrin.gif, dar chemiškai nežlugus smile.gif, mano mamai problemos su skarndžiu tai gyd. patarė šituos smile.gif jo man atrodo yra keliu stiprumų tik labai jau neskanus gert jis

dėl sertifikatu tai netoli uošviu kažkada buvo ekologinis ūkis... purkštuvai kokio ilgio per tas daržoves važinedavo ištisai smile.gif, nežinau gal yra priemones purškimui ir eko arba leidziama kas ir ne unsure.gif

a tai jaunieji tikri jaunieji smile.gif, kur i medaus kelionę leisis?
Atsakyti
Labos,
nu Pempiuk laukiam tavo pasakojimo kaip sūnų į žentus atidavei? aš tik visą savaitgalį galvojau- nu geras oras pempiukui, bile nelyja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 07 13, 16:45)
Labos,
nu Pempiuk laukiam tavo pasakojimo kaip sūnų į žentus atidavei? aš tik visą savaitgalį galvojau- nu geras oras pempiukui, bile nelyja smile.gif

Lab 4u.gif

Nu atidaviau jau biggrin.gif . Dabar laukiu, ką čia pajusiu, ar tai kokią naštą metų, ar statuso, bet dar nieko nepajutau biggrin.gif . Musiek nesupratau, kas čia įvyko hmm.gif .
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 07 13, 20:25)
Lab 4u.gif

Nu atidaviau jau biggrin.gif . Dabar laukiu, ką čia pajusiu, ar tai kokią naštą metų, ar statuso, bet dar nieko nepajutau biggrin.gif . Musiek nesupratau, kas čia įvyko hmm.gif .

tai kokia čia našta, sakyčiau kaip tik turėtų palengveti, antra jaunystė, o kai anūkai prasides išvis biggrin.gif

o jie Lietuvoje gyvena ar kaip dabar populiaru darosi tik susiženyti grįžo? smile.gif

Kaip biblioteka gyvuoja po karantino priimat visus lankytojus ar yra tik išankstine registracija ?
Atsakyti

Labas o kur SALDI :hmm:    daug žmonių buvo? Prašmatnios? Našta gal nebus juk ne pas tave gyvens  nereiks su marčia subinėm virtuvėj trintis  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as ne tokia: 14 liepos 2020 - 17:42