Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Laba diena. Pempe, tu kiek žinau dirbo bibliotekoje. Niekas nekalba pas ją, kad užsidarytumėt kuriam laikui jei būtų lokalus karantinas... Spaudoje apie bibliotekas nekalba, bet noriu žinot kaip iš tikro..
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2020 10 21, 14:22)
Laba diena. Pempe, tu kiek žinau dirbo bibliotekoje. Niekas nekalba pas ją, kad užsidarytumėt kuriam laikui jei būtų lokalus karantinas... Spaudoje apie bibliotekas nekalba, bet noriu žinot kaip iš tikro..



taigi ir karantino metu užsisakius buvo galima pasiimti tų knygų. Aš skaičiau visą karantiną .... maža bėda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 10 21, 16:48)
taigi ir karantino metu užsisakius buvo galima pasiimti tų knygų. Aš skaičiau visą karantiną .... maža bėda smile.gif

kad nors taip būtų, nes aš dabar taip skaitau. išsirenku ir paskui einu paimt.
Atsakyti

Pempe, koks te poilsis su vaiku. Dar net neaišku ar imt biuletenį ar nuotoliniu dirbt. Darbo yr, jis nedings niekur.

O auklėtojos sakė, kad blogai jautėsi, dėl to ir testą darė.

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 10 21, 11:08)
Labas rytas,
atostogos baigėsi tai aš jau čia smile.gif šiandien laaabai sunku, bet tai ką daryt gi...

Netikiu šilkinių pagalvių užvalkalų stebuklais smile.gif
Pempe, bet jei atjaunėsi kiek - būtinai pasakyk.. aš irgi noriu smile.gif
o jūsų tie miuziklai tai corono veisyklos smile.gif smile.gif ar su kaukėmis dainuojat? smile.gif aplamai kam te dar  repetuot- niekas į koncertus dabar juk neis jūsų klausytis.....

Nenusipirkau užvalkaliuko, tai nieko nepasakysiu. Gal kalėdų senelis atneštų ax.gif . Kas žino biggrin.gif
O gal atjaunėčiau vien nuo minčių apie šilką ax.gif

Nedainuojame su kaukėm, bet vaikštom jau su kaukėm, bent jau paskutines dvi repeticijas. Šokėjai su kaukėmis buvo. Tikiuosi, kad nebus koronos pas mus, kitą savaitę premjera. Salė jau užpildyta, norintys netelpa biggrin.gif


QUOTE(Li @ 2020 10 21, 14:22)
Laba diena. Pempe, tu kiek žinau dirbo bibliotekoje. Niekas nekalba pas ją, kad užsidarytumėt kuriam laikui jei būtų lokalus karantinas... Spaudoje apie bibliotekas nekalba, bet noriu žinot kaip iš tikro..

Konkrečių parėdymų, kas būtų , jeigu būtų - nėra. Bet galvoju, kad jau neuždarytų visai.

QUOTE(V-Rinė @ 2020 10 21, 15:48)
taigi ir karantino metu užsisakius buvo galima pasiimti tų knygų. Aš skaičiau visą karantiną .... maža bėda smile.gif

Pas mus nebuvo galima, ar ne du mėnesius. Nes visas išvarė į prastovą.


QUOTE(pikkolo @ 2020 10 21, 21:40)
<p>Pempe, koks te poilsis su vaiku. Dar net neaišku ar imt biuletenį ar nuotoliniu dirbt. Darbo yr, jis nedings niekur.</p><p>O auklėtojos sakė, kad blogai jautėsi, dėl to ir testą darė.</p>

Tai tik šiaip pasakiau biggrin.gif . Bet kokiu atveju bus kitaip. O dukra į mokyklą gali, ar ir jai negalima?
Atsakyti

Visi kiti gali, tik sūnus negali. Mes juk neturėjom kontakto su auklėtoja.

Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 10 21, 23:01)

Konkrečių parėdymų, kas būtų , jeigu būtų - nėra. Bet galvoju, kad jau neuždarytų visai.


Ačiū ❤️
Atsakyti
Labas rytas,
mes nuo pirmadienio karantinuojamės, visas miestas smile.gif mus irgi uždarys- t.y. klientų nepriimsim, dirbsime be jų.
Svarbu daugiau neplistų, nes nu kažkaip visai neramuuuuuuuuuuuuuuu smile.gif nors kas pas mus serga tai visi labai lengvai, ten dvi dienas paprakaituoja ir iki 4 d. temperatūra. Daug besimptomių aplamai. Tai kaip sakau gal tokius ale gripus kas metai pravaikščiodavom... tik niekas netyrė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 22 spalio 2020 - 08:41
Na, tai nesirkit, Vrine, mes irgi passtengsim.
Vakar atrepetavom, sušalom, bet ne klaikiai. Vakare bičių piikio su šnapsu pavartojau, karštos arbatos, turėtų būt gerai. Dar dvi repeticijos , ir premjera. Tikiuosi, kad neuždarys mūsų iki tol. Labai tikiuos.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

lyja lyja lyja..
rudenėlis smile.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Su pasuktu laiku biggrin.gif

Niekas nelyja, o jau spalvų gražumas už lango wub.gif
Išbandau naują kavą. Kvepia gerai, žiūrėsim, kaip skonis ax.gif
Atsakyti

Man gerklę vakar skaudėt pradėjo. Bet toks skausmas ne pirmą kartą, kai nueina į ausį ar dantį. Bet daugiau nieko.

Atsakyti