Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Labas rytas 4u.gif

Pikkolo, turbūt kita diagnozė 4u.gif . Juk tikrai įprastos lgos nedingo.

Dabar pagrindinė aktualija man - uždarys ar neuždarys ax.gif . Neaišku dėl Vėlinių, važiuojam kažkur ar nevažiuojam, ar pas mus atvažiuoja. Nes skirtingi rajonai, skirtingos zonos. Net ir dėl repeticijų šį vakarą neaišku. Žiūrėsim, šiandien gal iki pietų apsispręs vietinės valdžios.

Rinkimai gal mažiau rūpi, vistiek, kas beateina, elgiasi neprognozuojamai.
Atsakyti
Labos, nu vieni nervai tas laikrodžių sukimas- jau beveik tamsu...eisiu į namus bus visai tamsu. O kai tamsu tai juk miegoti reikia o ne kažką veikti...
Na Pempe neuždraudė jums jūsų dainų? skaičiau kad ir pas jus etn kažkokie židiniai/Nors man atrodo vis LT jau vienas židinys. Kaip kalbam su kolegėm- atrodo sutiktume jau ir prasirgt kad tik viskas baigtųsi tuo klausimu...
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 10 26, 17:09)
Labos, nu vieni nervai tas laikrodžių sukimas- jau beveik tamsu...eisiu į namus bus visai tamsu. O kai tamsu tai juk miegoti reikia o ne kažką veikti...
Na Pempe neuždraudė jums jūsų dainų? skaičiau kad ir pas jus etn kažkokie židiniai/Nors man atrodo vis LT jau vienas židinys. Kaip kalbam su kolegėm- atrodo sutiktume jau  ir prasirgt kad tik viskas baigtųsi tuo klausimu...

TIKRAI nervai su sukimais, atsibundu jau pusę šešių, o gultis tai pirmą, t.y. antrą doh.gif . Siaubiakai.
Neapkenčiu sukiojimo.

Ir dainas anam rajone uždraudė, nes ten raudona, kaip gaila, neįsivaizduojamai verysad.gif . Dirbsim nuotoliniu, bet premjeros šią savaitę jau nebus.

Nieko tu neprasirgsi, juk imunitetas nesusiformuoja, bent jau rašė, kad serga ir po antrą kartą. Panašu į gripą. Aš kažkaip dėl savęs jau ir nebijau, per stipriai bijojau pavasarį biggrin.gif ,bet už vyresnius žmones jaudinuosi, su kuriais intensyviau bendraujam. Nuo visų susitikimų vis laukiu, kad praeitų savaitė ir galėčiau tą susitikimą jau paleisti ax.gif
Atsakyti

Pempe, antrą kartą prasirgusių yra vienetai. Net gi mokslinjnkai negali įrodyti, kad imunitetas nesusidaro, nes per mažai tų antrą kartą sirgusių. 

O visos pandemijos baigėsi, kai prasirgo ~60% visuomenės, tada virusas nustoja cirkuliuoti tarp žmonių ir dingsta. Kadangi jis toks kibus, tai tikėtina, kad taip ir bus. Nereiks jokių vakcinų. Esmė tik, kad nesirgtų visi vienu metu, nes bus perpildytos ligoninės ir daug žmonių iškris iš darbo rinkos, ypač medikai. 

Atsakyti
Sveikos ir čia smile.gif, o ypac Pempei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2020 10 27, 08:04)
<p>Pempe, antrą kartą prasirgusių yra vienetai. Net gi mokslinjnkai negali įrodyti, kad imunitetas nesusidaro, nes per mažai tų antrą kartą sirgusių. </p><p>O visos pandemijos baigėsi, kai prasirgo ~60% visuomenės, tada virusas nustoja cirkuliuoti tarp žmonių ir dingsta. Kadangi jis toks kibus, tai tikėtina, kad taip ir bus. Nereiks jokių vakcinų. Esmė tik, kad nesirgtų visi vienu metu, nes bus perpildytos ligoninės ir daug žmonių iškris iš darbo rinkos, ypač medikai. </p>

Jei virusas tik antri metai, tai iš kur bus daug susirgusių antrąkart. Juk retas bet kokiu virusu serga kasmet tuo pačiu. Gal ir niekas. Aš gripu sirgau gal prieš kokius 15 metų, o kada prieš tai, net nepamenu.
Bet gal ir taip, kaip tu sakai, apie tai irgi skaičiau. O kas žino, kaip čia bus.


QUOTE(Lyžuka @ 2020 10 27, 11:17)
Sveikos ir čia smile.gif, o ypac Pempei  mirksiukas.gif

Na, gražuolė rolleyes.gif . Ar tiek tepasisakai tongue.gif
O ko atskirai su manim biggrin.gif ?

Ėdu Pergalės saldainius ir taip skanu ax.gif ... Reiškias, kovido neturiu biggrin.gif
Atsakyti
Nu šiaip mirksiukas.gif

geras būdas dezinfekuotis nuo covido...bet gal reiktu dar ir su laipsniais tada ko nors kartu imti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mus karantinas, nors toks ir karantinas, parduotuvės dirba, bibliotekos dirba (man svarbiausia), Maxima kaukes dalina. nors taip ir nesupratau, ar ten dalina tiems kurie neturi, ar visiems. padėta nėra, o kai reikia klaust, tai aš ir neklausiau kaip ir kas.

Lyžuka, čia reikia tų saldainių kur su vyšnių likeriu, turbūt biggrin.gif
Atsakyti
saldainiai profilaktikai mirksiukas.gif galetu dalinti prie kaukiu irgi biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip gerai miegojau, kokias 4 val gal aip nors blink.gif . Mažoji, matyt, kompais persižaidė, persispoksojo, nemiegojo nuo dviejų, na ir mane prižadino ax.gif , varge varge ax.gif . O norėjau šiandien gerai atrodyti, pailsėjusi... Na, yra, kaip yra.

Kovido neturiu, nes skonį jaučiu biggrin.gif. Tą norėjau pasakyt saldainius beėsdama biggrin.gif

Bet jau mano psichika paveikta - nuo kiekvieno renginio, užsiėmimo seku, kol praeis savaitė, paskui dvi savaitės, kad atsipalaiduočiau, jog niekas nesusirgo blink.gif . Ypač dėl vyresnių bijau, kad juos subūriau.

Li su karantinu, o kaip kitos?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nesišnekat biggrin.gif ? Išvykusios visos į kapines, kur nėra interneto biggrin.gif

Kam kačiuko? Galiu pasidalinti, turiu visą būrį ax.gif

Važiuojam vakar, dar kiek lapų ant medžių, net žali kai kurie bigsmile.gif . Gražu. Mano šeima nusprendė, kad tikrai tiek lapų tokiu metu jau nebūdavo. Gal ir taip. Tikrai. Net diskutuodavom - kodėl lapkritis, jei lapai jau seniai nukritę smile.gif

Prikepė vyresnioji helovyninių keksiukų lidlinių, tokių su mėlynu kremu biggrin.gif . Skanu, o ypač gražu. Nors kremas ne visiems patiko, toks kramtomos gumos skonio biggrin.gif .

Nežiūrėjau aktualijų iš valdžios pusės, ar kas keičiasi šiandien ax.gif . Bet gal leis dirbti ax.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos.

Pempe iš kur kačiukų gavai? unsure.gif kodėl katės nesterilizuoji aaaa???
nu nu nu...

Pas muslyja. Fe. lėkiau kolegei gėlių pirkt per kiemą tai sulijo visiškai...
Atsakyti