Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai 2019

Sveikutės,

buvo labai netikėta prisijungti ir nerasti būsimųjų gruodinukų temos smile.gif Taisykime padėtį!
Aš tik vakar buvau pirmąjame vizite pas gydytoją, patvirtino, jog gyventojas/a tikrai yra ir aktyviai auga smile.gif 13,6sav šiai dienai smile.gif
Atsakyti

Labas, aš  14sav 2d. laukiuosi berniuko  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas, aš  14sav 2d. laukiuosi berniuko  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas, aš  14sav 2d. laukiuosi berniuko  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas, aš  14sav 2d. laukiuosi berniuko  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Kaip smagu, sveikinimai 4u.gif
Na va, po truputi, gal daugiau prisirinks gruodinukiu, maniau, gal vienai teks ir buti jau biggrin.gif
Man lyties dar nenusake, bet nelabai yra skirtumas, kas bus smile.gif
Atsakyti

Matomai nepopuliarus mėnesis  :unsure:  Man irgi nebuvo svarbu, bet kadangi dariausi neinvazinį prenatalinį tyrimą tai žinau iš anksto kas per gyventojas  :4u:​  Čia tavo pirmas? 

Atsakyti
QUOTE(birushka @ 2019 06 22, 18:43)
<p>Matomai nepopuliarus mėnesis  unsure.gif  Man irgi nebuvo svarbu, bet kadangi dariausi neinvazinį prenatalinį tyrimą tai žinau iš anksto kas per gyventojas  4u.gif​  Čia tavo pirmas? 


Matyt, visos, kam aktualu i FB grupe ir TD sulinde. Ten gan aktyviai veiksmas vyksta, ocia liudesys ir tustuma...
Ne, mano bus antras. Vyresnysis 4m. smile.gif Ka nesioju turetu treciadieni paaisketi, jei sutiks pasirodyti.

Man sis uzkibo iskart po persileidimo, tai neturiu mmm, kaip atskaitos tasko, tai jau iki dabar esu turejus daugiau echo, nei per visa pirma nestuma.

Del ko buvo skirtas tyrimas?
Atsakyti

Sveiki, 

visas būsimas mamas labai kviečiame į šį ketvirtadienį, rugsėjo 26 d. vyksiantį renginį „Baby City/Toy City" parduotuvėje Ogmios mieste. Lauks dovanėlių maišeliai, akušerė Ieva Girdvainienė pasidalins patarimais, ko prašo gydytojai mamų, o Dovilė Filmanavičiūtė - apie tai, ko jai iš tiesų reikėjo, ko ne. Registracija: https://forms.gle/mW2AcTMyhDXzqUYL7

Atsakyti