Įkraunama...
Įkraunama...

Cernobylis online serialas

Sveiki, ar jau žiūrėjote cernobylis online serialą - https://www.filmai.o...-chernobyl.html

 

Kokios nuomones, ar patiko tiek, kiek paskutiniu metu yra serialas aukštinamas :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ovsas: 19 birželio 2019 - 13:38

Patiko. Sukrėtė.

Atsakyti

Man irgi patiko Černobylis 1 sezonas. Čia lietuviškai peržiūrėjau 

https://www.filmai.c...nas-online.html

Atsakyti
O man jau po pirmos serijos pritrūko stiprybės toliau žiūrėti. Gal būt dėl to, jog pati prisimenu tą laiką. aišku aš buvau vaikas dar, bet tie tėvų pokalbiai ir nuogastavimai kas mūsų laukia kažkaip iškilo dabar unsure.gif Galiu tik įsivaizduoti ką jaučia žiūrėdami žmonės akis į akį su tuo susidūrę. Ne be reikalo kažkoks žmogus, dalyvavęs po avarijos jos likvidavimę, pažiūrėjęs šį serialą, pasikorė. Nesistebiu nei kiek cry.gif Bet rodyti vis tiek reikia, žmonės, ateinančios kartos turi žinoti...
Atsakyti

Labai labai geras!

Atsakyti
Tik dabar radau laiko siam serialui, 2 serija buvo labai ispudinga. Ta atsakomybe uz sprendimus, kiekviena sju galejo buti lemtingas. Asaros kaupes, kai stebejau scena, kur zmones paliko savo namus, galvodami, kad laikinai, juose liko gyvunai, zaislai, mieliausi daiktai... Ka dir zinai, jog cia filmuota Fabijoniskese, bet atrodo tikroviskai. Labai gerai, kad sukure tokia produkcija, nes daugelis jaunesniu zmoniu net nebuvo girdeje apie sia tragedija.
Atsakyti
As irgi perziurejau sita seriala. Man patiko, ir kartu siurpas ejo nes tuo metu buvau dar visai vaikas. Ka prisimenu tai kad tevai kalbejosi kad kad nutiko kazkas baisaus. Vis pagalvoju kaip butu viskas pasisuke jei vejas nebutu putes i Svedijos puse ir jie ten nebutu uzfiksave tu radioktyviu daleliu. Jauciu TSRS butu visiskai nuslepe kas atsitiko. Bet kiek daug buvo melo is rusu, siaubas. Isimine ta scena kur vokieciai atsiunte aparata, kad nuo stogo nustumtu i vidu nuolauzas o tas aparatas tik paleistas sugedo, nes rusai pamelavo apie tikraji radiacijos lygi. o tada turejo eit vargsai zmones ir rankiniu budu nustumineti tas nuolauzas.Speju kad sis serialas apsiribos vienu sezonu.
Atsakyti

Sukrečiantis, dabar visai kitaip įsivaizduoju tai, kas įvyko...

Atsakyti
Kito sezono nebus, nebutu apie ka. Dar youtube maciau labai idomu video rusu vlogerio Anton Ptushkin, jis ten lankesi ir filmavo, kai patrodo dabar ir irgi rode net kaip butai palikti atrodo, pasidenge dideliu dulkiu sluoksniu
Atsakyti
Man ir labai patiko, nors pirma serija gal maziau, bet veliau labai uzkabino. Tragiskas zmoniu likimas.
Atsakyti

Labai rimtas gerąja prasme, tikrai įstrigo, rekomenduoju  :blink:​ 

Atsakyti