Įkraunama...
Įkraunama...

Nepgrįsti antros pusės kaltinimai

Istoriją pradėsiu nuo to, kad turiu itin jautrias akis, kurios reaguoja į menkiausią šviesos pasikeitimą. Vyzdžiai tai plečiasi, tai traukiasi. Ir iš čia jau tikriausiai aišku, kad pasakosiu apie narkotikų (ne-)vartojimą.

Prieš beveik tris mėnesius pastebėjau, kad vyras darosi itin piktas, priekabiauja po darbo prie visko iš eilės. Maniau, pavargsta. Kol išaušo TA diena, kai rėkdamas ant manęs paklausė, kiek metų aš vartoju amfetaminą....net žemė iš po kojų išslydo...narkotikų nesu net akyse regėjusi, jokių. Auginame du vaikus, dirbame. Ir nuo tada prasidėjo, kasdienis mano daiktų tikrinimas, akių tyrinėjimas. Aiškinimas, kad narkotikai yra blogis. Jam reikalaujant du kartus dariausi narkotikų testua, jie buvo neigiami. Viską turiu telefone. Pasak jo, jam tie testai ne rodiklis, nes jis ŽINO, kad aš vartoju. Pastoviai neršia mano telefone, skambina numeriais, kurie man skambino. Kiekvieną naktį, pusę dviejų (taip, taip, stabiliai tuo pačiu metu) pašoka iš lovos, uždega šviesą ir vėl tiria mano akis. Tada ieško narkotinių medžiagų, kambaryje, tualete, virtuvėje visur. Aišku, nieko neranda. Tada nueinam miegoti, jei tai dar galima vadinti miegu. Ir kitą dieną vėl tas pats...pavargau, aiškinau jam ir gražiuoju, ir piktuoju, ir isteriniais metodais, ir ašaromis, visaip...bet niekas nebepadeda. pradėjo slinkti plaukai, krūpčioju nuo kiekvieno jo žvilgsnio ar pasikeitusio tono...siūliau eiti pas psichologą, atsakymas-MAN VISKAS GERAI, JEI TAU REIKIA, TU IR EIK. Siūliau, kad pasidarysiu visus tyrimus Priklausomybės ligų centre, atsakymas-MAN TAI NE ĮRODYMAS, NES AŠ ŽINAU, AŠ TURIU NUOJAUTĄ.

O vakar parmušė mane paskutinis bajeris, ATSIMENI, PO ANTRO VAIKO MAN SAKEI, KAD TURI KAŽKOKĮ KITĄ VYRĄ. Jau nebeturėjau ką ir bepasakyti...

Prieš kelis metus, kai buvo išleista garsioji pilkų atspalvių knyga, su pussesere sėdėjom ir diskutavom apie makšties rutuliukus, kurie ten buvo aprašyti. Po šio pokalbio kokius porą mėnesių jis kiekvieną naktį šokinėdavo iš lovos ir po visus namus ieškodavo tų rutuliukų, nesėkmingai.

Nežinau, ką daryti. Kažkaip jaučiu, kad išvarys mane iš proto, ir gana greitai...padėkite man

Atsakyti

Problema ne jusu akyse ar dar kazkur.

Man tai panasu, kad vyras arba turim rimtu paichologiniu problemu, arba serga kokia psichikos liga.

Jei jam atrodo, kad jo elgesys normalus, nelabau matau ka jus galetumete padaryti idant pakeisti jo elgesi.

Galvokite apie save ir vaikus. Uz savo elgesi vyras atsakingas pats ir jokie pakartotiniai testai jam nieko neirodys. 

Ziurekite ko reikia jums norint normaliai gyventi, miegoti, nes galu gale jis jus is proto isvarys. 

Atsakyti

Jis turi psichikos sutrikima. Paranoja. 

Atsakyti
Pas jusu vyra paranoja. Pabandykit ikalbet apsilankyt pas psichiatra.
Atsakyti
Psichologinis terorizmas. Jau vyzdziai tai menkiausias pozymis narkomanijos. Pas mane visa gyvenima jie issiplete, tokios akys ir tiek.
Atsakyti

Bet kokiais metodais įkalbėti nukeliauti pas gydytoją? Smegeninė neneša jau, noriu padėti, bet nebežinau kaip

Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2019 07 21, 18:24)
<p>Bet kokiais metodais įkalbėti nukeliauti pas gydytoją? Smegeninė neneša jau, noriu padėti, bet nebežinau kaip
</p>

O kiek jusu vyrui metu?
Siaip tai baisu. Gal pas ji kokia rimtesne galvos liga progresuoja...( net prie galvos auglio imanomos visokie " vaizdiniai").
Aisku zmogus nelabai eis pas gydytoja, nes jam atrodo, kad jis sveikas ir normalus. Gal pabandykit pati nueit pas seimos gydytoja ir pasikalbet. Gal ka pasiulys, gal jums pasiulys nueit pas psichiatra del jo.
As tai bijociau taip del savo ar vaiku sveikatos. Maza kas jam dar gali atrodyt. Cia ana savaite toks vyras nudure zmona ir sunu, posuni suzeide . Kriminaluose rase. Nei alkoholio vartojo, nei baresi - ukininkavo visa seima.
Atsakyti

O kiek jusu vyrui metu?
Siaip tai baisu. Gal pas ji kokia rimtesne galvos liga progresuoja...( net prie galvos auglio imanomos visokie " vaizdiniai").
Aisku zmogus nelabai eis pas gydytoja, nes jam atrodo, kad jis sveikas ir normalus. Gal pabandykit pati nueit pas seimos gydytoja ir pasikalbet. Gal ka pasiulys, gal jums pasiulys nueit pas psichiatra del jo.
As tai bijociau taip del savo ar vaiku sveikatos. Maza kas jam dar gali atrodyt. Cia ana savaite toks vyras nudure zmona ir sunu, posuni suzeide . Kriminaluose rase. Nei alkoholio vartojo, nei baresi - ukininkavo visa seima.

Bus 41 metai. Įdomu dar ir tai, kad blogiausia jam naktį, dieną paprastai ramiai praleidžiam. Gal jis susapnuoja ką nors ir nebeatskiria, kur sapnas, kur realybė. Vieną naktį ir taip pašoko, sako, mačiau, kaip į kairę šnervę prisipylei miltelių ir keturis kartus ranka patrynei...valandą tų miltelių ieškojo...bet suaugęs vyras turėtų skirti sapnus nuo realybės. Anksčiau miegodavau kaip užmušta, o dabar nuo kiekvieno jo judesio prasibundu.

Atsakyti

Nuo kiekvieno narkotiko ne vien vyzdziai isiplecia.. Turetu tai zinoti. Liepkit jam pasigilinti apie sita narkotika internete, kas ivyksta jo pavartojus.. Siuo atveju amfetaminas yra labai slykstus narkotikas, nuo jo nesinori nei valgyti nei miegoti apie 24h, priklauso kiek pavartota, ismusa adrenalinas, ir bega prakaitas, norisi vis kazkuo uzsiimti, ar nesustojant kalbeti, (dziusta burna, seiles buna baltos kaip ir nuo marihuanos) ir t.t. Zodziu labai jus uzjauciu, nenoriu jusu izeisti bet dabar jusu 41 metu vyras yra penkemecio vaiko stadyjoje, svarbiausia nebijokit ir bukit atsargi!! Ka daryciau jusu vetoje? Iskelciau ultimatuma neini pas Psichologu skirsimes ar dar kazkas.. Aisku tiesmukiskai gal butu ir negerai bet gal to ir uztektu..

PS. Sakykit tiesiai sviesiai!! Bent viena fakta turi? Ar tai irodyma ar dar kazka.. Kartais uztenka vieno mazo stuck i galva kad akmenukas atstrigtu, ir tie krumplaraciai toliau pradetu suktis galvoje. xD

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NetikrasPasaulis: 22 liepos 2019 - 03:48

Na, akivaizdu, kad vyras turi jei ne psichologinių problemų, tai kitokių. Visokios tokios nesąmonės gali būti ir dėl auglio pvz. Bet kokiu atveju, jam tikrai būtina išsitirti, bet aišku, jis pats nesitirs, nes jam atrodo čia viskas gerai. Gal jai pačiai nepavyksta jo įtikint, kad jam reikėtų išsitirt, gal tada padėtų jo tėvai? 

Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2019 07 21, 21:25)
Bus 41 metai. Įdomu dar ir tai, kad blogiausia jam naktį, dieną paprastai ramiai praleidžiam. Gal jis susapnuoja ką nors ir nebeatskiria, kur sapnas, kur realybė. Vieną naktį ir taip pašoko, sako, mačiau, kaip į kairę šnervę prisipylei miltelių ir keturis kartus ranka patrynei...valandą tų miltelių ieškojo...


Viena nakti jam pasirodys, kad jus esate velnio pasiuntinys ir jo pareiga isgelbet zeme nuo antikristo. Paims peili... atsikvoses kai jau bus po visko. Jis pateks i psichuske o vaikai bus isdalinti. Kiek tokiu istoriju
Atsakyti

Bet kokiais metodais įkalbėti nukeliauti pas gydytoją? Smegeninė neneša jau, noriu padėti, bet nebežinau kaip

Jus padekite sau ir vaikams. Vyrui akivaizdziai kokia nors liga. Nekankinkite saves ir vaiku.

Jei jis pats pas gydytojus neina, tai nebent ji prievarta isves kai pasidarys pavojingas sau ir kitiems. Kiek jus iki to prisikankinsite - atviras klausimas. 

Atsakyti