Įkraunama...
Įkraunama...

Daug klausimų dėl auklės elgesio

Mamytės, padėkit, ką daryti?
Auklytė dieną būna su vaiku - žaidžia, valgyti išverda, prižiūri. Priekaištų neturiu. Išeina į lauką.
vat vakar viena mama prie manęs priėjo parke - pažino vaiką. Norėjo papasakoti ką matė.
Tai gi.
Ji buvo dieną su savo vaiku parke, kelios mamos kartu buvo, mano auklė. Ir ta mama matė, kaip mano vaikas iš savo vežimo krepšio apačioje ištraukė daigtą, labai jau panašų į fleškutę. g.gif g.gif g.gif Aišku, auklė pasimetė, susimėtė. doh.gif
Tiesa, dar nuo jos kvapelis ėjo... doh.gif doh.gif doh.gif
dabar galvoju, kad vieną kartą ji pavėlavo - pramiegojo. Tai pagalvojau, kad nelabai nusiprausti spėjo - o dabar vis manau, kad po švenčių ji taip.... schmoll.gif
Tai ką man dabar daryti?
Prisatyti namuose kamerų?
o jei ji tik lauke "padaro"?
Nepagautas ne vagis?
Tai vat.
Neramiai šiandien išėjau į darbą.... blink.gif
Atsakyti
Eik tu sau... Nieko gero... Kuo greiciau vyk ja lauk! Ta kita mama tikrai tau nemeluos. Kas jai is to? Dar ziurek ir tuoj vogti prades. Neduok dieve, aisku. As dar tokiai ir i uzpakaly ispirciau. Juk prie girtos aukles nesaugu ir mazyliui
Atsakyti
[ Dar ziurek ir tuoj vogti prades.

va šito ir aš bijau - jei prasodės didelis pachmielas doh.gif doh.gif
Atsakyti
As skubiai, jau nuo kitos darbo dienos atsisveikinciau su tokia aukle schmoll.gif Net netikrinciau - nes tam nera ir laiko kai tokie itarimai blink.gif O auklei net neaiskinciau del ko - pasakyciau, kad mums jau nebereikia aukles - dabar atostogu metas, paziures kas nors is atostogaujanciu, o nuo rudens - i darza ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasakila @ 2006 08 04, 13:43)
[ Dar ziurek ir tuoj vogti prades.

va šito ir aš bijau - jei prasodės didelis pachmielas  doh.gif  doh.gif

Aš tai ją vyčiau lauk ir nieko nelaukus , o jei ji kitą kartą tiek prisigers ir užmigs , girti juk kietai miega g.gif doh.gif neduok dieve , g.gif o jei tuoj tarpu tavo vaikiukas susižeis doh.gif doh.gif baisu net apie tai ir pagalvoti , juk vaikas tai didžiausiais turtas blush2.gif

Man atrodo nė nesvarstan turi jos atsisakyti , jokių tikrinimų ir pasiaiškinimų, tai labai rimtas dalykas g.gif
Atsakyti
Išvyčiau ir aš ją lauk, nieko nelaukus.........Ir be jokio sažinės graužimo.
Atsakyti
KAdangi esu susidūrusi su auklės išgėrimais, galiu užtikrinti, kad alkoholio kvapas tikrai jaučiasi. Jei auklė tikrai visais atžvilgiais tinka, patinka, siūlyčiau jau verčiau jums ar vyrui dieną atlėkti namo, netyčia ką nors svarbaus "palikus" arba paprašyti, kad netyčia ateitų jums patikimas žmogus ir patikrinti. O taip iškart atsisakyti auklytės, mesti lauk net nežinant ar informacija galima tikėti, nemanau esant tikslinga. O kokia tikimybė, kad kažkam tokios geros auklytės nereikia ir tokiu būdu bandoma ją "prisikviesti" saugoti savo vaiko?
Linkiu kuo skubiau išsiaiškinti neaiškumus ir nesusipratimus smile.gif
Atsakyti
Mano aukle, su kuria susitariau, kad darba prades tik rugseji, viena diena atejusi pratintis prie mano mazylio buvo su nerealiu pachmielu blink.gif net supykino mane nuo jos sklindantis kvapas doh.gif
ilgai galvojau, nes siaip ji man labai labai patiko ir tvarkinga, ir kurybinga, ir zaisminga, nu zodziu viskas ko reikia vaikui, bet.... po 3 savaiciu svarstymo pasakiau jai, kad visgi ieskosim kitos aukles, na negaliu pilnai pasitiketi tokiu zmogumi, kuris pries tris savaites suzinojusi, kad man reiks jos butent ta diena ir ta valanda sugeba taip prisilupti, kad is ryto tokiai buti blink.gif

jei tikrai kada jautei nuo jos alkoholio kvapa, siulyciau jos atsisakyti 4u.gif
Atsakyti
Na priežastis lyg ir aiški - santykiai šeimoje. Mūsų auklytės vyras turi kitą moterį. Dėl to moteriškė turbūt ir gėrė.
Bandysim sekti mes savo auklytę, ką padarysi. schmoll.gif
Atsakyti
Nebeturim auklės.
Vyras rado vežime fleškę ir atleido.
Tai vat kaip būn doh.gif
Atsakyti
baisu. mes kaip tik ieskom aukles. gal verciau atiduosiu i lopseli
Atsakyti
QUOTE(Rasakila @ 2006 08 07, 07:34)
Nebeturim auklės.
Vyras rado vežime fleškę ir atleido.
Tai vat kaip būn doh.gif


Teisingai padaret - paprastai itarimai pasitvirtina unsure.gif
Atsakyti