Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau patarimo

Sveki,

atsidūriau situacijoje apie kurią nuolat galvoju ir nežinau kaip išspręsti, ką rinktis. Neseniai susituokiau 2-ą kartą. Vyras gyvena ir dirba Prancūzijoje. Aš dar Lietuvoje. Mano 2 sūnūs iš pirmos santuokos kartu su buvusiu vyru gavo USA žalia kortą. Vyresnysis (pilnametis) jau gyvena už atlanto, vėliau manau išvyks ir kitas. Labai ilgiuosi vyresnėlio ir sunku pagalvoti, kaip reiks išleisti ir kitą. Bet aš noriu pasitarti ne apie tai. Nerandu išeities kaip gyventi kartu su dabartiniu vyru ir paaugliu sūnumi. Sūnus nenori į Prancūziją, vyrui nėra ką veikti Lietuvoje (jis užsienietis). Gal ir prikalbinčiau sūnų vykti į Prancūziją, bet kaip man rasti darbą (prancūzų nemoku). Žinau ką pasakys skeptikai, reikėjo galvoti prieš susituokiant. Šio žingsnio nesigailiu. Žinau ankščiu ar vėliau rasime išeitį. Tik šiuo metu reikia rinktis ir esu labai sutrikusi. Pagalvojau, gal pasiklausius kitų nuomonės kils kokių minčių. Ačiū

Atsakyti
QUOTE(linksmuoleee @ 2019 07 30, 12:13)
<p>Sveki,</p>
<p>atsidūriau situacijoje apie kurią nuolat galvoju ir nežinau kaip išspręsti, ką rinktis. Neseniai susituokiau 2-ą kartą. Vyras gyvena ir dirba Prancūzijoje. Aš dar Lietuvoje. Mano 2 sūnūs iš pirmos santuokos kartu su buvusiu vyru gavo USA žalia kortą. Vyresnysis (pilnametis) jau gyvena už atlanto, vėliau manau išvyks ir kitas. Labai ilgiuosi vyresnėlio ir sunku pagalvoti, kaip reiks išleisti ir kitą. Bet aš noriu pasitarti ne apie tai. Nerandu išeities kaip gyventi kartu su dabartiniu vyru ir paaugliu sūnumi. Sūnus nenori į Prancūziją, vyrui nėra ką veikti Lietuvoje (jis užsienietis). Gal ir prikalbinčiau sūnų vykti į Prancūziją, bet kaip man rasti darbą (prancūzų nemoku). Žinau ką pasakys skeptikai, reikėjo galvoti prieš susituokiant. Šio žingsnio nesigailiu. Žinau ankščiu ar vėliau rasime išeitį. Tik šiuo metu reikia rinktis ir esu labai sutrikusi. Pagalvojau, gal pasiklausius kitų nuomonės kils kokių minčių. Ačiū</p>

Tai jau dabartinis vyras prancuzas turetu pasukt galva kad jums ir jusu sunui suteikt tokias salygas, kad atvykusi pas ji
i Prancuzija, galetumet kuri laika nedirbt ( kol adaptuotumetes, ismoktumet kalba, isidarbintumet).
Atsakyti
kodėl jis neišperka jums prancūzų kalbos kursų, kad jau nuo dabar mokytumėtės, kad ir Lietuvoje? vistiek bent koks pagrindas būtų iki atvykimo
o dėl vaiko, tai aišku liūdna jums, bet jūs negalite jo prisirišti, jei jis turi normalų, ne asocialų tėvą. Jei tėvo neturėtų, priklausytų nuo jūsų ir turėtų sekti paskui jus, o jei gali rinktis, tai rinksis. Ypač, jei mokykloje anglų mokėsi, tai aš jo vietoje irgi į Prancūziją kojos nekelčiau, kam liežuvį laužyti, jei gali JAV rinktis. Berniukams reikia tėvo, kad lepšiai neužaugtų.
Atsakyti
QUOTE(linksmuoleee @ 2019 07 30, 13:13)
Gal ir prikalbinčiau sūnų vykti į Prancūziją, bet kaip man rasti darbą (prancūzų nemoku). Žinau ką pasakys skeptikai, reikėjo galvoti prieš susituokiant. Šio žingsnio nesigailiu. Žinau ankščiu ar vėliau rasime išeitį. Tik šiuo metu reikia rinktis ir esu labai sutrikusi. Pagalvojau, gal pasiklausius kitų nuomonės kils kokių minčių. Ačiū


Tai gal reikia prancuzu pradet mokintis? Ziureti prancuziska TV (Lietuvoje matosi, bet daug kanalu koduota, galima gauti atkodavimo paslaugas uz koki 7-8 eur men.) BIS France.

Dabar tai kazkoks padeties konstatavimas ir nieko nedarymas.
Atsakyti
QUOTE(linksmuoleee @ 2019 07 30, 13:13)
<p>Sveki,</p>
<p>atsidūriau situacijoje apie kurią nuolat galvoju ir nežinau kaip išspręsti, ką rinktis. Neseniai susituokiau 2-ą kartą. Vyras gyvena ir dirba Prancūzijoje. Aš dar Lietuvoje. Mano 2 sūnūs iš pirmos santuokos kartu su buvusiu vyru gavo USA žalia kortą. Vyresnysis (pilnametis) jau gyvena už atlanto, vėliau manau išvyks ir kitas. Labai ilgiuosi vyresnėlio ir sunku pagalvoti, kaip reiks išleisti ir kitą. Bet aš noriu pasitarti ne apie tai. Nerandu išeities kaip gyventi kartu su dabartiniu vyru ir paaugliu sūnumi. Sūnus nenori į Prancūziją, vyrui nėra ką veikti Lietuvoje (jis užsienietis). Gal ir prikalbinčiau sūnų vykti į Prancūziją, bet kaip man rasti darbą (prancūzų nemoku). Žinau ką pasakys skeptikai, reikėjo galvoti prieš susituokiant. Šio žingsnio nesigailiu. Žinau ankščiu ar vėliau rasime išeitį. Tik šiuo metu reikia rinktis ir esu labai sutrikusi. Pagalvojau, gal pasiklausius kitų nuomonės kils kokių minčių. Ačiū</p>

o kaip jus susisnekat? Gal iseitis butu kazkokia 3 salis? kaip suprantu noretumet i Jav? gal ir vyras ustiktu ten emigruoti, darbo viza nera siuo metu taip sunku gauti.
benru vaiku kaip suprantu neturit? o tai kas kiek susitikinejat laiko ar is vis gyevnot kartu?

Atvaziuokit i Airija biggrin.gif cia ir prancuzu nemazai ir prancuzu kalbos nereikia ir i Jav skrydziai greitesni biggrin.gif
Atsakyti

Sveki,

atsidūriau situacijoje apie kurią nuolat galvoju ir nežinau kaip išspręsti, ką rinktis. Neseniai susituokiau 2-ą kartą. Vyras gyvena ir dirba Prancūzijoje. Aš dar Lietuvoje. Mano 2 sūnūs iš pirmos santuokos kartu su buvusiu vyru gavo USA žalia kortą. Vyresnysis (pilnametis) jau gyvena už atlanto, vėliau manau išvyks ir kitas. Labai ilgiuosi vyresnėlio ir sunku pagalvoti, kaip reiks išleisti ir kitą. Bet aš noriu pasitarti ne apie tai. Nerandu išeities kaip gyventi kartu su dabartiniu vyru ir paaugliu sūnumi. Sūnus nenori į Prancūziją, vyrui nėra ką veikti Lietuvoje (jis užsienietis). Gal ir prikalbinčiau sūnų vykti į Prancūziją, bet kaip man rasti darbą (prancūzų nemoku). Žinau ką pasakys skeptikai, reikėjo galvoti prieš susituokiant. Šio žingsnio nesigailiu. Žinau ankščiu ar vėliau rasime išeitį. Tik šiuo metu reikia rinktis ir esu labai sutrikusi. Pagalvojau, gal pasiklausius kitų nuomonės kils kokių minčių. Ačiū

Jums reikia mokytis prancuzu kalbos. Pradziai galima ieskoti darbo ir be prancuzu, bet ar rasite, priklauso nuo to, kokia jusu darbo sritis ir kur gyvensite.

Paryziuje, Nicoje galima rasti darba kalbant angliskai ar rusiskai (ypac Nicoje).

Kaip beziuresi, jei planuojate ten gyventi ilgai, kalba jums ismokti butina. Kitaipbus labai sunku. :)

Jei istosite i darbo birza, Prancuzijoje jums suteiks nemokamus kalbos kursus. As nezinau kokio jie lygio, bet geriau nei nieko. Pradziai. :4u:

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 30, 13:30)


Atvaziuokit i Airija  biggrin.gif

Ale visus tu kvieti savo ton airijon, kur aukso manais lyja biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 30, 15:47)
Ale visus tu kvieti savo ton airijon, kur aukso manais lyja biggrin.gif .

Pirma visu nekvieciu, antra manais nelyja niekur, visur reikia uzsidirbti, tik cia imanoma dirbant uzsidirbti, o kitus privalumus siai konkreciai moteriai parasiau anoje zinuteje.
As pvz tikrai nenoreciau prancuzu mokytis, tai jei moka anglu, ir sunus nenori i Prancuzija, manau logiska rinktis trecia sali. UK atkrenta del neaiskios situacijos tai kas belieka Europoje is angliskai kalbanciu? Cia pvz pazystu seimu, kur vienas poroje prancuzas, kitas airis arba lietuvis ir gyvena Airijoje ir visiem gerai,yra net prancuzu benruomene ir uzsiemimai vaikams, kad nepamirstu kalbos, Prancuzija salia, manau geriausias variantas butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 30 liepos 2019 - 16:11
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 30, 16:09)
Pirma visu nekvieciu, antra manais nelyja niekur, visur reikia uzsidirbti, tik cia imanoma dirbant uzsidirbti, o kitus privalumus siai konkreciai moteriai parasiau anoje zinuteje.
As pvz tikrai nenoreciau prancuzu mokytis, tai jei moka anglu, ir sunus nenori i Prancuzija, manau logiska rinktis trecia sali. UK atrenta del neaiskios situacijos tai aks belieka Europoje is angliskai kalbanciu? Cia pvz pazystu seimu, kur vienas poroje prancuzas, kitas airis arba lietuvis ir gyvena Airijoje ir visiem gerai,yra net prancuzu benruomene ir uzsiemimai vaikams, kad nepamirstu kalbos, Prancuzija salia, manau geriausias variantas butu.

Visas kvieti. Tik nieks ten vaziuot nenori, nes sm nariam jau ta Airija asociojuojasi su tavim.
Nu jo, parasei i JAV. Tai is vis geriausia pas pirma vyra vaziuot, ania?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 30, 17:13)
Visas kvieti. Tik nieks ten vaziuot nenori, nes sm nariam jau ta Airija asociojuojasi su tavim.
Nu jo, parasei i JAV. Tai is vis geriausia pas pirma vyra vaziuot, ania?

baik tu kliedeti , arba eik gydytis. as pas save nieko ir nevieciu, o i Airija kas met atvaziuoja tuksanciai zmoniu, o tau kas su kuo asocijuojasi, tai jau baisu ir pagalvoti.

Taip, jos vietoje as arba ieskociau budu isvykti i Jav, o NE pas pirma vyra, bet butu salia sunaus ir salis nebloga del darbu, nors man nebutu pirmas pasirinkimas, bet ten jos sunus, o tai didelis motyvas vaziuoti ten, o darbu jau rastu abu su nauju vyru arba i angliskai kalbancia sali, jei pati nors kiek kalba angliskai,vyras irgi tikiu kalba, kazkaip gal jie susineka, jei ji prancuzu nemoka. Sunus jaunesnis irgi tiketina anglu mokosi mokykloje.
Atsakyti
Taip, yra tik viena valstybe Europoje, kur dirbant galima uzsidirbti biggrin.gif
Angliskai daug kur imanoma susikalbet, ne tik kur kalba valstybine. Tuo labiau dar niekam nepakenke kalba ismokt nauja. Keista, kad turint uzsienieti vyra visiskai nemoket jo kalbos...
Atsakyti
Jau tik ne Prancuzijoje angliskai kalbeti rolleyes.gif
Geriau jau tada pirstais susirodyti.
Atsakyti