Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės Lietuvoje su Ispanu

Sveikos!

 

Planuoju vestuves Lietuvoje su savo ilgamečiu draugu kuris yra Ispanas. Norim daryt Lietuvoje, nes abu gyvename Ispanijoje, tad mūsų mąstymų yra tik sąžininga daryti šią šventę Lietuvoje. 

Iškilo klausymas, gal kam teko girdėti ir sudalyvauti vestuvėse, kuriose kunigas galėtu pravesti ceremoniją tiek Lietuviškai tiek Ispaniškai, nes mano draugo šeima Anglų kalba nekalba, tad yra reikalinga, kad jie galėtų jaustys patogiai ir suprast kas vyksta, nors žinoma ir taip ganėtinai aišku :D

Kitas dalykas, gal turit pažįstamą, kuri taip pat yra ištekėjusi už Ispano ir ką ji darė su pavardėmis, nes Ispanai turi dvi pavardes ir pas jų net ir susituokis nė viena moteris neima vyro pavardės ir lieka su savomis, nors mums Lietuvoje kaip ir įprasta yra pasiimti Vyro pavarde.

 

Ačiū iš anksto!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rurugilee: 06 rugpjūčio 2019 - 15:47
QUOTE(rurugilee @ 2019 08 06, 16:45)

1. kunigo, kad kalbetu lietuviskai, o paskui ispaniskai, tikrai netikiu, kad rasit. Geriausiu atveju galit samdyti verteja, kuris kazka (nejau viska?) isvers.
2. Del pavardes. Pasilikit savo. Net ir Lietuvoj dabar jau moterys taip daro. Ot tai problema. Jus lietuve, ko ten ziurit, kaip tie ispanai su savo pavardem daro.
Atsakyti

Ima ima moterys ispanu pavardes.

Atsakyti
Nezinau, kur planuojat svente, bet sesuo si rudeni tuoksis Vilniaus Lazdynu baznycioje ir sake, kad ten yra ispanas kunigas, pasidomekit
Atsakyti