Įkraunama...
Įkraunama...

Butas draugo, pana gyvena: islaidu dalinimasis

Sveiki, prasau patarimo.

Situacija: butas draugo (mamo). Bet mokama paskola su palukanomis - viskas ikeista bankui. Per menesi apie 250.

Gyvena drauge jau 5 menesius.

Is pradziu taremes, kas ji nemokes nieko, tik puse komunaliniu. Tai is jos per menesi gaunasi 30 apie eur. Ji uzdirba 600 eur per menesi.

As dirbu sau. Buna uzdirbu 1000, buna ir 400 eur per menesi - visaip.

Gyvendamas kartu su ja pastebejau,  kad ji viena be manes nesitvarko, man labai retai gamina valgyti, nieko namams neperka. Tvarkosi tik kartu su manimi, perka ka nors tik kartu su manimi per puse ir tt. Kaip suprantu, ji tiesiog taupo. Dar ka pastebejau, kad ji labai skaiciuoja, kad neisleistu daugiau uz mane, nors net neivertina, kad gyvena nemokamai.

Noriu paklausti, ka toliau man daryti, kad ji labiau prisidetu prie musu geroves? Dabar atrodo, kad ji dirba ir gyvena sau. Ar prasyti jos moketi vienai uz komunalinius, ar vienai skirti kokius 120 eur per menesi maistui, ar vienai tvarkytis namuose, o gal tiesiog palikti kaip yra ir mano lukesciai nera normalus? Dekui.

Atsakyti

Sveiki, prasau patarimo.

Situacija: butas draugo (mamo). Bet mokama paskola su palukanomis - viskas ikeista bankui. Per menesi apie 250.

Gyvena drauge jau 5 menesius.

Is pradziu taremes, kas ji nemokes nieko, tik puse komunaliniu. Tai is jos per menesi gaunasi 30 apie eur. Ji uzdirba 600 eur per menesi.

As dirbu sau. Buna uzdirbu 1000, buna ir 400 eur per menesi - visaip.

Gyvendamas kartu su ja pastebejau,  kad ji viena be manes nesitvarko, man labai retai gamina valgyti, nieko namams neperka. Tvarkosi tik kartu su manimi, perka ka nors tik kartu su manimi per puse ir tt. Kaip suprantu, ji tiesiog taupo. Dar ka pastebejau, kad ji labai skaiciuoja, kad neisleistu daugiau uz mane, nors net neivertina, kad gyvena nemokamai.

Noriu paklausti, ka toliau man daryti, kad ji labiau prisidetu prie musu geroves? Dabar atrodo, kad ji dirba ir gyvena sau. Ar prasyti jos moketi vienai uz komunalinius, ar vienai skirti kokius 120 eur per menesi maistui, ar vienai tvarkytis namuose, o gal tiesiog palikti kaip yra ir mano lukesciai nera normalus? Dekui.

Paskola moki tu, bet tad butas tau ir priklausys.

Is to kaip cia rasai, net sunku suprasti ar jus pora. :) Tu nori, kad ji tau nuoma moketu? Susidaro toks vaizdas.

Kaip daznai tu jai gamini ir tvarkaisi? Ji neprivalo atidirbti tau, nes pas tave gyvena. Jus esate kartu, tai kartu viska ir darotes. Jeigu nori, kad aplink sokinetu, tau darytu valgyt, tvarkytu namus, susirask namu seimininke ir ja islaikyk, arba grizk gyventi pas mama.

Mergina turi apsitvarkyti irgi, gaminti kazkiek, bet lygiai taip kaip ir tu. 

Atsakyti

Mano situacija labai panaši. Aš moku visus komunalinius, bet čia buvo mano pačios noras, tiesiog paprasčiau nei dalintis pinigus ar pan. Man asmeniškai kvailai atrodo, kai reikia skaičiuoti ir dalinti visas sąskaitas. Kai išėjau iš darbo dėl kito projekto ir sumažėjo mano pajemos, draugas paklausė ar noriu, kad jis apmokėtų sąskaitas (kurios tikrai nėra didelės), pasakiau, kad noriu ir toliau mokėti, tai jis tiesiog tyliai pasiimė sąskaitas už bendriją ir pan. kad sumažintu mano išlaidas, be kažkokių didelių pokalbių. Jis supranta, kad visiems svarbu turėti pinigų ir santaupų, nes jos reiškia nepriklausomybę. Man atrodo, kad taip turėtų veikti poros. 

Pritariu Iš_Šviesos, kad poroje niekas nieko neprivalo. Tu arba geranoriškai tariesi, arba išeina konfliktinė situacija. Tvarkausi dažniausiai irgi tik kartu su draugu, nelabai suprantu kodėl dirbdama darbe dar turėčiau vaidinti namų šeimininkutę. Tiesa, valgyti gaminu, bet labiau todėl, kad čia mano hobis. Jis puikiai žino, kad aš tai darau ne todėl, kad privalau ,,atidirbti skirtumą".

Man labiausiai užliuvo, kad tu labai skaičiuoji kiek ji kam išleidžia, kiek ,,atidirba". Tai nėra labai sveika. Jei tau atrodo, kad mergina tau skolinga - nemanau, kad verta tęsti santykius, nes lygiai tas pats bus ir susituokus. Žinau tokių porų - nepasakyčiau, kad laimingai gyvena.

Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2019 08 13, 06:51)

<p>Gyvendamas kartu su ja pastebejau,  kad ji viena be manes nesitvarko, man labai retai gamina valgyti, nieko namams neperka. Tvarkosi tik kartu su manimi, perka ka nors tik kartu su manimi per puse ir tt. Kaip suprantu, ji tiesiog taupo. Dar ka pastebejau, kad ji labai skaiciuoja, kad neisleistu daugiau uz mane, nors net neivertina, kad gyvena nemokamai.</p>
<p> </p>
<p>Noriu paklausti, ka toliau man daryti, kad ji labiau prisidetu prie musu geroves? Dabar atrodo, kad ji dirba ir gyvena sau. Ar prasyti jos moketi vienai uz komunalinius, ar vienai skirti kokius 120 eur per menesi maistui, ar vienai tvarkytis namuose, o gal tiesiog palikti kaip yra ir mano lukesciai nera normalus? Dekui.</p>

Pala pala. Ji dirba, tu dirbi. Bet..."viena be manes nesitvarko, man labai retai gamina valgyti,". Really? O kodėl ji tau turi gaminti valgyti - esi neįgalus? aR KAŽKĄ NE TAIP SUPRANTU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 13, 08:33)
Pala pala. Ji dirba, tu dirbi. Bet..."viena be manes nesitvarko, man labai retai gamina valgyti,". Really? O kodėl ji tau turi gaminti valgyti - esi neįgalus? aR KAŽKĄ NE TAIP SUPRANTU smile.gif

Kokios chromosomos - tokios ir pareigos.
Kaip kazkur buvo uzrasyta - "Kiekvienam - savo"
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 13, 08:42)
Kokios chromosomos - tokios ir pareigos.
Kaip kazkur buvo uzrasyta - "Kiekvienam - savo"

Tu su savo chromosomom eik į 19 amžių biggrin.gif man įdomu, ar tikrai tas vaikinukas mano, kad jam gaminti privalo mergina? biggrin.gif
Atsakyti
čia žinomas naudotojas, jam nei viena neįtinka smile.gif
Atsakyti

Ačiū už nuomones. Tai aš nieko nekeičiu, taip ir paliksiu, kad jai tik 1/2 komunalinių teks.

Bet šiaip gaila, norėtųsi, kad savo iniciatyva patvarkytų namus, valgyti pagamintų. Bet yra kaip yra.

Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2019 08 13, 13:35)
<p>Ačiū už nuomones. Tai aš nieko nekeičiu, taip ir paliksiu, kad jai tik 1/2 komunalinių teks.
</p><p></p><p>Bet šiaip gaila, norėtųsi, kad savo iniciatyva patvarkytų namus, valgyti pagamintų. Bet yra kaip yra.
</p>

o kodėl pats jai to nepasakai, atvirai nepakalbi? kam kelti problemas į forumus, kai glaima jas išspręsti su tuo žmogum?
atsisėdi ir klausi: tau gera su manim, tu laiminga, viskas ok? kaip manai mūsų situacija su finansais, normali ar mums daug, ko trūksta? tau viskam užtenka, gal taupaisi kažkam? saugi ar nesaugi jautiesi fiansiškai? na ir t.t.
Atsakyti

Ačiū už nuomones. Tai aš nieko nekeičiu, taip ir paliksiu, kad jai tik 1/2 komunalinių teks.

Bet šiaip gaila, norėtųsi, kad savo iniciatyva patvarkytų namus, valgyti pagamintų. Bet yra kaip yra.

Uz tvarka namuose ir maista esate atsakingi jus abu. As nezinau kodel turetumei tiketis, kad ji darys daugiau uz tave. Arba ir toliau darot kartu randomu, arba susitariat, tarkim tu gamini, ji tvarko.

Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2019 08 13, 13:35)
<p>Ačiū už nuomones. Tai aš nieko nekeičiu, taip ir paliksiu, kad jai tik 1/2 komunalinių teks.
</p><p></p><p>Bet šiaip gaila, norėtųsi, kad savo iniciatyva patvarkytų namus, valgyti pagamintų. Bet yra kaip yra.
</p>

Į nepatogius klausimus Tomas neatsako?
Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2019 08 13, 06:51)

kaip suprantu nei meile, nei santykiais normaliais cia nei nekvepia,O ko ja is vis pasikvietei gyventi kartu? nemokamo sekso, mainais uz stoga? blink.gif

o vargeli, kas per "vyras" begti toliau nuo tokiu ir kuo greiciau.... blink.gif

Va del to reikia ilgai draugauti, negyventi kartu skurlius susimetus, nes nebeaisku kas ta mergina: vireja, kambarine, prostitute, kas ji tau zmogau? uz gyvenamo ploto suteikima turinti atidirbti, ir dar ne visai uz dyka gyv plotas, komunaliniai per puse..... unsure.gif
ne duok dieve su tokiu susituokti, susilaukti vaiku ir jei kokia nelaime, ar nesusimoketu pakankamai uz kazka....vaikam irgi viska per puse skaiciuotu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 rugpjūčio 2019 - 16:09