Įkraunama...
Įkraunama...

Butas draugo, pana gyvena: islaidu dalinimasis

Nu arbūzas dar labiau pagerintas. Galima įklimpti į skolas ir butą užrašyti žmonai. Koks vyras,tiesiog svajonė.  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 14 rugpjūčio 2019 - 18:25

ne, taip nebutu, pas mane joks neoficialus vyras neisikraustytu, bedalis lotuliukas.gifKam toks vyras, jei jis net saves neapsirupina, kaip aprupintu seima, vaikus? blink.gif

ji tada vadinas :neoficiali 😁

Atsakyti

Nu arbūzas dar labiau pagerintas. Galima įklimpti į skolas ir butą užrašyti žmonai. Koks vyras,tiesiog svajonė.  

Geras -o ne pagerintas 😉

Atsakyti

arbuzas77, 14 Rug 2019 - 19:27, parašė: Geras -o ne pagerintas 😉
O pasirodo, aš ko gero su tobulu gyvenu.😁
Atsakyti

O pasirodo, aš ko gero su tobulu gyvenu.😁

Tai va ,galetum papasakot savo modeli .....

teko sutikti tokiu varijantu -moterisku .su paskolom butais .ir laikinu vyru mokomom paskolom .dar pasakojo viena apie savo drauge ,kuriai ,,pasiseke ,, surado senesni furista tas paeme paskola nupirko buta jai ,po kiek laiko issiskyre su ja , ji atsiveda meiluzi-drauga ir gyvena bute o tas furistas toliau moka paskolas 😁😁😁  cia manau jau tikra svajone moteru 😁😁😁

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2019 08 14, 19:05)
Galima,bet tikrai nemačiau nei vieno,kuris paskolinį butą įgytą prueš santuoką žmonai užrašytų.

nu koks skirtumad tos intensijos.jie gyvena kartu vistiek ir šiandien reik už viską mokėt.

bendrai kol kas mazai dar Lietuvoj esalyginai zmoniu, kurie turi paskolas, bet jei gyveni santuokuoje turi bendrus vaikus ir vis tebemoki paskola, butu keista, jei neuzrasytu, kas cia nepasitikejimas? nors zinoma gali buti ir niuansu, jei tai ne turtas o tik skola, bet kazkaip manau vis tiek galima per teisininkus isiteisinti, kad butu abieju ismokejus paskola, nors gal taip automatiskai ir buna, jei didziaja dali moka jau santuokoje. Jau ca nezinau.
O is zinutes tai supratau, kad butas tai jo, tik jis ji ikeites? nors nelabi suprasi, ka jis ten prirases. biggrin.gif

nu yra skirtumas, ar kuri seima ir bendra uki, gimdai vaikus, kuri namus. Ar tik siaip susibeges laikinai barteriniam mainam. Jei tik kambariokai, tai jau neiznau, kaip jie nori lai taresi, as nesu tokiu nesamoniu patyrusi,ar ju slaininke, mes su vru pradejom nuo 0 abu, bet visada viskas buvo abieju, pajamos , islaidos, nedalinom, cia mano pinigai ar tavo.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 08 14, 20:26)
teko sutikti tokiu varijantu -moterisku .su paskolom butais .ir laikinu vyru mokomom paskolom .dar pasakojo viena apie savo drauge ,kuriai ,,pasiseke ,, surado senesni furista tas paeme paskola nupirko buta jai ,po kiek laiko issiskyre su ja , ji atsiveda meiluzi-drauga ir gyvena bute o tas furistas toliau moka paskolas 😁😁😁  cia manau jau tikra svajone moteru 😁😁😁</p>

kas per durna svajone?

manau i pora turi sueiti panasiai stovintys, jei abu nieko neturi, abu jauni, kartu uzsidirbs, susikurs, jei jau vyresnio amziaus, butu keista, jei vyras nieko neturetu, klausimas kiltu tada, ka jis veike visa ta laika.
Zinoma jei jau issiskyres, gal paliko viska seimai vaikam, tada suprantama, galima palaukti, kol vel siek tiek atsistos ant koju, tada gavoti apie seimos kurima, o jei niekad nieko neturejo ar pas teveliu gyvena, tai jau visai ne kas...lai tada subresta, uzauga, tada gales apie seima galvoti biggrin.gif
seima - tai atskomybe, o ne keksas ir pramogos biggrin.gif
cia taip nuomininka galima geriau priimti, kad moketu nuoma, galima maista dalintis, galima atskirai virtis, ir pagal grafika tvarkytis, man cia seima nekvepia tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 14, 21:44)
cia taip nuomininka galima geriau priimti, kad moketu nuoma, galima maista dalintis, galima atskirai virtis, ir pagal grafika tvarkytis, man cia seima nekvepia tokie dalykai.

nu tai Tomukas... jis ne tokius klausimus čia užduoda. Užduotų geriau: kaip pamaloninti mergaitę, kad labiau mylėtų jį ar pan. O dabar...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 14, 14:29)

bet tai jis pas tave gyvena, kaip suprantu, ne tu pas ji, tai kaip ir turetu atidribineti pagal autoriaus logika lotuliukas.gif

Kas tau sake kas pas ka gyvena, ir isvis kad gyvenam mes?? Gal jis man tik ateina namu sutvarkyti ir puse saskaitu sumoketi lotuliukas.gif
Atsakyti

nu tai Tomukas... jis ne tokius klausimus čia užduoda. Užduotų geriau: kaip pamaloninti mergaitę, kad labiau mylėtų jį ar pan. O dabar...

Tai kam per aplinkui ,taip ir parasykit papunkciui k daryti ...

Atsakyti

bendrai kol kas mazai dar Lietuvoj esalyginai zmoniu, kurie turi paskolas, bet jei gyveni santuokuoje turi bendrus vaikus ir vis tebemoki paskola, butu keista, jei neuzrasytu, kas cia nepasitikejimas? nors zinoma gali buti ir niuansu, jei tai ne turtas o tik skola, bet kazkaip manau vis tiek galima per teisininkus isiteisinti, kad butu abieju ismokejus paskola, nors gal taip automatiskai ir buna, jei didziaja dali moka jau santuokoje. Jau ca nezinau.
O is zinutes tai supratau, kad butas tai jo, tik jis ji ikeites? nors nelabi suprasi, ka jis ten prirases. biggrin.gif

nu yra skirtumas, ar kuri seima ir bendra uki, gimdai vaikus, kuri namus. Ar tik siaip susibeges laikinai barteriniam mainam. Jei tik kambariokai, tai jau neiznau, kaip jie nori lai taresi, as nesu tokiu nesamoniu patyrusi,ar ju slaininke, mes su vru pradejom nuo 0 abu, bet visada viskas buvo abieju, pajamos , islaidos, nedalinom, cia mano pinigai ar tavo.
Papildyta:
kas per durna svajone?

manau i pora turi sueiti panasiai stovintys, jei abu nieko neturi, abu jauni, kartu uzsidirbs, susikurs, jei jau vyresnio amziaus, butu keista, jei vyras nieko neturetu, klausimas kiltu tada, ka jis veike visa ta laika.
Zinoma jei jau issiskyres, gal paliko viska seimai vaikam, tada suprantama, galima palaukti, kol vel siek tiek atsistos ant koju, tada gavoti apie seimos kurima, o jei niekad nieko neturejo ar pas teveliu gyvena, tai jau visai ne kas...lai tada subresta, uzauga, tada gales apie seima galvoti biggrin.gif
seima - tai atskomybe, o ne keksas ir pramogos biggrin.gif

Yra tiesos kad turi sueiti vienodai stovintys.. o kaip rasti panasius :rasyti skelbima kad ieskau turincios buta ir paskola ar ieskau ubages kuri mokes paskola . kitai gal nepriimtina bus kad isvis turi paskola o ne turi jau nuosavo . ir viskas is isskaiciavimo  ,tokis dalykas kaip maile pamirsta 😪

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 08 15, 06:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72484099" data-time="1565811854"><div><p>nu tai Tomukas... jis ne tokius klausimus čia užduoda. Užduotų geriau: kaip pamaloninti mergaitę, kad labiau mylėtų jį ar pan. O dabar...</p></div></blockquote><p>Tai kam per aplinkui ,taip ir parasykit papunkciui k daryti ...</p>

tegu pats klausia, kam per prievartą žmogui kišti, jei vistiek nepasinaudos?
Atsakyti

O man visai rimtai pasirode autoriaus pamastymai. Zmogus moka paskola, jo alga sumazeja. Jis sudaro jiems abiems salygas tureti stoga virs galvos. O ji apsimoka tik uz save, viska lyyyygiai per puse, kad neduok Die, nebutu neu gramo daugiau uz ji. Jai lieka pinigu pataupymui ir pan. Jam nelieka.

Taip, buta jis perkasi sau, ne jai, bet siuo momentu jis ir jai suteikia stoga virs galvos, todel manau, kad sazininga butu arba jai vienai komunalinius moketi, arba daugiau prisideti prie namu tvarkymo, gaminimo, ar pan.As jos vietoj uz komunalinius sumokeciau viena ir jausciausi niekam neskolinga. 

Normalus klausimas baxhuro iskeltas, isivaizduokit, kad tas bachurelis yra jusu sunus, ir viskas kitaip pasirodys.

Jeigu jis uzdirbtu didelius pinigus, tada butu kita sneka. 

Atsakyti