Įkraunama...
Įkraunama...

Anyta ir gyvenamosios vietos pakeitimas

QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 27, 17:17)
ir is ko gyventi ten nusikrauscius? unsure.gif



Sakysim kai dirbu UK, tai man nedidelis skirtumas ar kur Zarasuose prie ezero, ar Vilniuje ar Ispanijoje. (Vilniuje blogiausia) Autores vyras kazka su traktoriumi dirba, tai prie ezero, gal nebus ka dirbti, bet Joniskio Pasvalio rajonuose, geros zemes ten zmones uzsiima zemdirbyste.Ir is to gerai gyvena.
Atsakyti
QUOTE(theater @ 2019 09 26, 18:08)
Vyras siūlo imti paskolą ir statyti namą arba pirkti butą, bet vistiek jis čia turės važiuot kiekvieną dieną (ūkininkauja) ir kurens pečių. Jeigu išeisim iš čia tai gal net jo mama ateitu cia gyvent. Gaila investuotų pinigų į šį namą, plius dar labai daug reikia investuot (stogą keist, nama apšildyti, griaut sienas ir pan).

Sie namai NIEKADA nebus tavo. Ir kaip nebijot taip gyventi? Juk nepavykus santykiams tu liksi be nieko. Gali ir 20 m. ten gyventi, bet jie tau nepriklausys ir iseisi tusciiom. Gyvenimas nenuspejamas. Kur desiesi jei vyrui kas nutiktu ar kita susirastu. Niekas tau nekompensuos tavo idetu investiciju. Nebus ko dalintis. Viska pasidalins vyro gimines. Nebent teisiskai jums ABIEMS dovanotu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 09 26, 16:27)
<p>Aišku, kad reikia gyventi savo gyvenimą ir neleisti anytai (bei vyro močiutei taip pat) lipti ant galvos. Nebūtina tam išsikraustyti, ir dabartinėmis sąlygomis įmanoma pastatyti anytą į vietą. Vyras nedrįsta tai padaryti, teks Jums. Aiškiai ir konkrečiai nubrėžkite ribas. Pvz:</p><p>*į svečius priimat tik kas antrą savaitgalį</p><p>*kategoriškai nenorit girdėti jokių patarimų apie vaikų auginimą ir auklėjimą</p><p>*norite žindyti tik privačioje aplinkoje</p><p>ir tt  4u.gif </p>

Matot dėl atvažiavimo aš negaliu nieko jai sakyt, nes ji sakys aš ne pas tave atvažiavau, o pas savo mama. Anyta ir močiutė pasiskųstu visai giminei, kad aš labai bloga, neleidžiu joms bendraut. Galėčiau kažką pasakyt nebent tada kai močiutės nebebus, bet irgi turiu jausti vyro 100 proc palaikymą, kad nebūtų taip kad man trukdo, o jis pasakys, kad jam ne.
Dėl vaikų auklėjimo netyliu, gražiai pasakau ir darau pagal save.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 09 26, 16:34)
O del ko jus taip nemegstat anytos? nu suprantu kisasi, negerai, bet tai pasakyti galima, kad i vaiku auklejima nesikistu, o kas dar netinka? Jie padeda su vaikais tai hjuk gerai ar blogai, nu aprengti norejo pirma vaikeli, kas tame blogo? mano kad padeti jums reikia smile.gif

Visada uz viska sava kaina, turit busta uz dyka, bet ne savo tai turit taikytis, arba statykites savo su daug zemes, kur gales vyras vietoje ukininkauti, jums rinktis, kokia kaina norit moketi, kas jums svarbiau.

O kodel jus vyras taip nori likti visiem geras, tik ne jum? gal cia didziausia problema, ne jo mamoje?

ps O kodel norit medi nupjauti?

Esam su vyru sake, kad dėl vaikų auklėjimo nesikištu, tai ji patyli ir vistiek savo daro. Labai erzina noras viską žinoti, kur buvom, ką veikėm, ką pirkom, kada grįžom, kas pas mus buvo, kur vyras dirba, ką dirba ir pan.
Kol gyvenom pas ją su vyru tai tikrai viskas gerai buvo, bet kaip gimė dukra viskas pasikeitė. Ištikruju man buvo sunki pradžia su kūdikiu, norėjau tik ramybės, nes nerami dukra buvo, o dar kiekvieną dieną reikėjo klausyti anytos pamokymų. Manau jeigu ji lankytusi rečiau, tai gal ir sutartumem normaliai, nes dabar jaučiasi trintis.
Jeigu manęs šalia nebūtų tai viskas gerai, kad aprengia, bet mes niekada neversdavom ir neverčiam savo vaikų namie but prisirengusiems, pvz ateidavo anyta ir sakydavo anukei apsirenk, nes šalta, aš dukros paklausdavau ar salta, ji atsako kad ne, tai sakau kaip bus šalta apsirenk, tai anyta būtinai turi apsirenk, nes salta, aš jai sakau, kad dukrai kai bus šalta apsirengs ir ji tada vedasi į miegama ieškot rūbų. Dukra pyksta, neina su ja. Tai čia manau tėvų nuomonės ne gerbimas, nes mes pasakom, kad ji gali nesirengti, o anyta, kad reikia, dukra pasimeta ir nežino ką daryt. Taip pat jeigu reikia palikt dukra su anyta, nenori likt, nes pyksta, kad visada liepia jai apsirengti, o jai poto karsta būna.

Jam mociute padovanojus šiuos namus, vyras manau jaučiasi skolingas dėl namų močiutei, nenori pyktis ir prieš gimine pasirodyt blogas.

Medį norėjom pjaut nes jis labai arti garažo ir trukdo normaliai išvažiuot, taip pat labai daug lapų nuo jo prikrenta.
Atsakyti
QUOTE(theater @ 2019 09 27, 23:07)
Esam su vyru sake, kad dėl vaikų auklėjimo nesikištu, tai ji patyli ir vistiek savo daro. Labai erzina noras viską .....
Jam mociute padovanojus šiuos namus, vyras manau jaučiasi skolingas dėl namų močiutei, nenori pyktis ir prieš gimine pasirodyt blogas.

Medį norėjom pjaut nes jis labai arti garažo ir trukdo normaliai išvažiuot, taip pat labai daug lapų nuo jo prikrenta.

gerai cia viena moteris rase, suraskit anytai veiklos, dabar matosi neturi savo gyvenimo, geriausia butu koki vyruka surasti, nupirkit kokia kelione ir ne viena biggrin.gif , buna dabar gi pensisinkam daug kas organizuojama lotuliukas.gif
Mano mama tai net neseja visur dalyvauti.

Geriau pasaugokit medi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 27, 18:56)
Sakysim kai dirbu UK, tai man nedidelis skirtumas ar kur Zarasuose prie ezero, ar Vilniuje ar Ispanijoje. (Vilniuje blogiausia) Autores vyras kazka su traktoriumi dirba, tai prie ezero, gal nebus ka dirbti, bet Joniskio Pasvalio rajonuose, geros zemes ten zmones uzsiima zemdirbyste.Ir is to gerai gyvena.

gerai gyvena? ar bent zinai kiek lesu reikia isikurti vidutinio dydzio uki is kurio eitu normaliai gyventi ir kiek darbo reikai ideti? normaliai, ne gerai...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 26, 16:35)
Svarbu zinot, kokios finansines galimybes. Rinkoje yra tikrai nemazai pigiu namu su 4 kambariais. Jei jau noresit dideliu tai bus kitos kainos. Bet vis tiek kokia suma jums atrodo reali kad ir isipareigot bankams?

Praleidau jau pusmeti ieskant sau tai truputi zinau situacija

Jeigu statyt namą galvojam, kad reiks 100 tūkst., jeigu pirkt butą apie 30 tūkst, jeigu remontuoti šį namą apie 50 tūkst. Čia su vyru kažkada taip skaičiavom.
Kiek bankas duotu paskolos neaišku, nes šiuo metu aš nedirbu, esu vaiko priežiūros atostogose.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 09 26, 16:37)
Garantuoju, kai mociute numirs, anyta atsikraustys i ta nama visam...
Jei jos nelanko dukros, tai reiskias nekazka charakteris. O demesio ir vadovavimo jai norisi.
Jusu vietoj imciau paskola ir pirkciau ar tai nama ar tai buta. Tai nors pati busit seimininke. Jau nusispjaukit i tai ka investavot. Vistiek teisiskai to namo dalis turbut priklauso vyrui?

Namas ir žemės visa priklauso vyrui, jam prieš santuoką padovanojo mociute.
Aišku anyta nelabai norėjo, kad dovanotų, priešinosi, sakė o jeigu tu numirsi tai namas atiteks tavo zmonai unsure.gif bet vyro dėdė jai pasakė tai negi isvarysi į gatvę savo anūkus ir marcia, tada tylėjo ir po kiek laiko issigyne savo žodžių, sakė, kad taip nesakė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 09 26, 16:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72508198" data-time="1569508650"><div><p>Jusu vietoj imciau paskola ir pirkciau ar tai nama ar tai buta. </p></div></blockquote><p>Nebent kažkur teritoriškai toliau.. nes kitaip ir naujam name/bute gyvenant anyta užterorizuos vizitais ir patarimais... </p>

Jeigu jau bus mūsų pirktas butas ar statytas namas tai manau nedrįs dažnai atvažiuot.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 09 26, 16:56)
Jauni, vaziuokit i uzsieni. Tik ne i UK. Normaliai gyvensit ir jokios anytos neatvyks.

Arba i kita Lietuvos krasta. Prie Joniskio pasvalio nemazai namu iki 20000,
Va vienas uz Rokiskio atiduos uz 20000 manau
https://www.alio.lt/...ID59765983.html
Apie Skuoda yra, Jurbarko Silales rajonuose.

nepirkit labai gero nes atsikraustys...

Nevaziuosim į kitą Lietuvos kraštą, čia yra mano ir vyro darbas. Taip pat čia vyro ūkis.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 09 27, 18:27)
Sie namai NIEKADA nebus tavo. Ir kaip nebijot taip gyventi? Juk nepavykus santykiams tu liksi be nieko. Gali ir 20 m. ten gyventi, bet jie tau nepriklausys ir iseisi tusciiom. Gyvenimas nenuspejamas. Kur desiesi jei vyrui kas nutiktu ar kita susirastu. Niekas tau nekompensuos tavo idetu investiciju. Nebus ko dalintis. Viska pasidalins vyro gimines. Nebent teisiskai jums ABIEMS dovanotu.

Teisiškai viskas vyrui dovanota. Šių namų prarasti nebijau, nes ir nesijaučiu jų šeimininkė, bent kol kas. Vyras manau į gatvę su vaikais neismestu. Bent tikiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo theater: 27 rugsėjo 2019 - 22:30
QUOTE(theater @ 2019 09 28, 00:27)
Vyras manau į gatvę su vaikais neismestu. Bent tikiuosi.

O be vaiku? Vaikai uzauga.
Atsakyti
theater, jus i lutukes 123 postus neatsakinekit.
Cia yra sm forumo rakštis.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 09 27, 22:34)
O be vaiku? Vaikai uzauga.

Manau, kad ne, bet kaip būtų ateityje neaišku.

Vyras čia ne ūkininkauti tai nesukciau visai galvos ir eitumem kažkur kitur gyvent, bet žinau, kad ir išsikraustysim jis vistiek turės kiekvieną dieną čia atvažiuot ir aš dažnokai turėsiu čia lankytis.
Atsakyti
QUOTE(theater @ 2019 09 27, 22:27)


Namas ir žemės visa priklauso vyrui, jam prieš santuoką padovanojo mociute.
Aišku anyta nelabai norėjo, kad dovanotų, priešinosi, sakė o jeigu tu numirsi tai namas atiteks tavo zmonai unsure.gif bet vyro dėdė jai pasakė tai negi isvarysi į gatvę savo anūkus ir marcia, tada tylėjo ir po kiek laiko issigyne savo žodžių, sakė, kad taip nesakė  biggrin.gif


Teisiškai viskas vyrui dovanota. Šių namų prarasti nebijau, nes ir nesijaučiu jų šeimininkė, bent kol kas. Vyras manau į gatvę su vaikais neismestu. Bent tikiuosi.

Tik dziaukis, kad vyras siulo imt paskola ir isigyt ar statytis Jusu Abieju namus.

Nu tai kam gyveni ne savo namuose? Juk nesijauti cia seimininke. Daryk isvadas.
Ir darzelinei dukrytei jau negerai miegot su teciu. Mergyte turetu turet savo lovyte.
Anyta per daug kisasi pas jus.

Papildyta:
QUOTE(theater @ 2019 09 27, 22:40)
Manau, kad ne, bet kaip būtų ateityje neaišku.

Vyras čia ne ūkininkauti tai nesukciau visai galvos ir eitumem kažkur kitur gyvent, bet žinau, kad ir išsikraustysim jis vistiek turės kiekvieną dieną čia atvažiuot ir aš dažnokai turėsiu čia lankytis.

Gal pavazinejes menesi / du, supras kas yra jo seima ir kur jo namai?
Atsakyti
QUOTE(theater @ 2019 09 27, 23:40)
Manau, kad ne, bet kaip būtų ateityje neaišku.

Vyras čia ne ūkininkauti tai nesukciau visai galvos ir eitumem kažkur kitur gyvent, bet žinau, kad ir išsikraustysim jis vistiek turės kiekvieną dieną čia atvažiuot ir aš dažnokai turėsiu čia lankytis.

o pasistatyti ten ant tos zemes neina nauja nama, nes sena remontuoti nelabai apsimoka. nes jei ukininkauja tai suprantu daug zemes?
Atsakyti
QUOTE(theater @ 2019 09 27, 23:27)

Nevaziuosim į kitą Lietuvos kraštą, čia yra mano ir vyro darbas. Taip pat čia vyro ūkis.


Darbai neturi jokios vertes, geri darbai turi verte. Jus planuojate statyti 100t vertes nama, tai turbut per abu uzdirbate bent 2500 euru i rankas.
jei tiek uzdirbate - tai nesuvokiama, kaip gyvenate dviejuose kambariuose.

Tai kazkoks nemeliukstis su dviem kambariais. ka ten dar beremontuosi...
Tai planai statyti 100t nama.
Mes cia ziurinejam viena nama, tai 120t ten 140 kvadratu vien gyvenamieji kambariai, o ju septyni, tris is ju po 35 kvadratus.

kazkas cia nesueina. jei uzdirbat maziau - tai kam tie brangus namai. Jei jusu rajone kur turit tuos darbus brangus namai o jusu uzdarbiai nelabai kokie, tai kokia prasme buti isikabinus tokios vietos...

Atsakyti