Įkraunama...
Įkraunama...

Nuojauta dėl nėštumo dar nepastojus

na,brangiosios, pasidalinkit patirtim ar buvo taip kam nors? ta prasme,kad dar prieš pastojimą buvo kažkas keisto,ko nebuvo iki tol,pvz., nestuke.gif pastebėjimas, arba kažkoks vaidenimasis,kad pačios esat nestuke.gif va,mano draugė dar kelis mėn prieš mėtuma pradėjo sėdėdama ant pilvo ranką laikyti, nevalingai kažkaip smile.gif
Atsakyti
na kadangi mes siuo metu labai aktyviai planuojam leliuka, tai po kiekvieno smileysex.gif as jau galvoju, kad mums pavyko doh.gif va, kad ir neseniai visai cia buvo uzejes kazkoks silpnumas, pykinimas, ir maistui isrankumas pasidare doh.gif jau galvojau, kad nestuke.gif bet, deja, vis dar neesu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Mane va irgi pykina ir labai valgi pasidariau pastaraja savaite,nors dar tikrai nesu nestuke.gif
Ir šeip labai dažnai pradėjau sapnuoti,kad jau laukuosi dvinukų wub.gif
Atsakyti
man irgi taip pat labai valgyt noriu atrodo apimtys padidejo o kaip nieko taip nieko verysad.gif
Atsakyti
man tai irgi pastoviai vaidenasi, kad aš nestuke.gif , ypač ciklo pabaigoje
čia turbūt tik dėl to, kad labai noriu ja būti blush2.gif pvz, kad ir dabar, jau kelios dienos diegia vieną šoną ir krūtinė labai jautri....o aš jau ir tikiuosi, kad šį mėnesį užkibs g.gif
Atsakyti
o man irgi vaidenasi blink.gif nors tikrai nėra taip,kad labai jau čia norėčiau rolleyes.gif bet vat kartais pastebiu,kad sėdžiu ranka anht pilvo užsidėjus (taip anksčiau nedariau), arba kažkaip pastebiu nestuke.gif ir šiaip visokios nesąmonės ax.gif
Atsakyti
O man tai atvirkščiai.Kai nebuvau nestuke.gif tai vis vaidenosi visokie blogumai,o kai visai nesitikėjau,pamačiau teigiamą nėštumo testą.
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2006 08 04, 18:26)
O man tai atvirkščiai.Kai nebuvau  nestuke.gif tai vis vaidenosi visokie blogumai,o kai visai nesitikėjau,pamačiau teigiamą nėštumo testą.

tai man irgi taip-nesu nestuke.gif o jau vaidenas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 04 rugpjūčio 2006 - 18:50
As laukiau nestuke.gif 11 menesiu, tai jau koki 100 kartu buvau nusivylus verysad.gif . Paskutini cikla kazkaip jaute mano sirdis, kad reikia testa darytis, nors ir buvo tepimas lyg mmm. Sesuo dar atkalbinejo, kad pinigus i bala ismesiu...o as nesulaukus ne ryto darbe per pietus pasidariau testuka ir per akimirka ten isryskejo dvi juosteles (viena neryski) ax.gif . Tai turbut cia ir yra ta moteriska intuicija biggrin.gif .
Atsakyti
man irgi visokie vaidenimaisi buvo, kaip inirtingai planavom mažylį. Tik va šį mėnesiuką nutarėm mesti planavimus, skaičiavimus, BT matavimus. Per atostogas pailsėsiu ir ... Tik va šį mėnesiuką labai keistai jaučiuosi, net nežinau kodėl, bet žinau, kad nestuke.gif negaliu dar būti. O gal ... unsure.gif
Atsakyti
Man buvo keistas jausmas prieš mėnesį prieš pastojant. Nors visai neplanavom, negalvojom... Bet vieną mėnesį apėmė keistas jausmas, kas būtų, jei būčiau nėščia. Net ėmiau vengti baisių filmų. Bet sulaukiau mmm ir pamiršau.
O kitą mėnesį mmm nebebuvo. Sulaukiau siurprizo wub.gif
Atsakyti
po kiekvieno pasimylejimo buna nuojauta kad as jau nescia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti