Įkraunama...
Įkraunama...

Vedes vyras-HELP!

Laba diena, 

Stai kokioj neaiskioj situacijoj atsiduriau. Gyvenu uzsienyje, cia pries 3 menesius susipazinau su 30 m. vyru is Lenkijos. Per trecia pasimatyma jis pasisake esas vedes, taciau atseit siuo metu skiriasi. I sali, kurioj dabar gyvenam, atvyko pries 4 menesius ir apsistojo pas teta, nusipirkusia cia nama, o jo zmona liko gyventi ju nuomotam bute Lenkijoj. 

Patikejau juo, bet paskui jis isvyko namo atostogu ir vos nusileidus lektuvui eme mane ignoruoti, parasydavo retkarciais viena kita zinute, teisindamasis tuo, jog turi tiek reikalu, kad nera kada bendrauti. Atseit vienas is darbu-pasiimt bute pas zmona paliktus daiktus ir padet jai persikelt i mazesni buta, kur ji nuo siol gyvens viena. Po keliu dienu per whatsapp pametejo savo selfiu is kazkokios seimos sventes, ir juose vel pas ji ant pirsto ziedas, kurio cia nenesioja. Facebooke as nesu jo drauguose, bet neseniai patikrinau jo ir zmonos anketas ir pas abu radau kruva judvieju nuotrauku: ir vestuviniu, ir is kitur, ir visokiu is senu laiku. Jis dabar jau grizes, toliau susitikinejam, bet as pastebejau, kad jis nuolat palaiko rysi su zmona per chat programas. Ka jie tarpusavy aptarineja, nezinau, nes nesuprantu ju kalbos, be to, jis telefona nuolat nuo manes slepia ir yra uzdejes pin koda. 

Taigi mano klausimai tokie: 

1. Ar jis meluoja, kad skiriasi, ir ar as esu meiluze? 

2. Jei esu meiluze, kodel jo teta ir jos vyras leidzia jam mane vedziotis i ju namus ir nepareikalauja liautis apgaudineti zmona? 

3. Jei nesiskiria, kodel mudvieju santykiu neslepia nuo kolegu ir draugu-ar nebijo, kad kazkas informuos zmona apie jo zygdarbius? 

4. Jei jie tebera kartu, kodel zmona neatvyksta pas ji cia, uzsienin? Vaiku jiedu neturi. 

5. Ka daryti-testi santykius ar begti kur akys mato?

Atsakyti

Taip, tu meiluze, o kiti klausimai taves neturetu jaudinti. Jei turesi protelio, daugiau su juo nesusitikinesi. Jei tave tenkina laikians seksas su juo ir nieko daugiau neplanuoji tavo reikalas, bet jei nori seimos, normaliu santykiu, nepradek santykiauti su vyru, jei jis vedes ar santykiuose, ypac, jei tai uzsienietis ir zmona kitoje salyje. Nores buti su tavim, issiskirs, pasipirs tau mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai ar mes forumiečiai esame JIS, kad galime jums atsakyti? negi mes forumiečiai žinome daugiau už jus pačią, kurios ir yra ši situacija?
o jei norite nuomonės iš šalies, tai aišku, kad jis nenuoširdus. Esate jam tik žaislelis. Tai gal jo teta tokia pati kaip jisai? Gal tai kraujyje? smile.gif Gal žmona net ir žino, kad jis būna neištikimas, būna ir tokių atvejų, kai kurias moteris tai tenkina. Arba jinai gal taip juo tiki, kad jinai nepatikės draugais.
Atsakyti

Autore, jums aiškiai vyras pasakė, kad yra vedęs. Pati matėt jo nuotraukas su žmona. Kam čia dar kažką išvedžioti. Gerbkit save ir palikit ta šeimą ramybėje. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 10 30, 18:10)
o tai ar mes forumiečiai esame JIS, kad galime jums atsakyti? negi mes forumiečiai žinome daugiau už jus pačią, kurios ir yra ši situacija?
o jei norite nuomonės iš šalies, tai aišku, kad jis nenuoširdus. Esate jam tik žaislelis. Tai gal jo teta tokia pati kaip jisai? Gal tai kraujyje?  smile.gif Gal žmona net ir žino, kad jis būna neištikimas, būna ir tokių atvejų, kai kurias moteris tai tenkina. Arba jinai gal taip juo tiki, kad jinai nepatikės draugais.

Jei siuncia babkes - tai ir yra istikimybe, o lenkes puikiai zino, kad vyrams reikia kazkur nuleisti.
Atsakyti
Idomucia, prie ko cia tautybe? blink.gif Yra visuose tokiu vyru ir tokiu zmonu, ir tokiu meiluziu.
Atsakyti

Bek. Jei nores skirtis, tai issikirs ir busit kartu, jei tebuvai meiluze, pramoga-busi priemusi geriausia savo gyvenimo sprendima. Patikek, zinau ka sakau. 

Atsakyti