Įkraunama...
Įkraunama...

Guziukas ant lytinių mažujų lūpų

Sveikos. 
Prieš porą savaičių pastebėjau guziuką lytinių lūpų viduje, jis nedidelis, atrodo kaip giluminis spuogelis. 
Pas mane gleivinėje yra daug tų Fordyce spots. Ir jis tarsi tas spuogelis, tik užkrėstas, nes padidėjęs. Skausmingas labai jei bandau jį su nagu liesti. Tačiau jei jį ten palietinėju - truputį niežti, kas ir sukelia didžiausią baimę. 

gal kam nors yra buvę panašiai? Įdedu iš interneto nuotrauką truputį panašią kaip viskas atrodo.


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(uytr @ 2019 12 23, 13:42)
<p>Sveikos. 

Prieš porą savaičių pastebėjau guziuką lytinių lūpų viduje, jis nedidelis, atrodo kaip giluminis spuogelis. 

Pas mane gleivinėje yra daug tų Fordyce spots. Ir jis tarsi tas spuogelis, tik užkrėstas, nes padidėjęs. Skausmingas labai jei bandau jį su nagu liesti. Tačiau jei jį ten palietinėju - truputį niežti, kas ir sukelia didžiausią baimę. 
gal kam nors yra buvę panašiai? Įdedu iš interneto nuotrauką truputį panašią kaip viskas atrodo.</p>

Sveiki. Idomu, kaip jums ta situacija su guziuku, ar pranyko? Man taip pat buvo, kreipiausi i gyd, kazka ten spaude, tipo isvale, uzgijo ir jis vel lygiai toks pat ataugo koks buvo.. Net nezinau ka ir daryti, vel eit, ar laukt kol pranyks, jei pranyks tik..
Atsakyti