Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau pastovaus auklės darbo Vilniuje

Sveiki. Iešku pastovaus auklės darbo kikvieną darbo savaite ne mažiau 3-5 dienas iki 2 vaikučių. Gali būti slenkantis grafikas ligos atvėju netinka. Esu Giedrė, man 30 mtų. Baigiau ikimokyklinį ugdymą, auklės programą profsinėje mokykloje baltupiuose įgijau auklės kvalifikaiją. Jau 7 metus dirbu aukle šeimose. Į darbą žiūriu atsakingai, esu pareiginga, labai myliu vaikus, taip pat neturiu žalingų įpročių (neitraukiama namų ruoša) Vilniuje. Būtų gerai, jeigu prireikus abiems pusėms pavyktų lankščiai pasiderinti darbo valandas ir dienas. Mielai prižiūrėčiau vaikutį nuo 9 mėnesių iki 3 metukų.

Pirmadieniais - nuo 7-9h tame tarpe iki 16h.
Antradieniais- nuo 7-9h tame tarpe iki 16h.
Trečiadieniais nuo 7-9h tame tarpe iki 14h.
Ketvirtadieniais nuo 7-9h tame tarpe iki 16h.
Pnktadieniais nuo 7-9h tame tarpe iki 14h.
Atlyginimas būtinas tik stabilus mėnesinis apie 400 euru. smile.gif Esant poreikiui mielai suteiksiu šeimų rekomendaija kuriose dirbau, dirbu.

Artimiausius kelis metus galėsiu dirbti tik tokiu grafiku. Turiu pirmoke dukterėčia kuria reikia paimti iš mokyklos palydėti į burelius. smile.gif

Labai lauksiu AŽ arba skambučių +37063017090. Tik iš gerų, draugiškų, ramaus būdo šeimų. smile.gif
Prie pasiūlymo prašau parašyti vaiko amžių, reikalavimus, pagidavimus, rajona. Ačiū smile.gif
Tinkami tik aplinkiniai rajonai : Fabijoniškės, Pašilaičiai, Perkūnkiemis, Šeškinė, Jeruzalė.
Netinka: centras, užmiestis, žvėrynas.
Automobilio nevairuoju.
Atsakyti
Sveiki. Ieškau pastovaus auklės darbo kaip įmanoma greičiau kiekvieną darbo savaitę ne mažiau 3-5 dienas iki 2 vaikučių, tik šeimose. Gali būti slenkantis grafikas ligos atvėju netinka. Esu Giedrė, man 30 metų. Baigiau ikimokyklinį ugdymą auklės programą profsinėje mokykloje, baltupiuose įgijau auklės kvalifikaciją. Būtų gerai, jeigu prireikus abiems pusėms pavyktų lankšiai pasiderinti darbo valandas ir dienas. Mielai prižiūrėčiau vaikutį nuo 9 mėnesių iki 3 metukų.

Pirmadieniais -nuo 7-9h tame tarpe iki 16h.
Antradieniais- nuo 7-9h tame tarpe iki 16h.
Trečiiadieniais - nuo 7-9h tame tarpe iki 14h.
Ketvirtadieniais - nuo 7-9h tame tarpe iki 16hh
Penktadieniais- nuo 7-9h tame tarpe iki 14h.
Labai lauksiu AŽ arba skambučių +37063017090. smile.gif Tik iš gerų, draugiškų, ramaus būdo šeimų. Esant poreikiui mielai suteiksiu šeimų rekomendacijas kuriose dirbau, dirbu. smile.gif
Atlyginimas būtinas stabilus mėnsinis apie 400neurų. smile.gif

Artimiausius kelis mtus galėsiu dirbti tik tokiu grafiku. mirksiukas.gif
Prie pasiūlymo prašau parašyti: vaiko amžių, reikalavimus, pageidavimus, rajona.Ačiū
Tinkami tik aplinkiniai rajonai: Fabijoniškės, Pašilaičiai, Perkūnkiemis, Šeškinė, Jeruzalė.
Netinka: centras, užmiestis, žverynas.
Automobilio nevairuoju.
Atsakyti