Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Niu ka, pasiskambinau seimos gydytojai, del kraujo tyrymu, tai cholesterolis blogasis padidejes, kalio trukumas, ir pas endrokrinologa liepe uzsirasyti😲 nors kai pagalvoji, bet jau busiu issityrusi viska, gal del skydliaukes neina pastoti, nors dar trumpai ir tebandem :D

Atsakyti

Labas rytas  :) 

pitika5 gal pramušė jau mmm stipriau? Jei taip tai kada kitų nelaiki, bei kelintas ciklas kai planuoji?  :ax: Parnešiu sąrašėlį tai noriu ir tave įtraukti.  :) 

O aš pasidariau nt, aišku tuščias ir mmm parkeliavo neužilgo  :oh:​ 

Atsakyti

Niu ka, pasiskambinau seimos gydytojai, del kraujo tyrymu, tai cholesterolis blogasis padidejes, kalio trukumas, ir pas endrokrinologa liepe uzsirasyti😲 nors kai pagalvoji, bet jau busiu issityrusi viska, gal del skydliaukes neina pastoti, nors dar trumpai ir tebandem :D

Liuks, kad siunčia  :)

Atsakyti

Labas rytas.  Paskaitau, bet sedziu tyliai. Nenoriu ikyreti savo plepalais ne i tema.  :ax: Tik noriu dar karta padekoti visoms uz palaikyma. Man tai labai svarbu. :oro_buckis: 

Airisė , kaip tavo mažuliukai? Ar paaugo iki blastukų?  :ax: 
Taip! Auga! Dar nezinau ar vienas, ar abu, bet va tuoj vaziuoju blastuko ikelimui. :wub:   Sapnavau sianakt, kad man kazkas sako, jos is mano embrioniuku vienas tikrai berniukas. :D

Mimoza, tau balionelis uz mmm  :4u: Pasimegauk taure vyno. Tau priklauso.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 25 sausio 2020 - 09:28

Labas rytas.  Paskaitau, bet sedziu tyliai. Nenoriu ikyreti savo plepalais ne i tema.  :ax: Tik noriu dar karta padekoti visoms uz palaikyma. Man tai labai svarbu. :oro_buckis:

Taip! Auga! Dar nezinau ar vienas, ar abu, bet va tuoj vaziuoju blastuko ikelimui. :wub:   Sapnavau sianakt, kad man kazkas sako, jos is mano embrioniuku vienas tikrai berniukas. :D

Mimoza, tau balionelis uz mmm  :4u: Pasimegauk taure vyno. Tau priklauso.

Nu čia dabar, juk tu viena iš mūsų koks dar įkyrėti. Negali žinoti kiek dar mūsų paseks tokiu pat keliu. Labai džiaugiuosi kad užaugo, sklandaus perkėlimo ir su nekantrumu lauksiu didelių hcg skaičiukų  :wub:​ 

Atsakyti

Kur einu klinikoj sakė, kad IUI vienam ciklui būtų iki 500 €., jei pas juos darytis. O šansų maždaug 15-17% tik. Kai sveika pora, tai tikimybė gerų 20 % su viršum siekia. O šia šansas toks. Su IVF šansai 40-50%. Su MB dar nediskutavom, išvariau su dukra pas tėvus savaitgaliui, tai grįžus aptarsim tolimesnius planus. Jei jau nuspręstuėm IVF, tao geriausiu atveju kovą-balandį startuotumėm. Nuo kito ciklo vasarį nespėsim greičiausiai niekaip.

Kokia IVF kaina...?

Labas rytas.  Paskaitau, bet sedziu tyliai. Nenoriu ikyreti savo plepalais ne i tema.  :ax: Tik noriu dar karta padekoti visoms uz palaikyma. Man tai labai svarbu. :oro_buckis:

Taip! Auga! Dar nezinau ar vienas, ar abu, bet va tuoj vaziuoju blastuko ikelimui. :wub:   Sapnavau sianakt, kad man kazkas sako, jos is mano embrioniuku vienas tikrai berniukas. :D

Mimoza, tau balionelis uz mmm  :4u: Pasimegauk taure vyno. Tau priklauso.

Na jau tik nereikia!! Mes visos sitaip uz tave “balejinam”!! 

mimoza, na ir eins velniop tos mmm 😈😈😈

Atsakyti

MB spaudžia, kad mums reikia greičiau darytis pagalbinį, nežinau net nuo ko pradėt... Ir tikrai, kokia IVF kaina maždaug? Internete randu, kad apie 2000eur,bet ten neaišku kiek dar procedūrų iki to būna.

Airise, tu mums vilties spindulėlis, tai niekur nedink :) 

Mimoza tau  :4u:

Atsakyti

Jau grizau. Taigi is dvieju silpnesniu embrioniuku gavom viena stipruoli blastuka. Kokia as laiminga!

Matau kalbat apie kaina, tai pasisakysiu is savo puses. Mes darom kompensuojama Santarose. Uz pabraizyma 90 eur, uz vaistus ciklo pradzioj primoket bendrai reikejo apie 30 - 40 euru, tada vaistai po ikelimo jau nebekompensuojami, uz juos sumokejau 70 euru, ir auginimas iki blastuku 533 eur. Siaip jeigu butu ka saldyti - reiketu moketi dar ir uz saldyma ir saugojima. Ir aisku gali reiket kitokiu vaistu. Bet as buvau nusiteikus kad iki 1500 isleisim. Jeigu dar kazkas domina - klauskit. :) 

Atsakyti

O pradeti reikia tiesiog kad seimos gydytojas duotu siuntima “pagalbinio apvaisinimo procedurai”. Uzsirasai kur noretum darytis ir eini. Ten jau viska paziures, istirs ir pasakys ka daryti.

Atsakyti

mimoza, na ir eins velniop tos mmm 😈😈😈

Tai jau tikrai 🙄 o šios tokios skausmingos ir gan nemažai kaip pirmą dieną.

Atsakyti

Tai jau tikrai 🙄 o šios tokios skausmingos ir gan nemažai kaip pirmą dieną.

 Nuo closto zinok.. it kitos panasioa bus zinok..

Atsakyti

Labas rytas  :)

pitika5 gal pramušė jau mmm stipriau? Jei taip tai kada kitų nelaiki, bei kelintas ciklas kai planuoji?  :ax: Parnešiu sąrašėlį tai noriu ir tave įtraukti.  :)

O aš pasidariau nt, aišku tuščias ir mmm parkeliavo neužilgo  :oh:​ 

Labukas, mergaites  :4u: 

Man ne tai kad nepramuse bet ir visai uzsibaige, nebeliko ir jokio patepliojimo  :huh2:  As dabar susimeciau visai tai tas prg visai viska sumakaluos ir turbut nei normalios O nebus  :unsure: 

Mimozza dabar nelaukiu mmm vasario 18 d.

Airise kaip smagu skaityti dziugias naujienas :wub: 

Atsakyti