Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos,

Naujokems  :4u: 

Airise, laikau viska sukryziavus kad tik jums pasisektu :wub: 

Mes augam kolkas tvarkingai, pirmadieni jau bus 16 savaitciu. Laukiam 20sav suzinoti ar berniukas ar mergaite bus  :wub: 

Klauset ka darem kitaip cikla kai pastojom. Tai as visu pirma rimtai sekiau ov su testais ir bkt. Myliukai buvo 3d ir 2d pries ov ir per pacia ov. Ta menesi pradzioje buvom atostogu isvazeve i siltus krastus, tai turbut gerai pasisotinom abu vitamino D. Ir teisybe pasakius netikejau kad pastosim ir neatsisakiau alkoholio pilnai taip kaip visad. Tai 4 dienos po ov atsipalaidavau su vyno taure  :unsure: o per implantacini, kai galvojau kad menesines prasidejo, dar ir labai silpno alaus isgeriau ant tu nervu  :blink: tai zodziu nebuvau labai atsakinga butent ta menesi, bet kartais pagalvoju gal tas mano atsipalaidavimas ir padejo. Nes siaip visad stresavau po ov ir nieko nesigaudavo. Aisku nepatariu gerti alco, tik sakau kaip mums buvo..

Linkiu visoms kuo greiciau pagauti savo angeliukus  :nestuke 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Prasidėjo mmm, 2 dienom anksčiau nei turejo, matyt pastresavau, nes tik išvežiau vyrą į darbą ir baaam  :(  Dabar grįš po 6 savaičių, kaip tik savaitę iki mmm, reiškia ir ta ov nuplauks  :cry2:​ 

:4u:  :4u:  :4u:  labai liūdna  :unsure: Bet tu ne viena, aš lygiai taip pat porą ciklų praleidžiu dėl to kad MB nėra  :unsure: Per tą lauką pastiprink organizmą kol lauksi MB, ar užsiimk mėgiama veikla  :)  O kada šiaip turėtų pasirodyti mmm? Įkelsiu kaip save, kad lauki mmm  :)​ 

lucija_, jau greit ir pusiaukelę pasieksi  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 27 sausio 2020 - 09:32

Labas rytas. Mn vis dar teplioja po tyrimo. Jau mažiau, bet... Kadangi teplioja, tai vengiant infekcijų MB neprisileidžiu, o greičiausiai dabar kaip tik vaisingos dienos. Tai ciklas taip ir nuplauks. Kaip sakant taip šansų mažai, kad pasiseks, o čia dar ir be ND  :oh: . Nieko, bet bent žinau, kad viskas pas mane pratekama :).

Atsakyti

Sveikos merginos, nors tema jau nauja ir sąrašiuke manęs jau nebėra, bet kelios merginos mane gal prisimins :) planavau leliuką kartu :) tik noriu pasidžiaugti, kad susilaukėme Ąžuolo 2020 01 21 55cm 3800gr :)

Atnešam jums burtų ir laimės dulkių, visoms jums po stebuklą :*

Atsakyti

Sveikos merginos, nors tema jau nauja ir sąrašiuke manęs jau nebėra, bet kelios merginos mane gal prisimins :) planavau leliuką kartu :) tik noriu pasidžiaugti, kad susilaukėme Ąžuolo 2020 01 21 55cm 3800gr :)

Atnešam jums burtų ir laimės dulkių, visoms jums po stebuklą :*

Kaip faina :wub: ,didžiausi sveikinimai su šeimos pagausėjimu  :4u: Ramių naktelių  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytas. Mn vis dar teplioja po tyrimo. Jau mažiau, bet... Kadangi teplioja, tai vengiant infekcijų MB neprisileidžiu, o greičiausiai dabar kaip tik vaisingos dienos. Tai ciklas taip ir nuplauks. Kaip sakant taip šansų mažai, kad pasiseks, o čia dar ir be ND  :oh: . Nieko, bet bent žinau, kad viskas pas mane pratekama :).

Eisiu pas ginę kitą sava, tai reikės užklausti ar mūsų mieste daro tai su putom. Viena pažįstama ilgai nepastojo, bet po patikrinimo sekantį ciklą ir pastojo. Linkiu ir jums taip  :ax:​ 

Atsakyti

Sveikos merginos, nors tema jau nauja ir sąrašiuke manęs jau nebėra, bet kelios merginos mane gal prisimins :) planavau leliuką kartu :) tik noriu pasidžiaugti, kad susilaukėme Ąžuolo 2020 01 21 55cm 3800gr :)

Atnešam jums burtų ir laimės dulkių, visoms jums po stebuklą :*

Didžiausi sveikinimai  :wub:  :4u: . Sveiktos abiems ir ramiramių naktų :). Kaip greit bėbėga laikas...

Atsakyti

Labas rytas  :)

:4u:  :4u:  :4u:  labai liūdna  :unsure: Bet tu ne viena, aš lygiai taip pat porą ciklų praleidžiu dėl to kad MB nėra  :unsure: Per tą lauką pastiprink organizmą kol lauksi MB, ar užsiimk mėgiama veikla  :)  O kada šiaip turėtų pasirodyti mmm? Įkelsiu kaip save, kad lauki mmm  :)​ 

Ačiū labai už palaikymą  :wub: Šįkart kažko baisiai liūdna, bet nieko, praeis 😁 vasario 21 laukiu mmm

Atsakyti

Sveikos merginos, nors tema jau nauja ir sąrašiuke manęs jau nebėra, bet kelios merginos mane gal prisimins :) planavau leliuką kartu :) tik noriu pasidžiaugti, kad susilaukėme Ąžuolo 2020 01 21 55cm 3800gr :)

Atnešam jums burtų ir laimės dulkių, visoms jums po stebuklą :*

 Labuka ir wau 🥰🥰🥰 sveikinu 😍

mimoza, man ta pati sake gine del pastojimo po tyrimo. 

Atsakyti

Adele 85 sveikinimai  :wub:  

Merginos gal kazkas kelet Vit D kieki ir turite rekomendaciju koki preparata naudojote? Nuejau pas gydytoja tai taip neaiskiai sukalbejo - dideles dozes gert negalima jei yra tikimybe kad laukiesi ar planuoji pastoti, o iprastiniai vit neva tik palaikymui o ne vit pakelimui.

Atsakyti

Adele, sveikinimai!  :4u: 

pitika5, kaip keistai. Man kaip tik liepe gerti. Vartoju Live Well vit D forte. Prie to dar folio rugsti ir Q10.

Atsakyti

Adele, sveikinimai!  :4u:

pitika5, kaip keistai. Man kaip tik liepe gerti. Vartoju Live Well vit D forte. Prie to dar folio rugsti ir Q10.

Airise vartoti tai liepe, tik ta iprastine doze, kuri daugmaz tik del palaikymo, bet nelabai pakels vit kieki. Pas mane rodo deficita. Sako yra tokie "shotai" kur dvi ar trys dozes sugeri ir atsistato, bet jo negalima jei moteris laukiasi ir gali lauktis. 

Atsakyti