Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Na žinokit užsimotyvavau čia su jumis, nuėjau, apsirengiau sportinę aprangą, mėginsiu pajudėt namų sąlygom, tikiuosi tas drebutis ant pilvo per mėnesį bent kiek pajudės. Parsisiunčiau programėlę, tai nuo lengvo pradėjus ne taip sunku atrodo. Gal ir galvosis apie planavimus mažiau bent retkarčiais

Atsakyti

Labas rytas, man savaitgalį buvo ovuliacija :) tai nors ir sakė, kad nieko ten gero,bet aš vistiek po sąaugų išdalinimo bent truputį tikiuosi. Tai dirbom. :) Buvom pajūrį, vyras prigaudė labai daug stintų. vakar grįžus kepiau. :) 

Dėl sporto labai fainai, kad kalbat. protarpinį badavimą ir aš propoguoju, po kelių savaicių jau buvo matyt tikrai apimcių sumažėjimas, tada po truputį krenta ir svoris. :) aišku be sporto nebus niekada norimų rezultatų. Indrę Trusovę aš seku instagrame, ji ten beveik kasdien pateikia naujų sveikuoliškų receptų, valgom namie viską ką valgo ji :D 

Atsakyti

Man parėjo mm, gal dar ryt tik prašaus normaliai, bet šiandien jau teplioja ir skaudėt pradėjo,nors 17d. Pagal viską tik, bet man geriau jau anksčiau nei vėliau  :unsure: nežinau po kiek laiko pirmas ciklas, kai nepagadinau nei vieno nt  :D tai vat, kitos nusimato 03.15. Tai po tų jau turėčiau stimuliaciją pradėt ar kaip ten vadinasi ir balandį pagalbinis  :rolleyes:​ 

kaip greitai!  :wub:  cia lietuvoj ar Norvegijoj? 

mano IVF kazkur nusimete matyt...jokiu ziniu.. :unsure:​  

Atsakyti

Del sportu, tai as sumazinau sportus nuo rudens. Pagalvojau kad gal tai trukdo pastot.. tai dabar sportuoju namu salygom pora kartu per savaite. Einu pasivaiksciot kasdiena po 30 minuciu. O vat del badavimu- tai man niekaip... as jeigu negaunu maisto- galva svaigsta, alpstu... vos tik is lovos islipus turiu normaliai pavalgyt- kitaip nenuvaziuociau iki darbo  :rolleyes:  Pas mane nera ansvorio ir riebalu, tai organizmas neturi matyt is ko paimt energijos  :) 

Atsakyti

kaip greitai!  :wub:  cia lietuvoj ar Norvegijoj? 

mano IVF kazkur nusimete matyt...jokiu ziniu.. :unsure:​  

Mes Lietuvoj viską daromės :) 

Atsakyti

Kad laukiesi, manau jau tikrai aišku, ir, manau, kad viskas yra gerai, testai skirtingi, skirtingai gal nusidažo, bet esmė ta pati :) laukiam hcg, kai jau prisiduosi ir tai, manau geriausiai atsakys i klausimus visus :)

Hcg nusprendžiau nesidaryti, kad vėl nestresuoti jeigu skaičiukai nebus tokie, kokių tikėjausi... :unsure: Geriau ramiai lauksiu gydytojos vizito  :) Kas neramina, tai tas tas nuolatinis kosulys, jau ir taip buvo baisu, kad susirgau nėštumo pradžioje, o dabar dar ir kosėju n dienų ir būna tokie kosulio priepuoliai užeina, kad net pilvą ir bambą skauda... Tai jau buvo visokių minčių, kad neišsilaikys mažylis per tokius kosulius  :unsure:​ 

Atsakyti

Hcg nusprendžiau nesidaryti, kad vėl nestresuoti jeigu skaičiukai nebus tokie, kokių tikėjausi... :unsure: Geriau ramiai lauksiu gydytojos vizito  :) Kas neramina, tai tas tas nuolatinis kosulys, jau ir taip buvo baisu, kad susirgau nėštumo pradžioje, o dabar dar ir kosėju n dienų ir būna tokie kosulio priepuoliai užeina, kad net pilvą ir bambą skauda... Tai jau buvo visokių minčių, kad neišsilaikys mažylis per tokius kosulius  :unsure:​ 

O tai kokiu miksturyciu negeri, jos gi daugiausia zoliniu pagrindu tai tikrai neturetu pakenkti. Dar kokiais garais pakvepuok turetu kazkas pagelbeti.

Atsakyti

Labas rytas, 

Šiandien visa diena lėkime  :oh: procedūros dukros, tada man pas ginę, vėliau pas šeimos, po jos iškart vesiu dukrytę į akių makštas, o po mankštos madam šokiai. O mano sportui dienos metu laiko nebeliko. Kaži jei apie pusė 8 pasportuočiau  :hmm: 

Na žinokit užsimotyvavau čia su jumis, nuėjau, apsirengiau sportinę aprangą, mėginsiu pajudėt namų sąlygom, tikiuosi tas drebutis ant pilvo per mėnesį bent kiek pajudės. Parsisiunčiau programėlę, tai nuo lengvo pradėjus ne taip sunku atrodo. Gal ir galvosis apie planavimus mažiau bent retkarčiais

Liuks, aš ir judu namų sąlygom tik ne pagal programėlę, o pagal Rūtą Beišytę. Man jis vedamos treniruotės labai patinka  :) 

Hcg nusprendžiau nesidaryti, kad vėl nestresuoti jeigu skaičiukai nebus tokie, kokių tikėjausi... :unsure: Geriau ramiai lauksiu gydytojos vizito  :) Kas neramina, tai tas tas nuolatinis kosulys, jau ir taip buvo baisu, kad susirgau nėštumo pradžioje, o dabar dar ir kosėju n dienų ir būna tokie kosulio priepuoliai užeina, kad net pilvą ir bambą skauda... Tai jau buvo visokių minčių, kad neišsilaikys mažylis per tokius kosulius  :unsure:​ 

Viskas bus puiku, pamatysi.  :)​ O kada pas ginę eisi?

Atsakyti

Labas rytas, 

Šiandien visa diena lėkime  :oh: procedūros dukros, tada man pas ginę, vėliau pas šeimos, po jos iškart vesiu dukrytę į akių makštas, o po mankštos madam šokiai. O mano sportui dienos metu laiko nebeliko. Kaži jei apie pusė 8 pasportuočiau  :hmm:

Nu mimozza jau tavo dienos tempas tokia nebloga treniruote iseina  :4u:  Toks kardio

As cia prisiskaičiau jusu ir irgi uzsikreciau - gryztu i baseina  :B 

Mergaites o yra temute apie gydytojus, nes nelabai ka randu, reik man eit kazkokia kita nuomone isklausyt manau  :unsure:​ 

Atsakyti

O tai kokiu miksturyciu negeri, jos gi daugiausia zoliniu pagrindu tai tikrai neturetu pakenkti. Dar kokiais garais pakvepuok turetu kazkas pagelbeti.

Daaug arbatų geriu, karštas vanduo su citrina ir medumi, kvėpuoju garais, skalauju druska, niekas nepadėjo... Nežinau kokią čia bacilą vyras partempė, neįmanoma nusikratyti  :mad2: Jau keturias naktis normaliai nemiegojus... Bet jau jaučiu pagerėjimą pagaliau, gal pasveiksiu šiaip ne taip  :frusty:​ 

Atsakyti

Daaug arbatų geriu, karštas vanduo su citrina ir medumi, kvėpuoju garais, skalauju druska, niekas nepadėjo... Nežinau kokią čia bacilą vyras partempė, neįmanoma nusikratyti  :mad2: Jau keturias naktis normaliai nemiegojus... Bet jau jaučiu pagerėjimą pagaliau, gal pasveiksiu šiaip ne taip  :frusty:​ 

Druska tai cia daugiau gerklei jei skauda ar kokia angina, geriau su soda, tai bent po nakties bacilas isnaikint. Man dar eteriniai aliejai pagelbeja, lasiuka ant  dregnos vatos gumulelio nakciai uzlasinu ir palieku ant spinteles

Atsakyti

Nu mimozza jau tavo dienos tempas tokia nebloga treniruote iseina  :4u:  Toks kardio

As cia prisiskaičiau jusu ir irgi uzsikreciau - gryztu i baseina  :B

Mergaites o yra temute apie gydytojus, nes nelabai ka randu, reik man eit kazkokia kita nuomone isklausyt manau  :unsure:​ 

Apie gydytojas tai ką turi omenyje? Nori pakeisti gydytoją ir nori rekomendacijų?  :hmm:​ 

Atsakyti