Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Airise, Emi, sveikinimai  :wub:  :4u:  Tyrimus prisidavėm, nuo kito ciklo startuosim su IVF  :yahoo:  :bijau2: . Bent labai tikiuosi, kad niekas kojos nepakiš...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 18 vasario 2020 - 21:16

Airise, Emi, sveikinimai  :wub:  :4u:  Tyrimus prisidavėm, nuo kito ciklo startuosim su IVF  :yahoo:  :bijau2: . Bent labai tikiuosi, kad niekas kojos nepakiš...

O tai mes panašiai! Nuo kito ciklo vaistus leisiesi ar jau IVF? 

Atsakyti

Leidžiami vaistai, punkcija, o tada jau bus matyt. Šiek tiek neramu. Stengsiuos dabar negalvot, kad nuo proto nenušokt. Neramu kažkaip. Kalbu su MB, kad jo palaikymo labai reikia. Manau jaučiasi kaltas, nors apie tai nekalba.

Atsakyti

Merginos, IVF kelyje supratau, kad labai svarbu psichologinis nusistatymas. Man labai padejo psichologe Evelina is Santaru. Registravausi per sergu.lt. Ji butent specializuojasi vaisingumo srityje. Gal kuriai pravers ;)

Atsakyti

Man su atostogom darbe sudetinga tai nugriebiau 5 dienas i Turkija bet cia balandziui nes man tokiam trumpam periodui kur su ilgesniu skrydziu biski nesinori. Man siandien taip koja pakiso tas administratores tonas "neregistruojam" kad net nebeziurejau jokiu ciklu ir galvoju bus kaip bus, nes jau per daug itampos

Tai bus į naudą atostogos, pailsėsit su vyru  :4u:  Atsipalaiduosit  :)​ 

Atsakyti

Merginos, aš pagaliau prasitęsiau savo sporto abonimetą. gal kuri irgi vaikštot Kaune į girstutį?  :huh2:​ 

Atsakyti

Mergaites, o jus esat ka nors girdeje apie kiausidziu masaza? Mano kirpeja man pasakojo kad jos klientei tai pagelbejo pastoti, pagooglinau radau straipsniuka kad pagelbeja normalizuoti hormonu veikla ir itakoja ovuliacija  :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Kokia aš šiandien laiminga  :yahoo: nerado pas mane lpl, tyriausi visas septynias ir visos neigiamos  :yahoo: 

Atsakyti

Kisulita, tu ne viena su herpesu 🙄šiandien blyn atsirado po apatine lūpa. :mad2: Pirmą kartą taip, kad ant odos, o ne ant lūpos. Tai šakės kaip baisiai atrodau dabar 😒 nes dydis kaip dviejų centų monetos  :sad:​ 

Atsakyti

Mergaites, o jus esat ka nors girdeje apie kiausidziu masaza? Mano kirpeja man pasakojo kad jos klientei tai pagelbejo pastoti, pagooglinau radau straipsniuka kad pagelbeja normalizuoti hormonu veikla ir itakoja ovuliacija  :hmm: 

Pirmą kart girdžiu :)

Mes jau kitą savaitę irgi keliausim atostogų, tai labai laukiam abu. Sugalvojom namus pasigražinti, tai dvi savaites remontai vyko, šiandien pasibaigė, prasikeikė MB kam čia reikėjo, bet dabar jau ramu ir abu laimingi :) o šiaip aš dažnai pagalvoju apie psihologą. Po atostogų žiūrėsiu kaip jausiuosi prieš visą tą apvaisinimo etapą  :hmm: 

Atsakyti

Sveikos, merginos. Oi kiek gerų žinučių prisikaupę  :rolleyes:  Sveikinu Airise, Emi, Niloticus su pirmais pasimatymais  :wub:  Bet tikrai skaitant sypsena kyla, nerealu  :wub:  O aš šiandien sulaukiau mmm, vėl per anksti, 24 d tik  :huh2: Visoms kam reikia po  :4u:​ 

Atsakyti

Pirmą kart girdžiu :)

Mes jau kitą savaitę irgi keliausim atostogų, tai labai laukiam abu. Sugalvojom namus pasigražinti, tai dvi savaites remontai vyko, šiandien pasibaigė, prasikeikė MB kam čia reikėjo, bet dabar jau ramu ir abu laimingi :) o šiaip aš dažnai pagalvoju apie psihologą. Po atostogų žiūrėsiu kaip jausiuosi prieš visą tą apvaisinimo etapą  :hmm:

Kur keliaujate? Atostogos visad gerai :) mums dar ilgokai iki ju  :oh: 

Jeigu jauti kad reikia tai ir kreipkis cia juk naturalu kad reikia kompententingo zmogaus.

Del to masazo bandziau cia googlinti bet nelabai ka radau tai ir nesupratau kas cia per reikalas ir kiek tos naudos

Atsakyti