Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Jau nedaug liko iki susitikimo, mimozza :). Kiek savaitėlių dabar jau skaičiuoji?

Toxica92, aš irgi norėjau rašyti apie mimozzos minėtą lubrikantą. Įprasti parduotuviniai lubrikantai planuojant netinka, nes pakeičia terpę, pH ir pan.

Na nauda, kad bent pks nustatė. Lengva pasakyti, bet... nusiraminti ir kantrybės :). Stebėk bkt, matysi ar vyksta ovuliacija. O tada jau žingsniai bus aiškesni. O va, gal lubrikantas trukdo :)

Atsakyti

Bandysim viską, kad tik padėtų kas :) ačiū merginos, kažkaip pasikalbėjus ir pasidalinus išgyvenimais, atrodo palengvėja :) o Jums sėkmingo ir lengvo laukimo  :wub:​ 

Atsakyti

Mimoza, labai džiaugiuosi už jus ir už aplankusi stebuklėlį  :wub:

Taip, pks pripažino tik po vaginalinio echo(ar kaip jis ten vadinasi) :D  Aš šių metų pradžioj tyriausi skydliaukę, tai lyg ir dariausi kažkokius hormonų tyrimus, visi buvo geri, tik skydliaukėj rado mazgelį. Turėjau po pusmečio vėl pasitikrinti, bet užėjo karantinai, taip ir likau nepakartojusi tyrimų. 

 Ačiū už rekomenduotą lubrikantą, net nežinojau kad tokių yra  :P  kokia žalia jaučiuosi čia prieš jus visas :) manau kad būtinai išbandysim :) išvis, toks jausmas kad nelieka aistros, vis besimylint galvoju kaip čia geriau būtų spermiukam keliauti, vis galvoiu kad tik užkibtų ir tt  :( kaip tik vakar pakalbėjom, kad kol neužėjo vėl karantinas koks, pasiimsim spą savaitgaliui, paįvairinsim aplinką, nors trumpam pabėgsim nuo rutinos :) juk sako, tai padeda :)

Pastojimui svarbiausi skydliaukės, LH, FSH, E2 hormonai, dar prolaktinas. Šie kaip ir pagrindiniai. Jei yra PKS tai neblogai būtų pasitiktinti testosteroną, SHBG. O vyrui reiktų pasidaryti spermogramą  :) 

Labai blogai apsikrauti galvą tokiomis mintimis, nes tikrai nebelieka aistros, o tik priverstinis darbas  :( Pabandyk ov testus ar matuotis temperatūrą, bet jei pajausi kad tai dar labiau aprauna tave ir sukelia daug streso nuoširdžiai sakau mesk.  :ax: Ir svarbiausia vyrui nesakyk, kad va ov artėja einam dirbt, kažkaip daugumai tai kerta per smegeninę. Maniškiui ir taip buvo ir jautė didelį spaudimą  :unsure: 

Ir nuoširdus patarimas jei dar kurį laiką nepavyks pastoti, kreipkitės pas nevaisingumo spec., Tas laikas labai greit lekia. 

Atsakyti

Jau nedaug liko iki susitikimo, mimozza :). Kiek savaitėlių dabar jau skaičiuoji?

Toxica92, aš irgi norėjau rašyti apie mimozzos minėtą lubrikantą. Įprasti parduotuviniai lubrikantai planuojant netinka, nes pakeičia terpę, pH ir pan.

Na nauda, kad bent pks nustatė. Lengva pasakyti, bet... nusiraminti ir kantrybės :). Stebėk bkt, matysi ar vyksta ovuliacija. O tada jau žingsniai bus aiškesni. O va, gal lubrikantas trukdo :)

Jei pagal numanomą ov dieną ir teigiamą nt tai būtų 9+5, o pagal pirmą echo šiandien lygiai 8 sav.  :) jei pagal mm tai būtų virš 10 sav., bet mano ov vyko ne 14 cd tai pagal mmm išvis netikslinga žiūrėti. Geriausiai parodys antras echo, nes kai ciklas nereguliarus tai ir neaišku kiek ten tų savaitėlių 🙈 su pirmu nėštumu dviem savaitėmis atsiliko žiūrint pagal mm. O ir gimė pagal echo t.y. dviem savaitėm vėliau nei pagal mm  :D​ 

Atsakyti

Jei pagal numanomą ov dieną ir teigiamą nt tai būtų 9+5, o pagal pirmą echo šiandien lygiai 8 sav.  :) jei pagal mm tai būtų virš 10 sav., bet mano ov vyko ne 14 cd tai pagal mmm išvis netikslinga žiūrėti. Geriausiai parodys antras echo, nes kai ciklas nereguliarus tai ir neaišku kiek ten tų savaitėlių 🙈 su pirmu nėštumu dviem savaitėmis atsiliko žiūrint pagal mm. O ir gimė pagal echo t.y. dviem savaitėm vėliau nei pagal mm  :D​ 

Skaitau ir juokas apėmė, kad aišku, kad nieko neaišku. Na echoskopu nustatytis. Kaip pykinimai, bligumai? Galvos daugiau neskauda?

Atsakyti

Skaitau ir juokas apėmė, kad aišku, kad nieko neaišku. Na echoskopu nustatytis. Kaip pykinimai, bligumai? Galvos daugiau neskauda?

:lol:  :lol:  :lol: 

Paskutiniu metu visai sudėtinga mintis dėlioti sklandžiai  :oh:  :D 

Kaip ir nebepykina, bet rūgštys kyla labai, galvą užeina skaudėti maždaug kas savaitę  :unsure: prieš porą dienų taip skaudėjo, kad net galva suktis pradėjo.  :blink: 

Atsakyti

:lol:  :lol:  :lol:

Paskutiniu metu visai sudėtinga mintis dėlioti sklandžiai  :oh:  :D

Kaip ir nebepykina, bet rūgštys kyla labai, galvą užeina skaudėti maždaug kas savaitę  :unsure: prieš porą dienų taip skaudėjo, kad net galva suktis pradėjo.  :blink:

Ne tau vienai. Aš labai daug ką pamirštu. Jau ko gero stalčiukai smegeninėj persipildė ar neatsidaro. Viską užsirašinėt turiu  :oh: . Daiktus ne taip vavadinu. Paskutiniu laiku akakvariumas baseinu pavirtęs man... :lol:​ 

Atsakyti

Ne tau vienai. Aš labai daug ką pamirštu. Jau ko gero stalčiukai smegeninėj persipildė ar neatsidaro. Viską užsirašinėt turiu  :oh: . Daiktus ne taip vavadinu. Paskutiniu laiku akakvariumas baseinu pavirtęs man... :lol:​ 

O kada tau testo diena? 

Atsakyti

O kada tau testo diena? 

Penktadienį užsirašius anksti ryte priduot. Galima ketvirtadienį buvo, bet nenoriu jeigu ką užsibliovus į darbą penktadienį eit. Tada aplinkui klausiami žvilgsniai ir kai kurių klausimai "kas nutiko"... Jeigu nepavyktų, galėsiu ramiai per savaitgalį "išgedėt" nesėkmę.

Atsakyti

Penktadienį užsirašius anksti ryte priduot. Galima ketvirtadienį buvo, bet nenoriu jeigu ką užsibliovus į darbą penktadienį eit. Tada aplinkui klausiami žvilgsniai ir kai kurių klausimai "kas nutiko"... Jeigu nepavyktų, galėsiu ramiai per savaitgalį "išgedėt" nesėkmę.

Labai tikiuosi, kad pasiliks nors vienas mažulis ir pagaliau galėsite džiaugtis  :)​ 

Atsakyti

Merginos, aš pasiduodu  :D  Šiandien 43ciklo diena, mmm dar nesulaukiau, bet, pastebėjau kiaušinio baltymo išskyras, pasidariau ov testą, teigiamas  :blink: nu ar čia normalu? aš visiškai pasimetusi, bt žadėjau pradėt matuot nuo ciklo pradžios, ov testus taip pat darytis ateinantį ciklą, nusipirkau lubrikantą, jis taip pat laukė sekančių menesinių ir po to jau bandytume gaudyti vaisingas dienas  :D sukasi galva jau man  :hmm:​ 

Atsakyti
Sveikutes. Tik norejau pranesti, kad vakar gime mano princeses.
11:05 Vasare 2550g 47cm ir 11:06 Smilte 1940g 44cm.
Kadangi mazosios augimas buvo suletejes ir atsirado problemu su kraujotaka - nuspresta 37 savaite daryti cezari. Kadangi Vasare gime pridusus - abi atsidure mediku prieziuroje. Siandien gavau pagaliau jas palaikyti ir pazindyti, bet jos dar ne su manimi. Stengiuosi uzkurti pienuka. Tiek ziniu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 22 rugsėjo 2020 - 17:12