Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, nezinau kiek is jusu mane pamenst, bet atejau prisiduoti  :wub:  siandien po beveik 3 valandu veiksmo gime mano dukryte  :wub:  :wub:  :wub: 

Atsakyti

Sveikos, nezinau kiek is jusu mane pamenst, bet atejau prisiduoti  :wub:  siandien po beveik 3 valandu veiksmo gime mano dukryte  :wub:  :wub:  :wub:

Sveikinimai su dukrytės gimimu ❤️ 

Atsakyti

Sveikos, nezinau kiek is jusu mane pamenst, bet atejau prisiduoti  :wub:  siandien po beveik 3 valandu veiksmo gime mano dukryte  :wub:  :wub:  :wub:

Sveikinu  :wub:  :4u: , ramių naktelių ir sveikatėlės :)

Atsakyti

Jei pagal numanomą ov dieną ir teigiamą nt tai būtų 9+5, o pagal pirmą echo šiandien lygiai 8 sav.  :) jei pagal mm tai būtų virš 10 sav., bet mano ov vyko ne 14 cd tai pagal mmm išvis netikslinga žiūrėti. Geriausiai parodys antras echo, nes kai ciklas nereguliarus tai ir neaišku kiek ten tų savaitėlių 🙈 su pirmu nėštumu dviem savaitėmis atsiliko žiūrint pagal mm. O ir gimė pagal echo t.y. dviem savaitėm vėliau nei pagal mm  :D​ 

Sveikinu mimozza, laikas labai greit prabėgs, lengvo nėštumo. Aš kai pagalvoju, lapkričio 1d. mano mažyliui bus metai, o atrodo visai nesenai su jumis buvau 😉🙈

Atsakyti

Sveikinu mimozza, laikas labai greit prabėgs, lengvo nėštumo. Aš kai pagalvoju, lapkričio 1d. mano mažyliui bus metai, o atrodo visai nesenai su jumis buvau 😉🙈
Kaip greit laikas lekia :), gal prisijungsi ir sesės ar brolio dar ieškosit 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 27 rugsėjo 2020 - 10:37

Kaip greit laikas lekia :), gal prisijungsi ir sesės ar brolio dar ieškosit 😁

Taip laikas labai greitai lekia, mažylis jau pirmuosius žingsnelius dėlioja, norėtūsi tą laiką truputi sustabdyti. Oi garbanėle nea jau. Turiu tris nuostabius berniukus, dabar jai lauksiu marčių 🙈 . Nors visi aplinkui postringauja, kad reik ketvirtos sesės 😄😃😄😃

Atsakyti

Sulaukusios II    :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
  • _mimozza_ (21 ciklas)

Laukiančios II    :wub:

09.26 goodmorning nelaukia mmm (19 ciklas)
10.27 Garbanelele nelaukia mmm (37 ciklas)
00.00 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
00.00 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
00.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
00.00 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)

Atsakyti

toxica92, kada mmm nelauki, ir kelintas ciklas planavimo? Įtrauksiu į sąrašėlį. Smagiau bus :)

Atsakyti

Sveikinu mimozza, laikas labai greit prabėgs, lengvo nėštumo. Aš kai pagalvoju, lapkričio 1d. mano mažyliui bus metai, o atrodo visai nesenai su jumis buvau 😉🙈

Ačiū ❤️

Vau jau metukai bus, kaip greit laikas lekia  :)​ 

Atsakyti

toxica92, kada mmm nelauki, ir kelintas ciklas planavimo? Įtrauksiu į sąrašėlį. Smagiau bus :)

Ciklas 7, o mmm turėjo būti rugsėjo 11, bet taip ir nesulaukiu dar jų  :hmm:  tai net nežinau, kaip čia skaitosi kada aš jų nelaukių  :blush-anim-cl: jeo ov įvyko tada, kai galvoju , tai turėtų prasidėt maždaug spalio 6  :)

Atsakyti

Sulaukusios II    :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
  • _mimozza_ (21 ciklas)

Laukiančios II    :wub:

09.26 goodmorning nelaukia mmm (19 ciklas)
10.27 Garbanelele nelaukia mmm (37 ciklas)

10.06 toxica92 nelaukia mmm (7 ciklas)
00.00 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
00.00 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
00.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
00.00 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)

Atsakyti

Sveikos, sulaukiau mmm(ciklas truko 57d). Panašiai ir skaičiavau pagal ov datą.  Reiškia per ov pasidarbavom, bet nieko :( tai nuo šiandien pradėsiu matuoti bt, gal kažką parodys.. :) 

Atsakyti