Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos merginos  :) 

Kaip laikotės?  :mirksiukas: Aš jau užsiauginus didelį pilvelį, panašu kad turėsim antrą dukrytę, bet dar eisiu po dviejų savaičių pasitikrinti, nes ilgai nesirodė 😄 Šiandien jau 28+2 sav. :)​ 

Atsakyti

Sveikos merginos  :)

Kaip laikotės?  :mirksiukas: Aš jau užsiauginus didelį pilvelį, panašu kad turėsim antrą dukrytę, bet dar eisiu po dviejų savaičių pasitikrinti, nes ilgai nesirodė 😄 Šiandien jau 28+2 sav. :)​ 

Kokie svečiai :). Kaip smagu girdėt geras naujienas :). Mes antrą IVF į pabaigą einam. Aš jau po punkcijos, laukiu įkėlimo, jei hiperstimuliacija neišlys. Pilvo apačią ir kiaušides skauda, bet gal greit praeis.

Atsakyti

Kokie svečiai :). Kaip smagu girdėt geras naujienas :). Mes antrą IVF į pabaigą einam. Aš jau po punkcijos, laukiu įkėlimo, jei hiperstimuliacija neišlys. Pilvo apačią ir kiaušides skauda, bet gal greit praeis.

Ar didelį derliuką užauginai? Kada planuojamas įkėlimas?  :) Linkiu, kad neišlystų tau ji  :4u:​ 

Atsakyti

Ar didelį derliuką užauginai? Kada planuojamas įkėlimas?  :) Linkiu, kad neišlystų tau ji  :4u:​ 

Arba šiandien kels, arba penktadienį :). Nemažai, 18 kiaušialąsčių :). Iš jų 10 apsivaisino pirmos dienos žiniom. Kiek auga ir liko sužinosim šiandien.

Praeitą kartą turėjom 11 kiaušialąsčių. Kol kas jaučiuosi gana gerai, neskaitant pilvo apačios ir kiaušidžių paskaudenimo. Kas šįkart kitaip, tai skysčiai ir baltyminė dieta nuo pat stomuliacijų pradžios. Ir sakė gali kabergolinas pagelbėt, kurį prolaktinui mažint geriu. Tai tikimės geriausio, ruošiamės blogiausiam :).

Atsakyti

Arba šiandien kels, arba penktadienį :). Nemažai, 18 kiaušialąsčių :). Iš jų 10 apsivaisino pirmos dienos žiniom. Kiek auga ir liko sužinosim šiandien.

Praeitą kartą turėjom 11 kiaušialąsčių. Kol kas jaučiuosi gana gerai, neskaitant pilvo apačios ir kiaušidžių paskaudenimo. Kas šįkart kitaip, tai skysčiai ir baltyminė dieta nuo pat stomuliacijų pradžios. Ir sakė gali kabergolinas pagelbėt, kurį prolaktinui mažint geriu. Tai tikimės geriausio, ruošiamės blogiausiam :).

Na kaip tu laikaisi?  :)​ 

Atsakyti
Sveikos merginos. Buvau biski pradingus, nes tyliau dziaugiausi pavykusiu IVf nestuke.gif wub.gif Jau 19 savaiciu maziukui ax.gif Pilvukas auga kaip ant mieliu nestuke.gif
Dar sunku patiket kad po beveik 3 metu pagaliau esu nestuke.gif

Linkiu visoms planuojancios didziausios sekmes! Nnukabinkit ranku jeigu nepavyksta, ieskokit pagalbos ir tikrai sulauksit savo stabukliuko! wub.gif
Papildyta:
Garbanele, kaip tu? 4u.gif
Atsakyti

Sveikos merginos. Buvau biski pradingus, nes tyliau dziaugiausi pavykusiu IVf nestuke.gifwub.gifJau 19 savaiciu maziukui ax.gifPilvukas auga kaip ant mieliu nestuke.gif
Dar sunku patiket kad po beveik 3 metu pagaliau esu nestuke.gif

Linkiu visoms planuojancios didziausios sekmes! Nnukabinkit ranku jeigu nepavyksta, ieskokit pagalbos ir tikrai sulauksit savo stabukliuko! wub.gif
Papildyta:
Garbanele, kaip tu? 4u.gif

Sveikinimai ❤️ kas pilvelyje gyvena?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Gintare, sveikinimai :)  :4u:  :wub: 

O aš laukiu laukiu laukiu. Penktadienį įkėlė blastuką. Pirmadienį HCG tirtis paskirta. Šįkart kaip ir pavyko hiperstimuliaciją suvaldyt. Buvo truputį, bet pasisekė :)

Atsakyti

Gintare, sveikinimai :)  :4u:  :wub:

O aš laukiu laukiu laukiu. Penktadienį įkėlė blastuką. Pirmadienį HCG tirtis paskirta. Šįkart kaip ir pavyko hiperstimuliaciją suvaldyt. Buvo truputį, bet pasisekė :)

Labai linkiu gražių skaičiukų  :ax:​ 

Atsakyti

Labas visoms planuojančioms, laaabai senai jau esu čia buvusi, vaikai paaugę... Na bet gzvenimas nestovi vietoje, tad aš vėl čia. Daug kas pasikeitę, galvoju, ar aš į temą čia pataikysiu atėjusi pas jus. Matau, kad planuojančios 2020, bet gal priimsite į savo būrį  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas visoms planuojančioms, laaabai senai jau esu čia buvusi, vaikai paaugę... Na bet gzvenimas nestovi vietoje, tad aš vėl čia. Daug kas pasikeitę, galvoju, ar aš į temą čia pataikysiu atėjusi pas jus. Matau, kad planuojančios 2020, bet gal priimsite į savo būrį  :unsure:​ 

Tiesiog naujos temos nesukūrėm, o planuojam toliau, tai mielai prašom į kompaniją  :4u:  :D . Kadangi čia mūsų nedaug, tai nepribendraujam tiek sparčiai. Kelintą pupulį planuojat? Iš parašymo spėčiau, kad koks trečias  :blush-anim-cl:​ 

Labai linkiu gražių skaičiukų  :ax:​ 

Skaičiukas gražus, tik vakare kraujuoti pradėjau, progesteronas labai nukritęs. Padidinom dozę, bet kaži kaip čia bus. Vakar jau nuraudojau. Ryt eisiu kartoti tyrimų. Bus matyt, ar jau pabaiga, ar pavyks išsaugot. Labai sunku psichologiškai. Bet kitaip jau nebus, truputį neviltis ima viršų. Bet kaip nors.

Atsakyti

Gerbanelele, stiprybės :4u:  Aš  jos linkiu ir sau :) šiandien trečia diena eina, kaip vėluoja mm, bet ovuliacijos nesekiau, tai gali būt kad buvo veliau. Žodžiu, prieš kelias dienas neištvėrusi gadinau testuką, bet tuščia. Jei iki rytojaus neprasidės, kartosiu  :)​    P.s. tyčia nesekiau ovuliacijos, prieš tai rašiau kad ir cyclebalance nebegeriu, neskaičiuoju kada mylėtis, nematuoju temp. Žodžiu kaip ir paleidau viską plaukti sava vaga. Tegu bus kaip bus, iki kol nuspręsiu kreiptis į medikus :)  Vyras ne itin apsidžiaugį šiuo mano sprendimu, net pažadėjo nupirkti šuniuką(kas yra mano sena svajonė) jei vėl pradėčiau matuoti temperatūrą :D   :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toxica92: 09 vasario 2021 - 13:00