Įkraunama...
Įkraunama...

Neeilinis nestumas

Sveikos mamytes.

Seniai esu sitam forume, net bendravom, klausiau klausimu, kai laukiausi savo pries tai dvieju gimusiu vaiku.

Bet dabar rasau ir naujos anketos, mano atvejis nestandartinis, jei neturit ko konkreciai patart, prasau neteiskit ir apeikit.

Prasidejo viskas nuo to, kad vyra pasodino. Gavo ilga sroka. Nusprendziau jo laukti, ir laukiau. Bet is nevilties pradejau isgerinet. Mes turim auksaspalviu retriveriu veisles suni, ir isgerusi, kaip cia pasakius, pradejau su juo uzsiimineti oraliniu sexu. Duodavau jam palaizyt. Taip tesesi pora metu, kol nepradejau su juo ir santykiaut. Suo baigdavo i mane, bet galvojau, kad cia nieko tokio. Bet va jau ketvirtas menuo jauciuosi keistai. Pykina rytais, jau pora menesiu nera menesiniu. Santykiu su vyrais nesu turejusi. Esu visiskoj nevilty, nebezinau ka daryti. Dariau 2 kartus testa- rezultatas teigiamas. Lyg ir jauciu kazkokius judesius pilve. Suprantu, kad ir aborta jau daryti per velu. Nezinau kaip tai reikes paaiskinti vyrui. Kaip manot, turbut reiketu nueiti pas gydytoja? Esu kategoriskai pries abortus, ir nesiruosiu zudyti sios gyvybes.

Atsakyti
butina kreiptis i gydytoja - psichiatra. Tikrai pades.
Atsakyti

Santykių su vyrais neturėjusi, o nėštumo testai teigiami  :D ...šuniui bėdą suversk, o vyras ims ir patikės  :lol: 

Atsakyti
as manyciau, kad cia ne moteris, o vyras raso. Net ne vyras, o paauglys. O jei suauges, tai su ryskiais psichikos sutrikimais, kad tokias nesamones rasinet susigalvoja. Gal turi polinki i zoofilija, bet neranda su kuo tokia tema pabendrauti.
Atsakyti