Įkraunama...
Įkraunama...

Afrika 2019/11 - 2020/01. Zambija, Zimbabvė, Botsvana, Namibija ir Pietų Afrika.

Nerealiai patiko! Tikrai vienas geriausių reportažų! 

Atsakyti

Terezza, labai labai patiko reportažas, labiausias iš visų  :wub:  Ačiū  :heart:​ 

Nerealiai patiko! Tikrai vienas geriausių reportažų! 

Ačiū jums  :4u: 

Atsakyti

Nuostabus reportažas, ačiū.  :wub:​ 

Atsakyti
Labai patiko! Puse nakties skaiciau ir neissimiegojau biggrin.gif
Atsakyti
Nuostabių kadrų pririnkta kelionė 🥰 man fotoaparatas irgi prie rankų priaugęs, tad lb malonu žiūrėt puikias nuotraukas 😍 😀

Įspūdingos patirtys per šią kelionę, bet aš nenumenkinčiau ir kitų kelionių vaizdų, iki šiol stovi akyse Cusco vaizdai, druskos lyguma Bolivijoj, kolonijinė architektūra, Machu Pikchu 🥰

Terezza, ar keliausite šį sezoną?
Atsakyti

Nuostabių kadrų pririnkta kelionė 🥰 man fotoaparatas irgi prie rankų priaugęs, tad lb malonu žiūrėt puikias nuotraukas 😍 😀

Įspūdingos patirtys per šią kelionę, bet aš nenumenkinčiau ir kitų kelionių vaizdų, iki šiol stovi akyse Cusco vaizdai, druskos lyguma Bolivijoj, kolonijinė architektūra, Machu Pikchu 🥰

Terezza, ar keliausite šį sezoną?

 

Deja, šį sezoną sėdžiu namie, kaip ir dauguma mūsų. Buvau ištrūkus į Veneciją ir apvažiavom aplink Gardą, taip pat svečiavausi Malagoj, bet tokių išvykų rimtom kelionėm nepavadinsi...).

Kelionių nepaprastai ilgiuosi. Kai jau bus galima, manau, kad keliausiu čia (+ Kilimandžaras ir Zanzibaras):

Priedas  Af.JPG   69,66KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Beje, labai gali būti, kad savo reportažus perkelsiu kitur. Bet tokiu atveju čia paliksiu nuorodą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 08 sausio 2021 - 18:55

Susidubliavo  :4u:  

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 08 sausio 2021 - 18:54