Įkraunama...
Įkraunama...

ar galėjau pastoti

Vyko nesaugus lytinis aktas gruodžio 26d per menesinių viduri, vaikinas nebaigė viduj, bet del šventos ramybės, po 40h buvo išgerta skubi kontracepcija. Po 3-4 dienų prasidėjo netikros mėnesinės, visai gausus kraujavimas, paskui tik rudai tepliojosi. po 3 dienu nustojo. Šiandien yra vasario 5d ir mėnesinių nesulaukiu. Nežinau kaip reikėtu skaičiuoti ar nuo tikrųjų menesinių, ar nuo netikrųjų. Taip pat temperatūra atsirado ir laikosi 37.2 jau trečia dieną ir jaučiuosi lyg mėnesinės būtų ant nosies. Ka manote?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona99s: 05 vasario 2020 - 09:01
QUOTE(Simona99s @ 2020 02 05, 10:01)
<p>Vyko nesaugus lytinis aktas gruodžio 26d per menesinių viduri, vaikinas nebaigė viduj, bet del šventos ramybės, po 40h buvo išgerta skubi kontracepcija. Po 3-4 dienų prasidėjo netikros mėnesinės, visai gausus kraujavimas, paskui tik rudai tepliojosi. po 3 dienu nustojo. Šiandien yra vasario 5d ir mėnesinių nesulaukiu. Nežinau kaip reikėtu skaičiuoti ar nuo tikrųjų menesinių, ar nuo netikrųjų. Taip pat temperatūra atsirado ir laikosi 37.2 jau trečia dieną ir jaučiuosi lyg mėnesinės būtų ant nosies. Ka manote?</p>

ta extra tablete isreguliuoja cikla, tai dabar kaip ir nera prasmes visai skaiciuot, kada tiksliai turetu buti menesines. Lauk ir tiek. Na, ir pagalvok apie apsisaugojimo priemones ateiciai, bet tik ne tokias kaip dabar.
Atsakyti