Įkraunama...
Įkraunama...

ar galėjau pastoti

Vyko nesaugus lytinis aktas gruodžio 26d per menesinių viduri, vaikinas nebaigė viduj, bet del šventos ramybės, po 40h buvo išgerta skubi kontracepcija. Po 3-4 dienų prasidėjo netikros mėnesinės, visai gausus kraujavimas, paskui tik rudai tepliojosi. po 3 dienu nustojo. Šiandien yra vasario 5d ir mėnesinių nesulaukiu. Nežinau kaip reikėtu skaičiuoti ar nuo tikrųjų menesinių, ar nuo netikrųjų. Taip pat temperatūra atsirado ir laikosi 37.2 jau trečia dieną ir jaučiuosi lyg mėnesinės būtų ant nosies. Ka manote?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona99s: 05 vasario 2020 - 09:01
QUOTE(Simona99s @ 2020 02 05, 10:01)
<p>Vyko nesaugus lytinis aktas gruodžio 26d per menesinių viduri, vaikinas nebaigė viduj, bet del šventos ramybės, po 40h buvo išgerta skubi kontracepcija. Po 3-4 dienų prasidėjo netikros mėnesinės, visai gausus kraujavimas, paskui tik rudai tepliojosi. po 3 dienu nustojo. Šiandien yra vasario 5d ir mėnesinių nesulaukiu. Nežinau kaip reikėtu skaičiuoti ar nuo tikrųjų menesinių, ar nuo netikrųjų. Taip pat temperatūra atsirado ir laikosi 37.2 jau trečia dieną ir jaučiuosi lyg mėnesinės būtų ant nosies. Ka manote?</p>

ta extra tablete isreguliuoja cikla, tai dabar kaip ir nera prasmes visai skaiciuot, kada tiksliai turetu buti menesines. Lauk ir tiek. Na, ir pagalvok apie apsisaugojimo priemones ateiciai, bet tik ne tokias kaip dabar.
Atsakyti

Labas visoms. Esu nauja ne tik čia, bet ir temose susijusiose su nėštumu. Noriu jūsų patarimo.

Gruodžio 24,25,26 dieną su vyru turėjome nesaugius lytinius santykius. Tis dienos pagal skaičiavimus buvo vaisingos.

Dariausi nėštumo testus bet rezultatai neigiami. Šiandien ryte dariausi ankstyvą testa (juostelę), kuri kaip nurodo instrukcija - nustato nėštumą likus 6 dienoms iki numatomų menstruacijų. Tai va, šiandien man likusios 5-6 dienos iki mm, bet testas neigiamas. 

Tačiau pastebėjau tam tikrus pokyčius. Jau antra diena maudžia ir tempia pilvo apačią. Įprastai pilvo apačią maudžia tik pirmą mm dieną, todėl keista kad dabar jau maudžia kai iki mm likusios dar 5-6 dienos. Taip pat vakar vakare pastebėjau kad maudžiant pilvą kyla nedidelis šleikštulys. Tikrai ne pykinimas, bet toks jausmas kad trumpa šleikštulio banga ateina į skrandį ir greit praeina. Maudimo skausmas nėra baisiai didelis, bet užmigt vakar jau buvo sunku, nes tik bandau atsipalaiduot, bet visas dėmesys nukrypsta į pilvo apačios maudimą. Vakarais pastebėjau kad daugiau šlapinuosi. Nors skysčių vakar negėriau daug, bet per valandą kokius 3-4 kartus ėjau į tuoletą ir ne šiaip palašinti o normaliai nusišlapinti. Šiandien ryte pastebėjau baltas išskyras, jų nebuvo daug.

Mielosios, ar tai gali būti nėštumas kurio testai dar neparodo ?

Atsakyti