Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoptozė ( nusileidusi žarna)

Sveiki, gal kam buvo Kolonoptozė nusileidusi dešinej pusėj žarna, koks gydymas, kaip padėjo :)

Atsakyti

:4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Sveiki, negi niekam nėra nusileidusi žarna? Mano šeimos gyd. aš pirma praktikoj :(

Atsakyti

Sveiki, kažkada labai seniai tyriausi žarnyną ir gyd.sakė, kad dešinėje pusėje nusileidusi žarna, bet aš nelabai supratau, o daugiau nieko dėl to ir nesakė. Gal galite plačiau papasakoti, nes dabar ypatingai prastai su žarnynu, net ir svoris kristi pradėjo 😔 , tai visai man nervai ima, o aš negaliu suprasti ar nuo streso ir nervų ar nuo to jog ir apetitas labai sumažėjo ar jau kas nors labai rimto 😔. Turiu siuntimą 04.21 vizitas dar toli, o ir nežinau ar iš viso bus dėl esamos situacijos (pandemijos) 😔

Atsakyti

Sveiki, kažkada labai seniai tyriausi žarnyną ir gyd.sakė, kad dešinėje pusėje nusileidusi žarna, bet aš nelabai supratau, o daugiau nieko dėl to ir nesakė. Gal galite plačiau papasakoti, nes dabar ypatingai prastai su žarnynu, net ir svoris kristi pradėjo 😔 , tai visai man nervai ima, o aš negaliu suprasti ar nuo streso ir nervų ar nuo to jog ir apetitas labai sumažėjo ar jau kas nors labai rimto 😔. Turiu siuntimą 04.21 vizitas dar toli, o ir nežinau ar iš viso bus dėl esamos situacijos (pandemijos) 😔

 Sveiki, man irgi niekas nepaiškino daugaiu, gyd kuris darė kolnoskopija sako kad žarnų sieneles geros, labai gylios klostės, dar man yra dešinėj pusėj sąaugos, nusmuskusi skersinė žarna. Būna kad mane pykina, būna kad jauti dešinėj pusėj keistai, kiek suprantu užsistovi maistas žarnose, būna skauda dešinėj ir pučia pilvą ir pradedu raugėti oru, tai naudoju Meteospazmil, dar naudoju kai jaučiu kad pučia Simetigast forte, liepė žiūrėti maista, daugiau skaidulų, lankausi pas Osteopatą, man padėjo, darau pratimus dešinės pusės tempimo dėl sąaugų, o svoris gali kristi dėl Kolonoptozės, nu man kiek suprantu yra, bet taip ir nepaaiškino daugiau, man dideli skausmai buvo po pilvo masažo, užteko 1, kad atsiduriau beliutenį, ilgai pravargau, bandėl DŽS gerit Xanak ir Dupastalina, nepadėjo, nes turbut nera DŽS, visai kitokie dalykai ir manau man dėl nusileidimo ir sąaugų. 

Atsakyti